Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BratBugarin View Post
    Isključio sam ga pomoću Adbloka, da ne gledam gluposti.

    Jel' mi neko obrisao ovaj post ili ga nisam ni slao? Ako je obrisan treba i uzrok brisati, takođe.




    Sva je prilika da nisam pogledao ni jednu jedinu epizodu ove serije tako da ne znam o čemu pričaš ali ti si je gledao pa znaš. Možda bi mogao celu seriju ovde da postaviš pošto ti moderatori to dozvoljavaju.
    Pradeda mi je direktor SK-a, pa sam Kim Jong-un. Dovidjence, da ne spamujem.

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Chick fantastično vidi stvari...osudjuje čovjeka koji je 1300 puta bio spreman da izadje na teren, a 3 puta nije

      1300 dana...ili nešto jače od 3 i po godine provedene na terenu...na poslu

      Vežeš ti 3 i po godine sa 2 dana bolovanja na poslu...tražiš naposlijetu i treći dan bolovanja...a neko ti kaže:"Stari, ti si sramota!"

      fantastično razmišljanje

      i samo još jedan dokaz koliko sa današnjim medijima danas jesi, a sutra nisi
      procjena da im je počeo donositi gubitke(financijske)

      Comment


      • Da iskoristim priliku :

        VUCICU, VEBERU ! VUCICU, VEBERU !
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Bog ti pomogao.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ja mu zameram sto je igrao Pariz, i sreca pa ga je Raonic dobio, inace bi bio u jos gorem stanju.

            A sto se mene tice, neka je i vise isfolirao povredu, neka ga zbog toga ispljuju sa svih strana, samo da on bude spreman za DC.
            Ja sam fan, normalno je da sam subjektivna i da zelim najbolje svom igracu.
            Pošteno!

            Comment


            • Nisa bio u mogucnosti ceo dan pa da sad napisem i ja koju...

              Originally posted by Vladan View Post
              Statirao je Novak u Monte Karlu, pa je to bila izvanredna pobjeda nevjerovatnog veterana. Pritom je pljuvan dobro i od strane svojih, a i navijaca ostalih tenisera. Ja sam prvi rekao da je preglupo sto je igrao i rizikovao, nisam za to, ok je sto Federer nije izasao na teren. Ali taj isti Federer najvise kritikuje ostale zbog predaja, pa sad morate ocekivati da malo puca po njemu. Nadal isto ispada glup po meni nekad kad igra, a povrijedjen je. Predaj, vaznije je da se oporavis, nego da mucis i sebe i protivnika i gledaoce na kraju krajeva. Ono u Melburnu je bilo cisto mucenje, u Monte Karlu isto, pa i u Bazlu Nadal-Coric. Pola sata borbe vidis da ne mozes, onda predas fino, jbg ne mozes da igras i sta sad, nije to sramota.

              Medjutim sramota jeste, Novaka ce uvijek pratiti reputacija nekoga ko predaje olako meceve, a nije ih ni on malo odigrao u karijeri, a opet ih je predao koliko? 10ak? Nadal isto, Davidenko preko 15 sigurno, a onaj koji je najvise grajao, Rodik, e on ih je imao vise predatih od Djokovica npr. Ali to nije nikakva sramota, imaju i teniseri pravo na los dan i da taktiziraju, kalkulisu i da su povrijedjeni naravno. I da im je nesto drugo vaznije, nesto sto nikad nisu osvojili.
              Bravo za post Vladane.

              To me najvise boli kad Novaka pljuju svoji i to zbog kojekakvih gluposti...

              A predati mec je nista strasno. Svako verovatno ustane na levu nogu, zaboli ga stomak... tad nisi na nivou da kopas a kamoli da igras tenis sa najboljima.

