Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako tezak covjek, gori je izgleda i od Pirsa

    http://www.serijala.com/komedija/che...z-communityja/
    sigpic

    Comment


    • Jedna od najboljih ako ne i najbolja epizoda WDa. Kako me Guverner nervira pa to nije normalno, prava ona ljiga, slajm. Sklone li Derila razmislicu o daljem gledanju, on mi je ubjedljivo najjaci lik
      sigpic

      Comment


      • Serija "Deadwood" je toliko mocna da ne mogu recima da opisem

        Comment




        • al swearengen, jedan od najjacih likova u serijama ikad!
          It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Jedna od najboljih ako ne i najbolja epizoda WDa. Kako me Guverner nervira pa to nije normalno, prava ona ljiga, slajm. Sklone li Derila razmislicu o daljem gledanju, on mi je ubjedljivo najjaci lik
            Slazhem se....ako sklone Derila,mislim da ce im gledanost opasti za 50%.Previshe je on vazan lik da bi otpao... i realno je najbolji...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Kad ste ga vec pomenuli



              Al Swearengen je najbolji lik kojeg sam gledao u nekoj seriji.Ian McShane Kakav glumac,kakav lik,kakva gluma
              A Deadwood je j*beno dobra serija! Meni jedna od najmilijih...gledao je 2 puta Kakvih samo likova ima...dijalozi..gluma..objasnjava serija.Al-ovi monolozi su perfekcija!

              Comment


              • Kakvo finale druge sezone Homeland-a!!!

                Comment


                • Sedma sezona Dextera pokidala, iako sam bio skeptican do neke sedme,osme epizode

                  Ko ce sad docekati osmu?

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Kakvo finale druge sezone Homeland-a!!!
                    To se spremam da gledam danas kad dodjem sa posla, a svuda citam da je bilo odlicno i sad ne mogu da docekam 16h
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Sedma sezona Dextera pokidala, iako sam bio skeptican do neke sedme,osme epizode

                      Ko ce sad docekati osmu?
                      Dobra serija a? Bas sam sinoc poceo da je gledam,od prve sezone i prve epizode,vidim da ima 7. sezona za sad,tako da je zimnica spremna
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Originally posted by Bendtner View Post
                        Dobra serija a? Bas sam sinoc poceo da je gledam,od prve sezone i prve epizode,vidim da ima 7. sezona za sad,tako da je zimnica spremna
                        Odlicna.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Originally posted by Bendtner View Post
                          Dobra serija a? Bas sam sinoc poceo da je gledam,od prve sezone i prve epizode,vidim da ima 7. sezona za sad,tako da je zimnica spremna
                          Samo uzivaj. Zavidim ti

                          Comment


                          • Odgledah 9 epizoda druge sezone, jos su mi tri ostale i da zavrsavam sa Dexom do sledece godine. Previse stvari ga je pritislo, mada dosta dobro ovo izgleda za sad. Sezona velikih otkrica, vakat je vise da postane lovina

                            Kakav gospodin!

                            sigpic

                            Comment


                            • Sirko

                              Dexter me je odusevio, jer sam bio ubedjen da ce da useru sa poslednjom sezonom.
                              Nadam se da ce privesti seriju kraju kako treba.

                              Comment


                              • Ja nisam neki ljubitelj serija (poslednja za kojom sam ludeo bile je jos Prison Break ) ), a redovno pratim jedino Big Bang Theory, ali sam na osnovu komentara odavde krenuo da gledam Dextera (ostale mi jos 2 epizode da zavrsim prvu sezonu) i moram reci da sam prijatno iznenadjen serijom, poceo sam i Walking Dad, Homeland, Shameless, Revenge i ubacicu jos neku verovatno

                                Na pocetku sam sa svim ovim ali planiram polako da gledam sve, a ne bih da zapucam sa jednom serijom, tad necu moci da se kontrolisem

                                Ako neko zna jos neku dobru seriju nek javi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X