Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Koji sitkom sad da gledam, Malcolm in the Middle, Seinfeld ili nesto trece?
    Ajde preporucite neke post apokalipticne filmove
    Seinfeld.
    Kultna je, a i bolja.
    Ja sam dosao do sredine 6. sezone. Ide kao po loju.
    Last edited by Black Mamba 24; 09-02-13, 00:38.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by RRondo9 View Post
      Vladane, sto se tice serija Malcolm in the Middle bez ikakvog razmisljanja. Genijalna serija, neces zazaliti, veruj mi.
      Malo sam gledao na Foxu i svidjela mi se ali se lomim posto sam malo i Seinfeld gledao na Pink Family i ona mi je odlicna, a ne znam ima li jos neka da ima dosta sezona
      sigpic

      Comment


      • Seinfeld nisam gledao pa ne znam. Gledaj ti obe, nece ti nista biti.
        sigpic

        Comment


        • Kod Malcolma se mogu poprilicno lako predvideti scene. Dok je Seinfeld zasnovan na dijalozima, sto mi je mnogo bolje.
          sigpic

          Comment


          • Ne znam, ja sam Malcolma gledao na RTL-u paralelno sa onim klasicnim sitkomima i u odnosu na njih mi je bio pravo osvezenje. Npr:

            Spoiler
            Ona epizoda kad Reese idiot hoce da ih obraduje nekako pa im kupi onaj bazen na naduvavanje
            sigpic

            Comment


            • Ja sam sada poceo skidati filmove van engleskog govornog podrucja i gotovo 50% su turski filmovi ima i korejskih, nemackih i francuskih.
              Za sada A Prophet, Open your eyes, The Wave, In a better world(danski film, porodicna drama)
              Rec.(horor)
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by RRondo9 View Post
                Ne znam, ja sam Malcolma gledao na RTL-u paralelno sa onim klasicnim sitkomima i u odnosu na njih mi je bio pravo osvezenje. Npr:

                Spoiler
                Ona epizoda kad Reese idiot hoce da ih obraduje nekako pa im kupi onaj bazen na naduvavanje
                Da, ali ima par izlizanih fora. Tipa da se onaj crnjo ispoveda devojci kako umire ubrzo i ona postane prisnija s njim zbog toga. Bilo je jos mnogo, to je jedan primer samo. Iz istog razloga nikad nisam voleo Two and a half men.
                sigpic

                Comment


                • Ne cepidlaci sad.

                  Kako mozes da ne volis Charlie-a ? Nema veze koji put ga gledam, svaki put pisam u gace.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by RRondo9 View Post
                    Ne cepidlaci sad.

                    Kako mozes da ne volis Charlie-a ? Nema veze koji put ga gledam, svaki put pisam u gace.
                    Sve se predvidi. I svaka epizoda mu je ista. Vole ga ljudi samo zato sto j*be u svakoj epizodi, realno. Allen ima mnogo bolju i raznovrsniju ulogu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja tek sad vidim da ti mene zajebavas, a i tekma pocinje uskoro tako da prekidamo ovu diskusiju. Al stvarno ? This guy ?

                      sigpic

                      Comment


                      • Uporedi njega sa Chandlerom iz Prijatelja, George-om iz Seinfelda ( mada nisi gledao) , sa Cranstonom iz Malcolma, ogromna razlika.
                        sigpic

                        Comment


                        • Te serije su skup likova u kojoj svako fura neki svoj fazon. Charlie je one man show.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by RRondo9 View Post
                            Te serije su skup likova u kojoj svako fura neki svoj fazon. Charlie je one man show.
                            Niti je dovoljno dobar glumac, niti je imao odlicnu ulogu da bi to ispalo dobro. Samo je jaka licnost, mislim na privatni zivot, sto je mnogo uticalo na seriju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jbg, dzabe pokusavamo jedan drugog da ubedimo kad su nam vec formirana misljenja.

                              Za mene ce Charlie Harper uvek biti i ostati kraljina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by RRondo9 View Post
                                Jbg, dzabe pokusavamo jedan drugog da ubedimo kad su nam vec formirana misljenja.

                                Za mene ce Charlie Harper uvek biti i ostati kraljina.
                                Uporedi pijanog Charlie-a i pijanog Chandlera.




                                Bing ima veoma zanimljive dijaloge, odnosno monologe, a sta Charlie ? Glavna scena tih 6 minuta je kad Allen ulazi u kucu i vidi ga na stepenicama gde se povalio pre nego sto se kamera ukljucila.

                                Jos da dodam. U Prijateljima, mnogi najvise vole Joey-a, iz slicnog razloga kao i Charlie-a. Mada je meni sto sam vise gledao, sve vise nazadovao u odnosu na ostale clanove sestorke. Kroz mnoge epizode ponavljaju se slicne fore i fraze, mada se to cesto radilo kako bi postalo kultno ili prepoznatljivo, dok sa Carlijem to nije slucaj.
                                Last edited by Black Mamba 24; 09-02-13, 01:30.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X