              Originally posted by bojanaBG View Post
              Ovo je ekvivalentno onom mecu protiv Argentine, kad je Djokovic izasao da igra posle USO, vec rovit i dodatno se povredio i bio neupotrebljiv do kraja sezone.
              Bas me zanima kakvo ste misljenje imali tada?
              Ja sam prvi ludeo sto je izasao da igra ali poznavajuci njegovu licnost i neku stranu dobrote uradio je to zbog istih onih koji su ga pljuvali jer nije dobio mec a da nije izasao rekli bi ti mali ljudi... pogledaj kako igra za mlione $ a za svoju zemlju (osvojio DC) nece.

              Originally posted by maliajnstajn View Post
              Na zagrijavanju ako se povrijedis trebas biti maher kao Tomi Has i stat na lopticu i izvrnut se ko olimpijski gimnasticar.

              Sve dok Federer Roger igra tenis, bit ce hejtovan.


              I cisto da vas pitam, kada vas boli nesto, sta vam je na pameti H2H ili kako ce te skuhati rucak ili da se rijesite tog bola?
              Zamolio bih te ili bilo koga drugog ako ima taj video da postavi link?

              Hvala.

              Originally posted by NI View Post
              Federer je kalkulisao cijelu jesen. Kalkulacija je sastavni dio vrhunskog sporta. Ali ima raznih kalkulacija. Neke su potpuno prihvaljive a neke nisu uopste.

              Tokom cijele jeseni Federer je igrao previse. Preuzimao je rizik povrede da bi zadovoljio svoju ambiciju da bude prvi. Meni je preuzimanje tog rizika nije bilo potpuno jasno, pogotovo sto ga ceka Devis Kup. Medjutim,to je njegova odluka. U svakom slucaju tu nije bilo nista nesportsko.

              Na kraju je to pretjerano igranje rezultiralo povredom. Poslije toga je nastupila druga kalkulacija, kada napusti turnir zbog povrede. Ako u prvoj kalkulaciji nije bilo nista nesportsko u drugoj jeste ponesto. To nije fer plej ali nije ni nesto nevidjeno.

              Odlucio je da igra protiv Marija. To je u redu odluka.

              Odlucio je da igra protiv Vavrinke i pruzi onakav otpor u 3. setu. Da je Vavrinka bilo ko, a ne najlojalni saigrac i da nije bilo jucerasnjeg odustajanja, rekao bih OK odluka.

              Konacno odlucio je da ne igra jucer. Da nisam cuo njegova obrazlozenja rekao bih OK. Ali ona su jedva shvatljiva.

              Zasto je uopste izasao da on da objasnjeva? Zar nije bilo dovoljno reci da predaje zabog povrede.

              Kaze da u ovom trenutku u karijeri ne moze da rizikuje. Zar to nije znao tokom jeseni?

              Kaze da ako bi igrao onda bi doveo u pitanje nastup na DC-u. To je apsolutno neprihvatljivo.

              Za mnogo manje je Novak stavljen na stub srama. I ne moze se toga otresti godinama.

              Ciku svaka cast sto je smogao snage da napise clanak o tome.
              To je i meni cudno, dosao do finala i nece da igra jer bi DC doveo u pitanje za koji nije igrao toliko godina i nije mu bio bitan uopste, mozda zato sto ga u glavi tišti, sto to nije osvojio za sebe jer nema i za svoju zemlju a blizi se kraj karijere.

              Novak je stavljen na stub srama jer Srbi ne prastaju uspeh NI.

              Originally posted by Petra View Post
              Neka je sve tako kako je Role objasnio, ali pobogu zasto nije izasao na teren kad se Noletu predavao pehar, zasto?
              Povreda u pitanju, ok., ali da nije mogao da izadje na dodeli pehara, ma ajte molim vas!!!
              To ni meni nije jasno i bas me zanima zasto? Finalista isto dobija prizanje i dobija ga u isto vreme kad i osvajac a Feda nema?

              Ima li neka zvanicna objava?


              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Prva dva seta su bili prijatelji, trenirali, a onda su zakuhali...Sedrik ih zavadio...pijetao na misiji
                Rekao sam da tu postoji jos ponesto sto necemo nikada saznati, a necu da mastam.

