Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • нема ту ефикасног волеја осим да подментеш рекет и опет даш зицер....

    него дахтаће овај Федерер Нолету за вратом још недељу дана, а нама нема мира, мораће Ноле да узме ствари у своје руке и да навали...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Pa Lejtonovo c'mon se godinama smatralo krajnje nekorektnim potezom, posebno kad je bio na vrhu. Federer ga je namjerno gadjao u tijelo i onda se prodrao u in your face stilu.
      Sto je samo pojacalo Raonicevu razumljivu nervozu (ovom mu je pri WTF). No Milos se odlicno oporavio u drugom setu.

      Comment


      • Ne moze se porediti nikako servis, jer nema sanse da servisom pogodis protivnika namjerno u tijelo, uvijek ima vremena da se postavi reket, da se izbjegne ta loptica. Dok kad ti je protivnik na mrezi nema trika da ga mozes promasiti, i ne dajes mu ni djelic sekunde za reakciju. On to bas redovno radi, najvise na touru sigurno. To je maksimalno djelotvorno tu nema price, samo da li korektno?
        sigpic

        Comment


        • Ali koliko kik odskoci kada ga Milos pogodi, Meni se cini najcudnijom podlogom ovo ovde...nista slicno ovakom odskoku
          Role savrseno to radi kada gadja u telo, to su redovno poeni na njegovoj strani ...
          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            shminka,

            Daj ne zezaj. Servis u tijelo je, kao i vracanje u pertle je potpuno OK, sa svakog gledista. Igrac ima vremena, ili berem sansu, da se izmakne.

            Gadjati igraca u tijelo koji je na mrezi je danas prihvatljivo, nekad nije bilo. Razlog zasto nekad nije bilo je taj sto onaj na mrezi nema sansi da se odbrani. Iako je dozvoljeno, to defintino nije ponasanje koje bih pohvalio.

            No ajde, to samo za sebe bi islo nekako, ali ono radovanje, koje je Vladan dobro primijetio definitivno nije sportski. Naravno Peci to nije smio pomenuti, iako ga je i te kako zapazio.

            Ukupno gledajuci, Federer se ponasa sporstki, ali 104, ili vec koji, trofej Stefana Edberga je nesto degutantno.
            Koliko imas vremena, 0.5 sekundi? a jos ti opali servis od 220km/h i vise, a passing bas i ne moze toliko brzo da ide, koliko se ja razumem u ovaj tenis

            NI, najmanje sam ocekivala da ces ti da padnes na ove Vladanove fore i njegovog konstatnog smaranja da Fed ne zasluzuje Edberga i da je djubre na terenu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • a podloga i 6-ta brzina... ništa večeras... pih...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                i da je djubre na terenu
                Svasta, ja to nikad nisam rekao, samo da ne zasluzuje Edberga prije nekih momaka i sigurno nije najveci fer plej na turu da bi uzimao 10. ili kojeg vec Edberga. Uzeo ga tri puta vise od covjeka po kojem se nagrada zove, kakav paradoks.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  NI, najmanje sam ocekivala da ces ti da padnes na ove Vladanove fore i njegovog konstatnog smaranja da Fed ne zasluzuje Edberga i da je djubre na terenu
                  Nemoj mi reci da je Mark Peci pao na Vladanove fore.

                  Rekoh da smatram Federer sportistom na terenu. Ali mislim da su i Raonic, Vavrinka, Ferer, Cilic, Djokovic, Conga, da ne nabrajam, barem jednako sportisti kao on. Zasto onda mora svake godine Federer da uzme trofej?

                  PS
                  Ne sjecam se da Vladan upotrijebio rijec djubre za Federer, a mozda grijsim.
                  Last edited by NI; 09-11-14, 22:46.

                  Comment


                  • Edberga je dobio i kad je sjeo u Londonu bas na Novakovo mjesto i kad je volsebno izbacio Mareja sa turnira i Del Potro dobio upravo ono sto mu je trebalo da prodje. Nema sanse da zasluzuje toliko nominacija, a kamoli nagrada.
                    sigpic

                    Comment


                    • I jos se ovaj kezi kada mu ga dodeljuje....
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Aaaa mama, gadjao me i derao se...aaaaa

                        Ne znam šta je trebao uraditi, napraviti mu kafu i dat mu prvi set kao dobrodošlicu na WTF...normalno da će uraditi sve da mu pokaže da je došao na njegov teren

                        Comment


                        • i ne znam fkt što vas toliko taj Edberg pogadja, čovjek je daleko najpopularniji teniser i medju fanovima i medju igračima...isti igrači su tu 150 godina...mladi koji dodju su većinom njegovi fanovi...sasvim je logično da će dobijati nagradu dok je živ

                          i sama nagrada sigurno nije pokazatelj sportskog ponašanja, nego popularnosti

                          Comment


                          • A peškirče!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ali ga ATP nominuje, ako su toliko cesti njegovi potezi za koje ne mozemo reci da su fer plej, zasto ga nominuju? Glasace igraci i za Iznera, Cilica, Ferera, Raonica ako bi ih imali samo u ponudi.

                              U da i peskiri, ali sve kao slucajno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Edberg obukao trenerku preko kosulje, nefer...kada ono preobuce sako da bi predao Federera Federeru
                                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X