Announcement

Collapse
No announcement yet.

BNP Paribas Masters - Paris (27.10 - 02.11. 2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto sam ubedjen u Fererovu pobedu protiv Kei-a,videcemo..
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Ako Feki pobjedi, sumnjam ja da ce David zapet

      Comment


      • Nema kod njega popustanja,a koliko znam i Kei je siguran.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Razlika je što je to Ferreru 6 tjedan zaredom i porazom Miloša dolazi do cilja.

          Comment


          • Andy je u posljednjih 6 tjedana osvojio 3 naslova i pobijedio u 20 od 22 odigrana meča. Od praktički nemoguće misije je osigurao London prije polovice konkurenata. S lakoćom je svladao Benneteaua i Dimitrova, čak Bugarina uvjerljivije nego što smo očekivali.
            Njegov problem je sljedeći:
            - u 2014. je izgubio sva tri meča protiv Đokovića
            - u 2014. je izgubio svih 7 mečeva protiv trojke Đoković - Federer - Nadal
            - u Parizu nikada nije prošao četvrtfinale (igrao 4 puta)
            Točnije zadnja pobjeda protiv nekog iz tog društva je bila baš protiv ovog protivnika prije 16 mjeseci u finalu Wimbledona.

            Comment


            • Tačno kukanje oko žrijebova postaje nepodnošljivo...i Gael postao igrač, na USO je bio cirkusant...kao i u Sinsinatiju, kad se nakon njega igralo baš protiv Andyja

              Dimitrov u Baselu žnj, ovdje igračina, kao i na Wimbledonu...još je mijenjao reket..al koga briga za to...Čilić od Wimbledona do USOa postao prosjek, iako je osvojio USO

              Raonić je panj, vjerujem da će i on u nekom od narednih žrijebova postati igračina kao u Rimu

              No.1 na kraju godine patetika...win-win situacija, pješke

              WTF žrijeb se već zna...ako Novak bude imao težu grupu, namješteno je...ako Federer bude imao težu grupu, Novaku je namješten težak protivnik u 1/2...namješteno kako god da okreneš

              ništa novo za pročitati

              Comment


              • Nadal svakako na šljaci neće od Andy a izgubiti , a i ne igra Pariz ali hajde
                Similis simili gaudet

                Comment


                • shminka,

                  Zaboravi sada na prijasnje turnire. Na ovom turniru od cetiri kandidata za titulu, 3 imaju teski zrijeb a 1 laki. Po mom misljenju je najtezi Marijev, pa Nishikorijev, pa Novakov a onda osjetno laksi Federerov. Rekavsi to, mislim da bi se danas i Nisikori i Federer rado promijenili protivnike. Jedostavno neki igraci ti vise leze a neki manje. Federer sigurno ne bi imao nista protiv da igra sa Fererom. Veliki je favorit i protiv Raonica ali ne kao protiv Ferera. Ako nista drugo, Nishikoriju bi mez sa Raonicem bio manje fiziki naporan. To je za njega jako vazno.

                  @Mrkela

                  Po dosadsnjem prikazanom tenisu, Mari bi trebao biti favorit veceras. Ipak, iz dva razloga, mislim da je to 50:50 mec.

                  Prvo, Novak je tri puta ove godine dosata lako dobio. Mari ima sjajan niz od 20 pobjeda u 22 meca. Ali taj niz je poceo psolije porza od Novaka na USO plus jedna od dva poraza u nizu su od Novaka.

                  Drugo, Ovo je sesti turnir Mariju u sest nedjelja. Nikada ne znas kada ce umor da ga stigne.
                  Last edited by NI; 31-10-14, 10:48.

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Tačno kukanje oko žrijebova postaje nepodnošljivo...i Gael postao igrač, na USO je bio cirkusant...kao i u Sinsinatiju, kad se nakon njega igralo baš protiv Andyja

                    Dimitrov u Baselu žnj, ovdje igračina, kao i na Wimbledonu...još je mijenjao reket..al koga briga za to...Čilić od Wimbledona do USOa postao prosjek, iako je osvojio USO

                    Raonić je panj, vjerujem da će i on u nekom od narednih žrijebova postati igračina kao u Rimu

                    No.1 na kraju godine patetika...win-win situacija, pješke

                    WTF žrijeb se već zna...ako Novak bude imao težu grupu, namješteno je...ako Federer bude imao težu grupu, Novaku je namješten težak protivnik u 1/2...namješteno kako god da okreneš

                    ništa novo za pročitati
                    Najbolji post na forumu koji sam pročitao...treba ga sačuvati i povremeno vracati ali samo dodavati nove likove (tenisere koji su odigrali mec zivota a opet izgubili i one koji su boranija ali dok ne dodju kod nas u žrijeb itd)...plus još jednu bitnu stvar dodati:
                    Šta je GS bez No1 (Stanko i Cilic) a šta No1 bez GS-a (eventualno Role)???
                    Smijurija u obe situacije...ili možda odbrambeni mehanizam
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      ništa novo za pročitati
                      Kada bi video da si za zreb u Bazelu pisao kako je domaćinski za Federera , a za Nadala kvalifikanti da bi ga organizatori zadržali na turniru- dok je bilo straha od Nadala, možda bi video da nemaš razloga za takvu ogorčenost ili bi možda bilo podnošljivije ovo protiv čega pišeš ovde.
                      A Novakovi žrebovi govore za sebe.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Podloga je otisla u drugi plan, isplivao je zrijeb, po ko zna koji put.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Jah, zaboravio sam da je Raonić bio igračina na USOu

                          Wawrinka bio u formi na USO, ovdje nije...iako je i US ljeto bilo fantastično možda uhvati formu na WTFu

                          Kei i Andy se nemaju šta žaliti, kad si na poziciji 5-8 moraš imati teži žrijeb od momaka unutar 1-4

                          Ferrer ili Wawrinka za Federera...svejedno

                          Dimitrov i Kei ili Raonić i Berdych...Raonić i Dimitrov svejedno...Kei uvijek prije Berdycha...koji mu nikako ne leži...vjerovatno će ga i izbaciti sutra

                          Zanimljivo da Chardyja niko nije pomenuo, bilo je ono mostarsko...ta će Chardy...a namučio ga je treći put ove godine...a tamo je bio KOHLY igrač

                          u Federerovo vrijeme su se momci sa H2H 10:0 zvali mušterije, došlo je neko novo vrijeme

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            u Federerovo vrijeme su se momci sa H2H 10:0 zvali mušterije, došlo je neko novo vrijeme
                            nemam vise sta da dodam
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Kolokviumi
                              Ali zavrsio sam danas, od sutra nastavljamo.
                              Dobro je, uči samo. Uplašila sam se da ti nije pozlilo, ne daj bože, od toliko ajvara što si možda pojeo ovih dana, dok se nije ukiselio.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ajde sad .. što ste zaćutali, taman se zakuvalao, ima vremena do 14h...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X