Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam uhvatio Brajane na 2-3 u drugom setu, taman sto sam se vratio od fax-a. Ono je bilo tuzno, nisu mogli smec da zabiju, sve se stize, prespora je podloga.
    Ne lici u dvoranski uslovi da je ovako spora podloga, pa mislim da je Madrid brzi od ovo.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Samo se navijaci jednog igraca zale na podloge i to traje punih 6 godina. To dovoljno govori o tom igracu. Da mu das Djokovicev, a pogotovo Nadalov servis i normalnu konkurenciju onih godina, pa ne bi imao 5 Slemova.
      A da das Djokovicu i Nadalu ambiciju i motivaciju za trening tog udarca, mozda bi imali vise Slamova
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Od kad su se oni pojavili peglaju ga samo tako, od 2008. do danas ima 5 Slemova. Ali da, godine tu najvise igraju, on i sa 28 je cuda cinio kad je osvajao Slemove, u poznim godinama je evo 10 godina.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          A da das Djokovicu i Nadalu ambiciju i motivaciju za trening tog udarca, mozda bi imali vise Slamova
          Ovde se zale navijaci, ali zato odredjeni teniseri kad im stavis plavu sljaku pocnu da placu kao bebe i prete da nikad vise nece igrati taj turnir
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Razlog loseg tenisa su igraci koji ne zasluzuju da budu u Londonu (Raonic,Berdih i Cilic).Da su tu Nadal,Delpo i Ferrer druga pesma bi se pevala..
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Bernardes dosta griješi ovaj vikend, glumi Lajanija korekcijama al ne ide

              Comment


              • Problem sa Federerom je godinama sto ima nenormalan servis i nenormalan FH.

                Pa dobro jel se rodio sa tim vjestinama?

                Jedino s cime se on rodio jeste nenormalna motivacija napredovanja u zivotu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Vlajko brate, ajde uzmi reket i pali patike da idemo u Londonu, kladim se da cemo ja i ti odigrati bolji nego ova dvojica sad. Povraticu majke mi, ovo je nestvarno lose.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Ma ne gledam ja ovo, igram DMC, nisam gledao ni Vavrinka - Berdih, ne moze biti dobar tenis kad igra Berdih.
                    sigpic

                    Comment


                    • Treba zabraniti tenis momcima visim od 185...ni na sta nalik

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Treba zabraniti tenis momcima visim od 185...ni na sta nalik
                        Znaci i Novaku i Rafi?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Idemo Čilkane, pokaži da nisi džaba GS šamnpion

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            igram DMC
                            Šta beše to ?

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Treba zabraniti tenis momcima visim od 185...ni na sta nalik
                              Konkretno na ovom turniru ja bi im zabranio, jer je ovo bruka.
                              Ali od sledece sezone mora se odreagovati na podlogu, ovo je uzasno sporo, nema tu dvoranski uslovi uopste.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Devil May Cry

                                Spoiler
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X