                Comment


                • Petra @

                  Признајем јесам кукао и страховао, постављао осталима питање, како ћемо, шта ћемо, последњих месеци је Федерер све чешће на мрежи са великим процентом реализације, у последњем мечу је Ноле био немоћан... ја нисам видео игру којом би га неко победио и заато сам више тражио речи утехе за мене, коме пораз од Федерера би тешко пао... из тог разлога сам и на неки начин олакшан као да ми је неки камен пао са срца, када сам чуо да се овај меч неће одигрти....

                  Ко зна да ли ће се икада одиграти у оваквим околностима да је Федерер толико добро припремљен... многи би нам евентуални пораз у финалу залепили на све похвале Новакове, неби смели да гукнемо, а да нам то не буде кост угрлу...

                  неко се питао како ће овде бити кад Федерер оде, он му дође као Мик Џегер, вечита инспирација... ја навијам за Новака, не волим тај стил игре, више ми се допада стил Федерера, тако да ми је много лепо када се они не састају, нека воде битке али не између себе... можда има још љубитеља тениса који имају сличан осећај? а да! волим и Рафу!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • "I just cannot compete at this level with Novak."
                    RF
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Originally posted by Navras View Post
                      "I just cannot compete at this level with Novak." RF
                      Zato sa Marijem, Vavrinkom, Congom i Monfisom moze.
                      Last edited by NI; 18-11-14, 07:55.

                      Comment


                      • Code:
                        [SIZE=4]Novak Djokovic Indoor Winning Streak[/SIZE]
                        
                             31.10.2012. Paris Masters; 2R  Djokovic (1) - [B]Querrey (23)[/B]        6-0, 6-7(5), 4-6
                        #1   05.11.2012. Masters Cup; GR    [B]Djokovic (1)[/B] - Tsonga (8)          7-6(4), 6-3
                        #2   07.11.2012. Masters Cup; GR    [B]Djokovic (1)[/B] - Murray (3)          4-6, 6-3, 7-5
                        #3   09.11.2012. Masters Cup; GR    [B]Djokovic (1)[/B] - Berdych (6)         6-2, 7-6(6)
                        #4   11.11.2012. Masters Cup; SF    [B]Djokovic (1)[/B] - Del Potro (7)       4-6, 6-3, 6-2
                        #5   12.11.2012. Masters Cup; F     [B]Djokovic (1)[/B] - Federer (2)         7-6(6), 7-5
                        #6   01.02.2013. Davis Cup; 1R      [B]Djokovic (1)[/B] - O.Rochus (127)      6-3, 6-2, 6-2
                        #7   05.04.2013. Davis Cup; QF      [B]Djokovic (1)[/B] - Isner (23)          7-6(5), 6-2, 7-5
                        #8   07.04.2013. Davis Cup; QF      [B]Djokovic (1)[/B] - Querrey (20)        7-5, 6-7(4), 6-1, 6-0
                        #9   13.09.2013. Davis Cup; SF      [B]Djokovic (1)[/B] - Pospisil (41)       6-2, 6-0, 6-4
                        #10  15.09.2013. Davis Cup; F       [B]Djokovic (1)[/B] - Raonic (11)         7-6(1), 6-2, 6-2
                        #11  29.10.2013. Paris Masters; 2R  [B]Djokovic (2)[/B] - Herbert (189)       7-6(3), 6-3
                        #12  31.10.2013. Paris Masters; 3R  [B]Djokovic (2)[/B] - Isner (16)          6-7(5), 6-1, 6-2
                        #13  01.11.2013. Paris Masters; QF  [B]Djokovic (2)[/B] - Wawrinka (8)        6-1, 6-4
                        #14  02.11.2013. Paris Masters; SF  [B]Djokovic (2)[/B] - Federer (6)         4-6, 6-3, 6-2
                        #15  03.11.2013. Paris Masters; F   [B]Djokovic (2)[/B] - Ferrer (3)          7-5, 7-5
                        #16  05.11.2013. Masters Cup; GR    [B]Djokovic (2)[/B] - Federer (7)         6-4, 6-7(2), 6-2
                        #17  07.11.2013. Masters Cup; GR    [B]Djokovic (2)[/B] - Del Potro (5)       6-3, 3-6, 6-3
                        #18  09.11.2013. Masters Cup; GR    [B]Djokovic (2)[/B] - Gasquet (9)         7-6(5), 4-6, 6-3
                        #19  10.11.2013. Masters Cup; SF    [B]Djokovic (2)[/B] - Wawrinka (8)        6-3, 6-3
                        #20  11.11.2013. Masters Cup; F     [B]Djokovic (2)[/B] - Nadal (1)           6-3, 6-4
                        #21  15.11.2013. Davis Cup; F       [B]Djokovic (2)[/B] - Stepanek (44)       7-5, 6-1, 6-4
                        #22  17.11.2013. Davis Cup; F       [B]Djokovic (2)[/B] - Berdych (7)         6-4, 7-6(5), 6-2
                        #23  28.10.2014. Paris Masters; 2R  [B]Djokovic (1)[/B] - Kohlschreiber (24)  6-3, 6-4
                        #24  30.10.2014. Paris Masters; 3R  [B]Djokovic (1)[/B] - Monfils (21)        6-3, 7-6(2)
                        #25  31.10.2014. Paris Masters; QF  [B]Djokovic (1)[/B] - Murray (8)          7-5, 6-2
                        #26  01.11.2014. Paris Masters; SF  [B]Djokovic (1)[/B] - Nishikori (7)       6-2, 6-3
                        #27  02.11.2014. Paris Masters; F   [B]Djokovic (1)[/B] - Raonic (10)         6-2, 6-3
                        #28  10.11.2014. Masters Cup; GR    [B]Djokovic (1)[/B] - Cilic (9)           6-1, 6-1
                        #29  12.11.2014. Masters Cup; GR    [B]Djokovic (1)[/B] - Wawrinka (4)        6-3, 6-0
                        #30  14.11.2014. Masters Cup; GR    [B]Djokovic (1)[/B] - Berdych (7)         6-2, 6-2
                        #31  15.11.2014. Masters Cup; SF    [B]Djokovic (1)[/B] - Nishikori (5)       6-1, 3-6, 6-0
                             16.11.2014. Masters Cup; F     [B]Djokovic (1)[/B] - Federer (2)         W/O
                        
