Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ce ovaj podforum postati dosadno mesto kad se Rodzer penzionise.

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Kako ce ovaj podforum postati dosadno mesto kad se Rodzer penzionise.

      Welcome to the real world bitches
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Oprostite molim vas koji je smisao izaci na teren u trenutku kada ne mozes nista raditi i biti pociscen i nakon toga se publika obrusi na tebe zasto si izasao da igras ako si povrijedjen?
        Trebao je izaći kao što je izašao protiv Marija ili Vavrinke. Ni tamo nije bio ništa bolji sa leđima, koliko vidim. Ali u tim mečevima je imao šansu a sa No1etom nije, to je razlika po blogu i po meni.

        Comment


        • Ziko, kao prvo nikad se ne podsmevam bolesnim niti kome zelim lose.
          Ti si ovde toliko kukao kako ce Nole sa povamirenim(tako nesto si pisao, mrzi me da listam unazad) Roletom, toliko puta si to napisao i ovde kukumavcio da ce Role da razbije Noleta volejima, spominjao mreze, razigranog Feda, da sam vec pocela da se plasim da ce Nole dobiti krompire

          Usput, znam jako dobro sta znaci imati probleme sa ledjima tj. krstima vec dugo godina.
          Izgleda sad treba ovde i zdrastveno stanje da pisemo, tj. od cega bolujemo.
          Drago mi je da je Role spreman za DC, znaci ispravno je postupio sto je predao finalni mec.
          Moram jos ovo da napisem-Noletovi navijaci se karekterisu kao primitivci, to je u redu,a?
          Eh, sta sad, niko nije savrsen, ja bar nisam, i volim sto nisam savrsena kao sto neki ovde sebe predstavljaju
          Originally posted by Zika View Post
          Лепо сам поставио питање пре меча, да ли је могуће да Федерер може да игра тако добро и тако дуго чак од Вимблдона не престаје и стално је у завршницама!

          У августу је напунио 33 и сада је у 34. години. Знате ли шта значе та леђа? Код нас се каже, боле ме крста, а то вам је бољка свих двоножаца јер кичма трпи и носи горњи део тела, све се сручи на трећи пршљен и увијањем у игри хрскавица се троши и смањује, односно тањи, тако да је размак између пршљанова толико смањен да нерви једва пролазе, а када их пршљанови притисну онда се укочиш као параграф.... Може он да прими блокаду и да се на кратко извуче од болова, али проблем никада неће бити решен... ја од тога патим и добро сам простудирао ту бољку... зато верујем да Федерер није ништа избегавао, чудио сам се зашто се тако лоше креће и против Стана, ето, кад се охладио није могао да мрда, сигурно су му дали нешто за смирење болова како би дошао у халу да се извини... уосталом мене не може да изфолира, по том карактеристичном ходу видим да му кичма прави проблеме..

          То кочење држи и до месеципо дана и неко време нестане, тако да мислиш да је све ок и наставиш да играш, а успут погоршаваш стање... Нема тих пара којима то може да се реши, само мировање и вежба леђних мишића како би они држали кичму... ух, уморих се од излагања...

          Никад се не подсмевај болесном јер мајмун зна да окрене гузу и на другу страну па да те снађе слично!!!
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            WO ili predaja znači da nisi spreman da igraš...WO je jasan znak da on nije bio spreman da igra...ako je bio spreman da igra, trebao je igrati...ti misliš da je bio spreman...ja mislim da nije, jer je igrao hejbet mečeva u kojima je bio nespreman...a istinu ni ti ni ja saznati nećemo
            Rodžer je rekao da je mogao da igra ali da nije No1etov nivo. Nema potrebe da ga po tom pitanju vadiš, svi znamo šta je tvoj ljubimac rekao.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Kako ce ovaj podforum postati dosadno mesto kad se Rodzer penzionise.

              Ne, nisi u pravu. Forum će se ugasiti sa nestankom No1eta.

