Announcement

Collapse
No announcement yet.

BNP Paribas Masters - Paris (27.10 - 02.11. 2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Cilic nece nista uraditi, ima problema sa ramenom, dok Milos moze da se nada na prolaz u 1/2 finalu, naravno u zavisnosti od grupama. Kao sto je i London svake godine sve sporiji on ce imati poprilicne sanse na tog turnira.

    I Vavrinka ne znam sta ce traziti u Londonu, uzasan je.
    Imao je istih problema i 2 tjedna prije US opena,pa vidiš što je uradio ,trebalo mu je par tjedana da sanira rame,i bit će to ok do Londona,ja osobno očekujem prolaz u polufinale,samo da ne bude u istoj grupi s Novakom i Murrayem i bit će to super

    Comment


    • Originally posted by Mario Ancic View Post
      Imao je istih problema i 2 tjedna prije US opena,pa vidiš što je uradio ,trebalo mu je par tjedana da sanira rame,i bit će to ok do Londona,ja osobno očekujem prolaz u polufinale,samo da ne bude u istoj grupi s Novakom i Murrayem i bit će to super
      Federer, Mari, Nishikori i Novak su faovoriti protiv Marina. Raonic, Berdih i Vavrinka su otprilike ravnopravni. Ako u njegovoj grupi bude Vavrinka i jedan od preostale dvojice, sanse za polufinale su pristojne.

      Comment


      • Sta je izjavio Kei posle pobede?

        Sto se tice Londona ja bih licno voleo ovakve grupe:
        Federer,Berdych,Cilic,Raonic.
        Djokovic,Murray,Stan,Kei.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Hahhaha pazi Mareta... što si naivan...
          Mada biće ono što se Maretu snilo, to mu se i zbilo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Sta je izjavio Kei posle pobede?

            Sto se tice Londona ja bih licno voleo ovakve grupe:
            Federer,Berdych,Cilic,Raonic.
            Djokovic,Murray,Stan,Kei.
            Ocigledno se iskrenost ne cijeni u japanskoj kulturi.

            Comment


            • Pa da,ali onda Novak ima dosta lakseg protivnika u polufinalu.Sva trojica u grupi mogu dobiti Rogera..
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Federer, Mari, Nishikori i Novak su faovoriti protiv Marina. Raonic, Berdih i Vavrinka su otprilike ravnopravni. Ako u njegovoj grupi bude Vavrinka i jedan od preostale dvojice, sanse za polufinale su pristojne.
                Pa bili su i zadnja 4 protivnika na US-u favoriti pa znamo kako su završili ,osobno smatram da jedino protiv Novaka nebi mogao na WTF sa svima ostalima bi mogao igrati barem 50-50 meč,ovaj put vjerujem da će biti pripremljen 100 posto,a ne ko u Kini,temeljim optimizam na zadnja dva meča protiv Bautiste i Robreda di ih je relativno lako dobio,čak i s dosta lošim servisom..

                Comment


                • Svi imaju sansu na WTF ove godine i to mu daje posebnu draz. Ocigledno velikim serverima ne odgovaraju najbolje brzi uslovi, vec srednji, pa i spori jer imaju dovoljno vremena da se namjeste, a ucinak je isti kad raspale po lopti, mozda ponekad moraju odigrati udarac ili dva vise. Visok odskok im takodje odgovara jer ne moraju da se savijaju u koljenima. Cilic u formi sa USOa moze do titule, Raonic moze sa svakim da igra, Berdih izbjegne Djokovica i moze svakoga da dobije, Marej na domacem terenu, u dobroj formi i napokon svjez, Nisikori svakoga moze da dobije, Vavrinka je potpuno van forme, ali ko zna, mozda bas u Londonu proigra, udje u ludilo pogadjanja i tu nema zaustavljanja onda. Federer i Djokovic su svakako favoriti, ali ovoga puta mislim da nema sanse da ce neko do titule bez poraza.

                  Vidjecemo brzinu podloge, ali ne vidim da ce se nesto mijenjati, mozda je zeru uspore zbog Mareja.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Svi imaju sansu na WTF ove godine i to mu daje posebnu draz. Ocigledno velikim serverima ne odgovaraju najbolje brzi uslovi, vec srednji, pa i spori jer imaju dovoljno vremena da se namjeste, a ucinak je isti kad raspale po lopti, mozda ponekad moraju odigrati udarac ili dva vise. Visok odskok im takodje odgovara jer ne moraju da se savijaju u koljenima. Cilic u formi sa USOa moze do titule, Raonic moze sa svakim da igra, Berdih izbjegne Djokovica i moze svakoga da dobije, Marej na domacem terenu, u dobroj formi i napokon svjez, Nisikori svakoga moze da dobije, Vavrinka je potpuno van forme, ali ko zna, mozda bas u Londonu proigra, udje u ludilo pogadjanja i tu nema zaustavljanja onda. Federer i Djokovic su svakako favoriti, ali ovoga puta mislim da nema sanse da ce neko do titule bez poraza.

