Announcement

Collapse
No announcement yet.

SPECIJAL.ZA KOGA ĆE ALONSO VOZITI 2015

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pa ono, uzeo je prve poene za jedan od novih timova, što se činilo nemogućim na početku sezone. A vala, i sad je neverovatno da će Marussia pobediti Sauber... Drugo, on je njihov akademac, ako ne pokažeš da ih azpošljavaš ako pokazuju kakav-takav potencijal, koja je motivacija ostalim vozačima u akademiji da nastave da veruju u Ferrari?

    Comment


    • #17
      Ja kažem da papak ide u McLaren.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #18
        Blago onima koji navijaju za Alonsa, ne bih ja mogao da navijam za Meklaren, Ferari, pa ponovo za Meklaren.

        @Vanja #66

        Previse sam razocaran, ocekivao sam Hulkenberga recimo.Bice da je vise zbog tog drugog razloga.

        @MarkedOne8

        Za koga ces ti da navijas kada Kimi napusti karavan F1?Palo mi na pamet.

        Comment


        • #19
          Napisah negde skoro, Hulk me je ove godine razočarao, očekivao sam više. Šta je, ne znam, da li mu je motivacija opala ili nešto drugo, ali ovo nije dovoljno. Drugo, on je Vettelovo godište, dakle sledeće godine puni 28, koga od njih dvojice bi ti doveo? A ako se takmiči sa Bianchiem, nije ni Jules piletina, ali akademija je akademija. I ne mora da uči italijanski...

          Comment


          • #20
            Originally posted by Ricma View Post
            @MarkedOne8

            Za koga ces ti da navijas kada Kimi napusti karavan F1?Palo mi na pamet.
            Za Vettela ili Bottasa. Pre sam navijao za Vettela, pogotovo dok je Raikkonen pauzirao.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Vanja #66 View Post
              Napisah negde skoro, Hulk me je ove godine razočarao, očekivao sam više. Šta je, ne znam, da li mu je motivacija opala ili nešto drugo, ali ovo nije dovoljno. Drugo, on je Vettelovo godište, dakle sledeće godine puni 28, koga od njih dvojice bi ti doveo?

              Kako misliš da si se razočarao? Ako misliš na postolja, da i ja sam očekivao, ali konkurencija među bolidima je takva da on ne može puno toga uraditi. On je u Force Indiji od koje se ne očekuje da se bori za postolja, niti oni to čine, osim Kanade i Bahreina. Hulk je prvih 10 trka u sezoni završio u bodovima, prosječna pozicija 6,6 mjesto. U 14 trka do sada, u Mađarskoj ga je pokupio njegov timski kolega dok je bio u bodovima, a u Italiji je završio 12., sve ostale trke je završio u bodovima. Trenutno ima više bodova nego ikada na kraju sezone. To samo pokazuje koliko je konstantan i dobar vozač.
              Naravno, bilo bi ga glupo porediti sa Vettelom, ali moglo bi se mnogo prašine dići ako Seb prijeđe u Ferrari, bio bi pod velikim pritiskom, zato mislim da je Hulkenberg najbolje riješenje za Ferrari, ako Fernando ode.


              E - A vi ste u problemima za koga će te navijati ako se Kimi penzioniše, ja već tri godine drhtim
              Last edited by Bastia33; 03-10-14, 13:13.

              Comment


              • #22
                Uzgred, niko se u ovoj čitavoj priči ne obazire na Raikkonena. On je samo 2 godine stariji od Alonsa, a već ga šalju u penziju. To je ipak vozač koji je jedini posle Šumahera uzeo titulu u Ferrariju. Stojim iza reči da Raikkonen može do titule ako ga tim (Ferrari) podrži sledeće ili u nekoj od narednih sezona.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Kimi je rekao da se najvjerovatnije povlači na kraju 2015. (link)...
                  Naravno, i ja bi volio gledati dobrog starog Kimija, onog iz 2005., ali teško je od njega očekivati šampionat. Bilo bi lijepo vidjeti ga još par puta na najvišoj stepenici
                  Mada ako Alonso ode, siguran sam da će u Maranellu štimaju stvari i bolid za Kimija...