              Comment


              • @Seoski Terminator
                Ja protiv Federera nemam nista, stavise verujem da ovde od svih Novakovih navijaca najvise cenim i postujem sve sto je on postigao i i dalje postize. Ali to nije bitno. Bitna je druga stvar.
                Ja ni u jednom svom postu nista lose nisam rekao za Federera, stavise, meni idu na zivce njegovi navijaci koji ga (bez potrebe) brane. U svojim postovima sam se sluzio primerima koj isu priznajem po malo banalni i mozda previse ostri, ali oni nisu ubaceni da bi omalovazavali Federera, vec da bi njegovim advokatima ovde slikovito prikazali koliko grese kada ga brane na odredjen nacin. Toliko, hvala...
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Igrao je ovoliko mečeva jer je Edberg imao ideju da je bolje da igra više, jer je nekome u godinama teško da se pali i gasi kad poželi. Broj 1 je počeo ganjati tek poslije Šangaja, a zaustavio se već u Parizu, gdje je borba i izgubljena.

                  Valjda primjećuješ razliku izmedju forsiranja igre kad si zdrav i forsiranja igre kad nisi zdrav...

                  Na mečeve sa Andyjem i Stanom je izašao i to je značilo da je spreman na borbu...a ako je spreman na borbu, sasvim je logično i da će se boriti...a ako pogledaš zadnji poen u meču sa Stanom, vidjet ćeš da nije bio dobar...na reternu je stajao uspravno, FH je udario nepravilo...a poslije meča je jedva pričao sa Anabel, što je i sama rekla jučer

                  WO ili predaja znači da nisi spreman da igraš...WO je jasan znak da on nije bio spreman da igra...ako je bio spreman da igra, trebao je igrati...ti misliš da je bio spreman...ja mislim da nije, jer je igrao hejbet mečeva u kojima je bio nespreman...a istinu ni ti ni ja saznati nećemo

                  WO je znak da nije spreman da igra...baš kao i predaja...a predavao je i Novak kojeg pominješ, pa je i on prozivan...a u čemu je onda problem što su njega prozivali kada je predavao, kad sada hvališ prozivanje predaje
                  o tim medijskim kampanjama protiv Novaka se svako malo napiše, ali sad ne kontam zašto je to tada bio problem...

                  A Stan je iz nekog razloga u komplet priči, a ne kontam zašto...nije izašao na teren u finalu, jer se posvadjao sa Wawrinkom

                  Wawrinka žrtva...čega?

                  Nadaš se da će Stan osvojiti DC, a Roger ne...možda zato što ga je Stan pogodio na pasingu u ledja ili što je još par puta išao u tijelo ili možda što je dobacio nešto Rogerovom boksu...zar žrtva u tim situacijama nije onaj na drugoj strani

                  Uz napomenu da je moj stav po pitanju pasinga kroz tijelo ostao isti...
                  Koliko Federerovo tijelo moze da izdrzi nije pitanje za Edberga nego za Rozera samoga uz konsultaciju sa doktorom i fizioterapeutom. Jako bi me cudilo ako Edberg ne zna da igrac od 33 godine ima fizicke limite. U svakom slucaju takav rizik ima posljedice, koje Federer nije htio da ih snosi.

                  Postoji razlika kad se forsira kad si zdrav i kad si povrijedjen. On je forisrao povrijedjen, ali samo onoliko koliko mu odgovara. I prilicno sebicno. Tako da uzme 400 poena Vavrinki a da opet stigne da igra DC kao utjesnu nagradu ako vec nema sansi protiv Novaka. Naravno, ima i onih koji ce povjerovati da se povrijedio u TB meca sa Vavrinkom.

                  U mec sa Andijem je izasao uvjeren da ce relativno lako pobijediti. U mec sa Stanom uvjeren da i tako i tako nece igrati finale. On ce uzeti 400 poena a ko sljivi publiku.

                  WO predaja znaci da nije spreman da igra. Ali on je rekao da predaje jer nije sposoban da pruzi otpor (to nije isto), jer ima DC i jer treba paziti tijelo posto je u godinama. Publika? Ko sljivi publiku?

