Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako je Carnivale, nemoj da gledas jer je prekinuta.

    To mi je jedina serija koja mi pada na pamet da moze da se poredi sa Tvin Piksom.
    sigpic

    Comment


    • Kako razvaljuje Justified i u 4. sezoni, ja ne vjerujem kakav nivo drzi serija
      sigpic

      Comment


      • Ja sam poceo da gledam Homeland, ali nakon ludila Breaking Bada ovo mi je mlako za sada. Videcu kako bude odmicalo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Kako razvaljuje Justified i u 4. sezoni, ja ne vjerujem kakav nivo drzi serija
          Raylan i Boyd...
          Spoiler
          4 epizode se nisu gledali i onda se nadju kod "brdjana"
          Svaki sekund njihovih zajednickih scena vrijedi.Odavno nisam vidio da se dva lika tako uklapaju a Olyphant i Goggins kao da su rasli zajedno Carevi!
          Gledam sinoc ovu petu epizodu i kazem sebi "to je to.sad krece ono pravo"
          Last edited by powerslave; 09-02-13, 14:40.

          Comment


          • Spoiler
            Nevjerovatni su stvarno, ali su se usrali dobro kod brdjana, no srecom Rejlan ih izvuce, mada neki drugi Bojda ne bi, ne mogu jedan bez drugog

            E pa to, idu 4 vrhunske epizode, i onda dodje 5. koja toliko razvali da je to strasno, a znamo iz ostalih sezona da je ludilo tek krenulo
            Last edited by Vladan; 09-02-13, 14:42. Reason: ...
            sigpic

            Comment


            • Pocivaj u miru Josife.
              Hvala ti na onoj: "Kako se osecas kad popijes sok od maline"





              EDIT: Da odgovorim Kingu

              1. Six Feet Under
              2. Breaking Bad
              3. Wire
              4. Mad Men (koja lako moze doci na drugo mesto)
              5. Sopranovi

              Comment


              • Fenomenalan glumac, bas fenomenalan.
                sigpic

                Comment


                • Prosto fascinantno kako je otisao pre Petra Bozovica koji se unistava najstrasnije.



                  RIP
                  sigpic

                  Comment


                  • Spoiler
                    Nevjerovatno koliko fenomenalnih detalja ima u svakoj epizodi.Meni su svi sporedni likovi fenomenalni.I scena gdje Tim i Colton pricaju onako kao da su prijatelji dok cekaju da se Boyd i Raylan vrate..bas odlicno Za Coltona sam mislio da ce biti samo obican razbijac ali je iz epizode u epizodu pokazaoda je "dublji" lik.Ja obozavam sve scene gdje Tim,Rachel i Art dobiju prostora.Uvijek ima nekih provala i zato volim Justified jer je ima savrsen mix ozbiljnog i neozbiljnog.
                    Shelby koji je u prosloj epizodi citao izvjestaj sa autopsije Drew Thompsona(pa sam se ja utripovao da je mozda on Drew ) sad oce da skenja Boyda.Milo mi je sto Shelby dobija vise prostora.
                    Raylan i Boyd se zajedno vracaju od brdjana,a koliko godina prije njih su Bo i Arlo isli istim putem sa potpuno drugim ciljem.Sve je vrhunski povezano.
                    Raylan i Josiah=Bullock i Hearst reunion Odlicna scena za sve koji vole Deadwood
                    U ovoj sezoni nema "glavnog negativca" vec imamo ovu "misteriju" koja se polako odmotava i u koju je sve vise likova upleteno.
                    Nema sta,Justified objasnjava.

                    Last edited by powerslave; 09-02-13, 14:40.

                    Comment


                    • Dajte ljudi neki spoiler tag!
                      sigpic

                      Comment


                      • I leda da da!!!! :'(
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Six Feet Under iznad Wire-a... Zanimljivo, to mi stoji na listi za gledanje, ako me ovaj Homeland ne pokrene, prebacujem se na to.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            Six Feet Under iznad Wire-a... Zanimljivo, to mi stoji na listi za gledanje, ako me ovaj Homeland ne pokrene, prebacujem se na to.
                            Jbg ja volim "spore serije" (a i filmove) koje se baziraju na likovima i njihovom razvoju.
                            Ali treba reci da SFU nije za svakog.

                            Preporucio bih i Friday Night Lights. Drama, americki fudbal, vrhunska gluma

                            Comment


                            • Dobro ja nemam problem sa ritmom. I meni mozda odgovara sporiji ritam, sa pametnim razvijanjem radnje i odnosa medju likovima.

                              Imacu u vidu svakako.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma nisam reako da nije za svakog zbog ritma, nego zbog toga sto je mnogi smatraju morbidnom. Sto je meni nonsens.

                                Comment

                                Working...
                                X