Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze Zvezda kuci izgubiti od njih, a posto ima prednost domaceg, zna se sta ce biti (ovo nije moj pokusaj da ureknem - nije ozbiljno)
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • To, ja više volim sa Cedevitom, opuštenija atmosfera, čak mislim da će biti manje "na nož" nego što bi bilo protiv Budućnosti. Neka bolji pobedi Nadam se MI

      Comment


      • Po meni bolje Cedevita nego Buducnost.Zna se koliko je tesko dobiti mec u Moraci a na drugoj strani Zvezda se lakse snalazi sa Cedevitom i mislim da je trenutno laksi protivnik.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Bolje sto su sokici..Bice to 3:0 za Jedinu! Em sto smo ekstremno jaci em sto Repesu boli lakat sad,kad je vec obezbjedio EL.
          Milionske armije navijaca Zvezde ce tek da se raduje..to i zasluzuje.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Kako ih je urekao Krtola posle 2-0 brateeee ....
            Sto kaze Aleksa nesposobni su ispali i zasluzeno su ispali.

            PS:

            Comment


            • Sa Cedevitom će mnogo značiti prva utakmica.
              Oni su relaksirani i puni samopouzdanja. Dolaze u BG gdje su prošle godine tukli favorizovanog domaćina. Sreća je što se sada igra serija, pa je i manjih pritisak na prvom domaćinu.
              Sada ćemo vidjeti koliko se slavilo nakon eliminacije partizana iz EL.
              Razmak između utakmica je minimalan i nadam se da nije bilo pretjeranog opuštanja jer u kratkim (vremenski) serijama najvažniji je dobar početak na svom terenu.
              Zvezdo, samo gazi!

              Comment


              • Sto smo se naostrili,nisam ocekivao ovakav pocetak,idemo puni
                sigpic

                Comment


                • Ala je losa ova Cedevita
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Jebo ovo, odo gledati NBA, ne vrijedi
                    Odlična igra, Cedevita je mnogo loša, znao sam da imamo prednost, ali ovo je baš puno.


                    Ovaj Delaš isti Spanulis...
                    Last edited by Bastia33; 25-04-15, 21:03.

                    Comment


                    • Comment


                      • Ajde da vidimo i tu 2. ligu napokon...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Slijedece sezone, ako uopse bude Aba lige jedino je sigurno da nece igrati Union Olimpija, Krka veceras ispala u polufinalu

                          Tajfun is the 1st finalist of Slovenian championship this season, after eliminating KK Krka Novo mesto in the 1/2-finals (2:0). Tonight they won 89:81.

                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Hrvati rekli NE

                            Na osnovu izjave Danilovica, sigurno se nasi nece izjasnjavati pre 18 juna kada bi trebalo FIBA da se oglasi.

                            Comment


                            • Niko ne sprecava sve te klubove na ovim prostorima da zajednicki organizuju svoju Adriatic ligu u zajednickoj saradnji svih nacionalnih saveza, gde reprezentacije nece ispastati. Cela ta zbrka i jeste zato sto Lisac i co, ne zele da se odreknu svog dela vlasnistva, a FIBA je jasno naglasila da vlasnistvo u potpunosti treba da pripada klubovima.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Mene najvise interesuje sta ce da se desi ako Savezi postupe kako FIBA nalaze, a par klubova uradi suprotno.

                                Ne verujem da za ovaj kratak period moze da se dese takve promene u vlanistvu, vise verujem u oslabljenu ABA ligu u kojoj ce pola klubova iz prosle sezone sigurno da igra i ko zna kako ce to da bude popunjeno uz naravno manji broj ucesnika.

                                Comment

                                Working...
                                X