                  Ne branim ja postpke Novaka iz ranog dijela karijere. Igrac igra zbog publike, a Novak se nekorektno ponasao prema publici i bio je podvrgnut poruzi. I trebao je da bude. Ali ni najgore Novakovo ponasanje niije ravno onome od jucer. I Federer treba sada da bude podvrgnut poruzi.

                  Odnos prema Stanu mi vise od icega govori o Federeru. Ako Stan nije bio sinonim lojalnost ne znam ko je. Ali 400 bodova su bili preveliki mamac. S tim sto sam ja uvjeren da tu postoji nesto bitno dublje o cemu ni jedan ni drugi ne smiju da pricaju. U svakom slucaj ako je Federer vec odlucio da nece igrati finale, nije trebao ni pobijediti Stana.

                  Da volio bih da Stan osvoji DC, iako bi to znaciilo da ce i Federer osvojiti DC.

                  -----------------------

                  @bojana

                  To sto je Federer izasao jucer sam da objasni publici, lici mi na ono: "Sorry." kad uz pomoc mrezice dobijes poen. S tim sto je taj neiskreni "sorry" dio teniske etikete. A ono Federerovo 'izvinjenje' nije dio teniske etikete, nego je bilo u stilu prodacuva vam znas vec sto za nesto drugo. Na njegovu zalost, nije posebno dobar glumac ni vjest demagog.

                  Comment


                  • Trebao je lepo da pusti Wawrinku koji nije povredjen, jer koliko vidim povreda je hronicna, prvo mesto nije bilo u igri, a DC se blizi. Ali dobro, ipak je to Federer, da je Novak uradio pa da kazemo da je ruzno. Nikad smesniji zavrsni turnir, i po rezultatima i po sastavu. Novak i Roger vanzemaljci za ostale

                    Comment


                    • NI,

                      možeš da izmaštaš da Roger nikako nije ni planirao igrati finale, ne možeš da se čovjek može povrijediti u TBu

                      Zagrljaj na kraju govori o njihovom odnosu, ali očigledno oni glume...samo je jedan na mreži iskren

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        NI,

                        možeš da izmaštaš da Roger nikako nije ni planirao igrati finale, ne možeš da se čovjek može povrijediti u TBu

                        Zagrljaj na kraju govori o njihovom odnosu, ali očigledno oni glume...samo je jedan na mreži iskren
                        Mozda mastam, mozda sam paranoican, a njavjerovatnije sam u pravu.

                        Sto nisu mogli jedan drugome reci na mrezi, rekli su u svlacionici.

                        Comment


                        • Prenio prevodilac John

                          Wawrinka mu je baš imao puno toga reći...mogao je samo reći opet si me dobio...ništa drugo

                          Federer se mogao žaliti na dobacivanje prema boksu...a o dobacivanju boksu imamo već mišljenje ovdje...ili smo i njega promijenili

                          ako se isto uopšte i desilo
                          Last edited by shminka; 17-11-14, 19:55.

                          Comment


                          • cisto da prosetam svoj nov avatar
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Stan koji par sati posle meca tvituje Good job @rogerfederer i njihov zagrljaj na mrezi, koji posle toga ritvituje njihovu zajednicku sliku pre meca, pa sledeceg dana zajednicku sliku sa DCija, pa je skoro ritvitovao njihov zajednicki intervju od pre par dana, ali to ljudima nije dovoljan znak da je sve ok
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Stan koji par sati posle meca tvituje Good job @rogerfederer i njihov zagrljaj na mrezi, koji posle toga ritvituje njihovu zajednicku sliku pre meca, pa sledeceg dana zajednicku sliku sa DCija, pa je skoro ritvitovao njihov zajednicki intervju od pre par dana, ali to ljudima nije dovoljan znak da je sve ok
                                Pise i na plotu pa se jedan zaleteo pa polomio .....
                                AAAAA
                                Kako si me slatko nasmejala. Kraljevski !
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X