Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai Rolex Masters {06-12 oktobar, 2014}

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • како добро сервира овај Сок...

    Додиг и Јужни почели меч још са првим петловима, а ево и подне и још се игра?
    Last edited by Žika; 08-10-14, 10:08.
    sigpic

    Comment


    • Posle skoro 2 sata i 40 minuta pada prvi brejk, srecom pravi ga Juzni
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Dimitrov je sramota za tenisa, on posle W-a ne igra nista. Morace da promeni Rasida, jer ovako ne ide uopste.

        Kei mrtav umoran, vidi se iz aviona da to nije to.

        Stan Sjajni GS sampion
        OVAKO

        Comment


        • Nishi
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Bravo decko!!! Masters 1000 rezultat karijere, iskoriscena sansa
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Stefan jos ne moze da preboli sto je Stan postao slem sampion preko Nadala
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Nije to toliki problem, veci je sto se Nadal povredio a ovaj pokazivao sa prst na glavom, kao u stilu pametan sam, imam glavu, a Nadal jedva stoijo na teren, pa cak i takav uzeo mu set. Od Januara zovem na novi duel izmedju njega i Nadala ali nikako da se to desi, a kada se desi u buducnosti bice naplata duga i to sa kamatom, i da mu objasni gde treba taj prstic da stavi.
                OVAKO

                Comment


                • Lik je osvojio slem i to posteno, nije on kriv sto se Nadal povredio, tako da ne vidim potrebu za takvim postom
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Нишикори танкује за Лондон...

                    а није ни Федерер крив што су му сви опасни поиспадали у групици...
                    Last edited by Žika; 08-10-14, 10:43.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bojana,

                      On se drao kao nevrotik na sudiju kad je Nadal otisao u svlacionici, drao se i u Londonu prosle godine zbog coachinga Tonija, i tu se vidi kakva je on ..., aj da ne kazem sta...
                      A i plus prstic i nepostovanje protivnika kad je povredjen, zato mi je muka. A i lik je uzeo Slem sa samo 4 pobjeda
                      Kad pobjedi 7 za redom na neki Slem, ja cu gol setati na Skopski trg.
                      OVAKO

                      Comment


                      • гле Ноле игра по некој помрачини?

                        јадничак, иде на Мареја па на Федерера па ко зна ко ће до краја да исплива тамо доле?
                        Last edited by Žika; 08-10-14, 10:50.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Bojana,

                          On se drao kao nevrotik na sudiju kad je Nadal otisao u svlacionici, drao se i u Londonu prosle godine zbog coachinga Tonija, i tu se vidi kakva je on ..., aj da ne kazem sta...
                          A i plus prstic i nepostovanje protivnika kad je povredjen, zato mi je muka. A i lik je uzeo Slem sa samo 4 pobjeda
                          Kad pobjedi 7 za redom na neki Slem, ja cu gol setati na Skopski trg.
                          Nadal hvala bogu uvek uctiv prema sudijama i ne zali se, kao ni njegom strikan.

                          Opasno smarate sa izrazom "prstic" zvuci nekako bahato pogrdno, kao da su i on i Federer onda nesto specijalno uradili ili pokazali.

                          Imas svoje razloge da ga ne gotivis, ni ja nisam bas presrecan nacinom na koji je osvojio GS, ali preterujes
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Rodzeru ostao jos samo Agut od tezih protivnika , dugo ocekivana pegla najzad stize u polufinalu
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Nadal hvala bogu uvek uctiv prema sudijama i ne zali se, kao ni njegom strikan.

                              Opasno smarate sa izrazom "prstic" zvuci nekako bahato pogrdno, kao da su i on i Federer onda nesto specijalno uradili ili pokazali.

                              Imas svoje razloge da ga ne gotivis, ni ja nisam bas presrecan nacinom na koji je osvojio GS, ali preterujes
                              Izvini kada se Nadal drao na sudije?
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Izvini kada se Nadal drao na sudije?
                                Nije toliko tesko ukucati par reci na youtube-u

                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X