                    Vidjecemo brzinu podloge, ali ne vidim da ce se nesto mijenjati, mozda je zeru uspore zbog Mareja.
                    upravo to!
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by Mario Ancic View Post
                      Imao je istih problema i 2 tjedna prije US opena,pa vidiš što je uradio ,trebalo mu je par tjedana da sanira rame,i bit će to ok do Londona,ja osobno očekujem prolaz u polufinale,samo da ne bude u istoj grupi s Novakom i Murrayem i bit će to super
                      Njegova igra nakon USO-a je znatno slabija nego na tom turniru. Da me ne shvatis pogresno, daj boze da Cilic uradi nesto na tom WTF-u, ali ja mislim da zbog lose forme nakon USO-a i to rame on nece biti konkurentan u Londonu. Ko zna, mozda se i varam.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Hahhaha pazi Mareta... što si naivan...
                        Mada biće ono što se Maretu snilo, to mu se i zbilo
                        A mislis da nece.... jeste Mare naivan ali ce tako i da ispadne na kraju ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Svi ljudi ovde pominju US open i kako je tada Kei imao meceve u 5 setova i bio iscrpljen. ALI ....Na US je Japanac izmedju svih tih teskih meceva imao dan a cesto i dva dana pauze. Pred mec sa Novakom je dva dana odmarao. Tako da je tada IMAO vremena za oporavak organizma. Danas on to vreme NEMA. Pa on ima nekih 16-17 sati od izlaska sa terena sa 1/4 meca do izlaska na teren 1/2 meca. A ove nedelje je i sa Robredom igrao 3 seta i sa Congom i sa Fererom.
                          Ako Novak ne dobije danas moze komotno da se ubije. Mada znam da ce dobiti, Japanac po meni nema ni 1% sanse.
                          Nije da nisi u pravu što se tiče odmora i poređenja šta je bilo tada, a šta je sada, ali on je na USO igrao u kontinuitetu u pet setova, a do tog turnira imao silne probleme sa povredama i sa činjenicom da njegove fizičke predispozicije, slabo telo i ne neka visina, prosto mu ne dozvoljavaju da pruži svoj maksimum. Toliko puta smo to videli. I onda je uspeo da se oporavi i prikaže svoj vrhunski tenis. Meni je sinoć bilo fascinantno što je u kontinuitetu padao u igri, grešio, nakon puno trčanja i dugih poena i onda odjednom izvlačio neku snagu, koncentraciju i snagu i preciznost u udarcima i odigravap opet u nizu fenomennalnih poena, protiv rudara koji uvek sve vraća. Mada ko zan kada je on noćas legao, pa adrenalin i sve ostlo, sigurno mu nije dozvolilo da se adekvatno odmori.
                          Nesumnjivo da je Novak favorit, ali baš zbog samog Novaka malo strepim, mada to bi bilo tako i protvi nekog drugog da igra.

                          Originally posted by Sandugp View Post
                          A mislis da nece.... jeste Mare naivan ali ce tako i da ispadne na kraju ...
                          Pa da, samo da jako i silno požele (moraju bar malo i da se potrude) ...et voila!
                          Last edited by miloolja; 01-11-14, 12:34.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            A mislis da nece.... jeste Mare naivan ali ce tako i da ispadne na kraju ...
                            Nije to tolika razlika u grupama kao sto vam se cini na prvi pogled.Ako lepo pogledas trenutnu formu,videces..
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Dakle, na WTF odose Kei i Milos? Mnogo mi drago zbog Milosa
                              link

                              Comment


                              • Originally posted by Mario Ancic View Post
                                Pa bili su i zadnja 4 protivnika na US-u favoriti pa znamo kako su završili ,osobno smatram da jedino protiv Novaka nebi mogao na WTF sa svima ostalima bi mogao igrati barem 50-50 meč,ovaj put vjerujem da će biti pripremljen 100 posto,a ne ko u Kini,temeljim optimizam na zadnja dva meča protiv Bautiste i Robreda di ih je relativno lako dobio,čak i s dosta lošim servisom..
                                USO je neponovljiv.

                                Marin je preskocio Pariz, znaci da se ozbiljno sprema. Ako bude podloga kao prosle godine, to nece posebno da mu odgovara. No jos puno toga nije jasno za WTF. Ako Novak pobijedi Pariz, Federerove sanse da bude prvi se ozboljno smanjulju, time ce se smanjiti i njegov interes za WTF. Ako Raonic dobije Pariz, sto je apsolutno mogucnost, bice neupotrebljiv u Londonu. Isto vazi i za Berdiha, s tim sto bi Berdihovo osvajanje Pariza bilo veliko iznenadjenje. Ako pak Kei uzme Pariz, nece biti neupotrebljiv u Londonu ali nece biti u top formi.
                                No recimo da se nista dramaticno ne desi u Parizu u tom slucaju ce Marin:

                                Protiv Berdiha da ima oko 60% sansi.
                                Protiv Raonica nesto manje, reciimo 55%.
                                Protiv Vavrinke recimo 60%. (Vavrinka ce da misli na DC)
                                Protiv Marija 35%. (Mari se nastelio za London i moze da ga osvoji.)
                                Protiv Federera 30%. (Osim ako Federer ne bude koncetrisan na DC.)
                                Protiv Novaka 25%. (Osim ako Novak ne bude vec obezbijedio 1. mjesto)
                                Protiv Keia 25%. (Japanac gori od zelje za osvetom.)

                                Inace turnir je prilicno otvoren. Recimo da Novak ima 30-35% sansi. Potom slijede Kei, Mari i Federer za recimo po 15-20%. Onda ide Raonic sa 5% a Berdih, Marin i Stan imaju manje od 5%.
                                Last edited by NI; 01-11-14, 13:48.

                                Comment

                                Working...
                                X