                        [SIZE=3]21/31 vs top10[/SIZE]
                        
                        [SIZE=3]3x vs Federer, Wawrinka, Berdych 
                        2x vs Murray, Del Potro, Nishikori, Raonic, Isner
                        1x vs Nadal, Ferrer, Tsonga, Gasquet, Monfils, Cilic, Stepanek, Kohlschreiber, Querrey, Pospisil, O.Rochus, Herbert[/SIZE]

                        Comment


                        • WTE (Worst Tournament Ever)

                          http://www.tennis.com/pro-game/2014/...-indeed/53291/

                          Comment


                          • Koliko je samo Novak "naletao" na Rodzera i Rafu kada su bili u ludilu od forme, mislim da je i Marejeve skoro sve blistave trenutke potrefio. Ove godine se malo vratilo za Mareja koji je senka nekadasnjeg igraca i stvarno su bile poklon pobede, ali eto u ovom nizu Nadal naleteo samo jednom.
                            Jedino se "iznamestao" Nadal 2011e ali tada stvarno nije mogao da izbegne Novaka jer je i Nadal bio u formi zivota i da nije bilo Novaka verovatno bi on zavrsio sezonu sa 10+ titula
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • "I just cannot compete at this level with Novak." RF
                              RF kao i inače piše istoriju..
                              Prvi w/o u finalu turnira ovakvog nivoa..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Evo najpouzdanijeg moguceg izvora u Engleskoj, Telegraf je nivo Gardijana i BBCa

                                http://www.telegraph.co.uk/sport/ten...-on-court.html
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X