Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA Liga 2014/15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SOMI View Post
    Isto mislim da je Radonjic izgubljen u nekim situacijama i to mozda i najvise upravo protiv Partizana i Vujosevica.
    Vilijams ih vrati u zivot a ovaj ga mrtav ladan vadi u zavrsnici i uvodi konjusara. Divim mu se.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by gokara View Post
      Vidi, ja ne navijam ni za koga, ali bih voleo da Partizan pobedi ovu seriju.

      Idu mi na nerve ta navijačka prepucanja, imam utisak da im se život vrti oko Partizana i Zvezde, a to je jako loše za mantalno zdravlje.
      Dobro za tebe sto ne navijas za nikoga. Tvoje pravo.

      Ne vidim sto ti smeta, forum je za to. Bilo je prepucavanja i uvek ce biti. Samo posle 1-0 se ne potcenjuje sampion koji ti je nabio komplekse poslednjih 15 godina. Toliko.

      Comment


      • Originally posted by SOMI View Post
        Isto mislim da je Radonjic izgubljen u nekim situacijama i to mozda i najvise upravo protiv Partizana i Vujosevica.
        Ako se to ne izgubi i ne uplaši kad igra protiv Partizana (naravno kad Dule vodi ekipu).
        Dule je klasa za sve trenere, možda u Europi i da igra sa Klincima, izvukao bi mnogo više no protivnička ekipa. Tako da, nepotrebno je to govoriti, Dejo se izgubio.

        Comment


        • Originally posted by Dule Krtola View Post
          Ako se to ne izgubi i ne uplaši kad igra protiv Partizana (naravno kad Dule vodi ekipu).
          Dule je klasa za sve trenere, možda u Europi i da igra sa Klincima, izvukao bi mnogo više no protivnička ekipa. Tako da, nepotrebno je to govoriti, Dejo se izgubio.
          Ne bih rekao da je to klasicni strah od Vujosevica vec strah pobjede. Zvezda je mnoge utakmice gubila po 10-15 razlike pa se vracala ali kad je trebala da slomi protivnika i psihicki i fizicki nisu. Pogotovo se to odnosi na Evroligu. A jedan od krivaca je upravo Radonjic. Koji se u kljucnim momentima bas izgubi, to se moze vidjeti i po igracima na terenu kako se krecu i kako su postavljeni. Takodje i lose izmjene i ne trazenje time-auta kada je protivnicki klub u seriji su neke stvari koje Radonjic vrlo lose radi. Sa druge strane Vujosevic je "miran" u kljucnim trenucima i zna sta hoce, i upravo zbog toga dajem prednost Partizanu.

          Comment


          • Po ustaljenoj navici čitajući novosti iz baruštine ovdašnje primetim nešto preko čega ne mogu prećutno preći jer se radi o nečemu što se kosi sa mojim životnim i moralnim načelima.
            U pitanju je naime post za koji stoji da je objavljen rano jutros u 2:57 i koji nije brisan sve do trenutka kada ovo pišem.
            Elem, nikola_bg u svojoj ostrašćenosti se usudi da napiše ovo:
            gazi nizu rasu bre !
            Zbog ove klasične nacističke parole dajem sebi za pravo da momka upitam par stvari.
            Znaš li ti momče koliko je života nestalo u ime parole koju tako javno proturaš?
            Znaš li koliko je bilo unesrećenih, mentalno i fizički osakaćenih od strane onih koji su takvom devizom bili vođeni?
            Znači li momak da su mnogi tvoji saplemenici, sugrađani, prijatelji, komšije, dalja i uža rodbina za tebe niža rasa?
            Kako god da na ova pitanja odgovoriš znaj da prema sorti u koju si se ovim postom svrstao jedino osećanje koje mogu da imam jeste prezir.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by forum1nick View Post
              Partizan ne može dobiti 3 u nizu. Samo polako.
              Briljiras sa izjavama u poslednje vreme, vecina ce verovatno reci sa foruma da si istinski strucnjak i da si 100% tacan kao sto se i do sada pokazalo.Samo tako nastavi, publika jedva ceka da pokazes nesto novo sa tvog repertoara.Trazi se karta vise.

              Comment


              • Capture.jpg

                Jako interesantno vidjenje navijaca CZ Telekoma jos pre prve utakmice

                Comment


                • ХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХ ВИДИ ГА РАДОЊА НА 0.57 ХАХАХХАХА МАДРЕ МИА

                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Hahahahahahahahahaha, koja gracioznost i koji ples....
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Jel ono dobio epileptični napad nedaj bože.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Хахахаха ја не верујем и даље. Лик је на мдми 100%.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Perfektno poluvrijeme Zvezde. Odlicni su Marijanovic, Dzenkins Jovic i Kalinic. Vilijams igra bas nosalantno i cak mislim da je dobio i previse minuta, Jovic dosta bolji i zasluzuje vecu minutazu. Sa druge strane Partizan u grcu, dosta tesko dolaze do kosa ali pogadja neke teske suteve i vracaju se u igru pred kraj. Partizan mora da nadje laksi put do kosa i mora da ubza tranziciju ali isto tako mora da zaustavi kontre Zvezde, koja za sada drzi sve u svojim rukama.

                          Comment


                          • Originally posted by forum1nick View Post
                            Partizan ne može dobiti 3 u nizu. Samo polako.
                            Drago mi je što je neke moj prethodni komentar "zabavio". Još mi je draže što im sada više nije tako zabavno.

                            Comment


                            • Originally posted by forum1nick View Post
                              Drago mi je što je neke moj prethodni komentar "zabavio". Još mi je draže što im sada više nije tako zabavno.
                              I corava koka zrno ubode, procenat prognoze ti je skocio na 4%.Samo nemoj da se opustis, jer to brzo moze da padne na 1%.Ozbiljan si kandidat za najgoreg prognozera u istoriji foruma.

                              Comment


                              • I pre početka serije znalo se da će se ovo rešavati u petoj utakmici.

                                Zvezda je malo kvalitetnija, ali Vujoševića Radonjić ne može dobiti dva dana za redom. Tu je i faktor Zvezdine istrošenosti zbog 14 mečeva u Top 16 koja dolazi na naplatu u drugoj utakmici, tako je bilo u sredu, tako će biti i večeras. Partizan je to vreme koristio za odmor i kvalitetan trening.

                                Neutralan sam u smislu navijačkog opredeljenja, takvu vrstu emocija trošim isključivo na reprezentaciju.

                                Moja prognoza: 3:2 za Partizan

                                Finale: Budućnost-Partizan 1:3

                                Comment

                                Working...
                                X