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Bastia33 View Post
                    Kako misliš da si se razočarao? Ako misliš na postolja, da i ja sam očekivao, ali konkurencija među bolidima je takva da on ne može puno toga uraditi. On je u Force Indiji od koje se ne očekuje da se bori za postolja, niti oni to čine, osim Kanade i Bahreina. Hulk je prvih 10 trka u sezoni završio u bodovima, prosječna pozicija 6,6 mjesto. U 14 trka do sada, u Mađarskoj ga je pokupio njegov timski kolega dok je bio u bodovima, a u Italiji je završio 12., sve ostale trke je završio u bodovima. Trenutno ima više bodova nego ikada na kraju sezone. To samo pokazuje koliko je konstantan i dobar vozač.
                    Naravno, bilo bi ga glupo porediti sa Vettelom, ali moglo bi se mnogo prašine dići ako Seb prijeđe u Ferrari, bio bi pod velikim pritiskom, zato mislim da je Hulkenberg najbolje riješenje za Ferrari, ako Fernando ode.


                    E - A vi ste u problemima za koga će te navijati ako se Kimi penzioniše, ja već tri godine drhtim
                    Svestan sam sve te statistike, moj utisak ostaje - moralo je više. Koliko je u Sauberu pokazivao, a koliko sad? U više navrata je u kvalifikacijama podbacio, Bahrein je ispao najgori jer bi on bio umesto Pereza na postolju... Nevidljiv je cele sezone prosto, nemam drugo racionalnije objašnjenje.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Za Vettela ili Bottasa. Pre sam navijao za Vettela, pogotovo dok je Raikkonen pauzirao.
                      Slicno razmisljamo, sa tim da cu umesto Fetela da navijam za Rusa.

                      @Vanja #66

                      Doveo bih naravno i jednog i drugog Svabu, kakvo je to pitanje.Vidis da sam do nedavno mislio da uparim Fince u Ferariju.Mada znam da marketing tako ne funkcionise.

                      Comment


                      • #26
                        Ja sam davno rekao da navijam za Ferrari, a ne za pojedince. Ko god da dodje ili da on ostane, puna podrska od mene. Ovo sa dva sampiona u timu i ne bere neke plodove, pa tako da ne simpatisem dovodjenja Vettela. Ali mislim da je BJanki iz Marusije slab pik
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Vettel napusta red bull
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #28
                            Statement from The Team.

                            *

                            Sebastian Vettel has advised us that he will be leaving Infiniti Red Bull Racing at the end of the 2014 season.

                            We want to warmly thank Sebastian for the incredible role he has played at Infiniti Red Bull Racing for the last six years.

                            Since joining the team in 2009, Sebastian, together with Infiniti Red Bull Racing, has scored 38 wins, 44 poles and eight World Championships, including four Drivers' titles and four Constructors'. If you include Sebastian's success at Red Bull's second team, Scuderia Toro Rosso, the Red Bull total increases to 39 wins and 45 poles.

                            As we wish Sebastian well in the next stage of his career, we also look to the future with excitement, as the vacancy makes way for the next generation of Red Bull racers.

                            The Red Bull Junior Programme has developed some proven talents in recent times, including Sebastian Vettel and Daniel Ricciardo, who has excelled in the RB10 and become a three-time Formula One race winner in his first season with the team.

                            We're pleased to announce that Daniel will be joined in the team for 2015 by another rising star from the Junior Programme, Daniil Kvyat.

                            Ends
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment


                            • #29
                              Jako me zanima šta bi Grosjean mogao uraditi u Ferrariju. Prošle godine je vozio fantastično, posebno u Japanu, gdje se jedini borio s Red Bullom
                              Ako Lotus zezne bolid i sledeće sezone (iako će imati Mercedesov agregat), a Kimi kaže da odlazi na kraju sledeće sezone, možda Romain u Maranellu 2016.?

                              Comment


                              • #30
                                McLarenova službena stranica je od nedavno dostupna na španskom jeziku. Mali detalj koji možda puno znači

                                Comment

                                Working...
                                X