Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sandu i Olja imam jedan album BS-a za vas...

    Spoiler
    Tisincina


    A ja čista suprotnost Olje, ja izgorim kada mi se spomene Balada. Meni lično na tom albumu Diskretni Heroji imali su za moj ukus bolje pesme. No dobro. Ako se uzme "album Oni su" i ovaj poslednji imali su najviše dodira da politikom. Tj najozbiljnije su radili. Kao obrazovani ljudi koji imaju sređene živote. Koji imaju sada neke druge stvari koje su im bitnije, ali jednostavno neće tj ne žele da zaborave svoje početke.
    Sada im je normalnije da se "bore" za egzistenciju ne njihovu. Već generalno društva. Isto kao što im je na početku bilo bitno da cimaju " slatke male maloletnice". Kao što su hteli da se prikažu kao "Plejeri sa ponasanjem" a u stvari bili obični likovi. "Sećali se 90tih". Bili i "Goveda" i "Divljina", . A pre sindikata MC Flex (Fedja Dimovic) bio Novo Svetsko čudo.
    Posle svega toga dolaze do toga da je najbitnije da imaš ljude oko sebe tj da ih nosiš u srcu(Ja u životu imam sve). Gde se i dalje guraju kroz život na nekom drugom utom trenutku planu više poslovnom. I onda dolazi 2008 ako se ne varam sa Oni su i okreće im se cela priča. Imaju svoje porodice i tu neku svoju borbu za većim idealima i nezadovoljstvo državom najviše da odrade u poslednjem albumu. Zimus je došla BS Armija. Sada kao vesnik Sindikalno proleća Sistem.

    Kako god da se okrene i gde god da se nadjes ljudima.moraš reči "Alal Vera"!

    Dok je pisem post u klimavoj 707cii idi David Gilmore -Wish you were here lice unplugged...

    I da samo jedna od njih legendarnih rima

    Ista, izguljena klupa, ista iz detinjstva grupa
    isto ljuta, isto luda, mi smo isto, trista cuda
    I puno truda trebace, al' bar nisam vise smoren
    i ovaj ruzni dan, sad je za akciju k'o stvoren
    Last edited by l1m4r; 27-04-16, 15:41.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Ja sam novo svetsko cudo i ceo svet je moj....
      Djafe Dimovic, Bata Zivojinovic, poeziju pisem kao Desanka Maksimovic ... itd
      Kada sam ga prvi put video, davnih godina, (a cuo sam ga mnogo pre nego sto sam ga video) prva pomisao je bila - sta kenja ovaj nerd! (kurac kao kolac - a ovamo nerdic klasicni)
      Svaka njima cast sto rade to sto vole,ali u sustini pricaju ispricane price. I to uopste nije problem, prave ljudi pesme, po meni je vise problem publika koja svrsava na te ispricane price. Sto kaze Olja kao da su do sada bili u buretu pa su im tek ovo pesmom Sindikalci otvorili oci. Sve je super sve je kul, ali nahajpovano do bola.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ne mogu da kažem da su oni generalno Hajpovani. Pesma Balada Disidenta koliko god da je vrhunska pesma je Hajpovana od ljudi koji nisu iz BGa. Nemam nista protiv njih ali ono prodjem gradom i čujem moj beograde.. iskreno ogadili mi se. A to im je prva pesma sa tog albuma koju snimili.

        Pričali su oni te priče i kada su počeli da pevaju samo na drugačiji način. Ostali su dosledni nekim svojim verovanjima. Jbg ja ih slušam ceo život I meni nikada ne mogu da dosade. U zavisnosti od raspoloženja saltam njihove albume. A taj Nerd je opasan advokat. Na koncertima debeli umire ali skače i kida se više od svih
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Jedan moj drugar - poznanik se opasno lozio na njegovu muziku nekada davno dok smo bili mladji, pa sam tako cuo mnoge njegove pesme a i znam sta je radio studirao, cime se bavi i slicno.
          Licno mnogo vise gotivim Skaba i Djolo-a Iznoguda. Harizmaticniji su mi a i vise umetnicke duse u odnosu na Debu Koji tada kada sam ga video i nije bio deba, stavise, ali je bio nerd A sada nije nerdic ali je Deba
          Last edited by Sandugp; 27-04-16, 16:52.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Skabo je posebna priča. A tek Djolo.

            Mada:
            djolo rastura bacacem u stilu desperada
            kroz zapaljenu kapiju prolecem ko macka
            jasemo ka kampu gde ocekuju nas b-b-b-braca


            Skabio je nekako najviše radio na svojoj muzici ovi ostali kada su počeli kao Sindikat manje više su prestali. Secam se u srednjoj Skabo i Danica tj PKS - Surovo Surovo Surovo
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Hvala na analiziranju stihova.. Nisam šćeo da dodje do rasprave izmedju clanova foruma.

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Originally posted by bane je View Post
                Hvala na analiziranju stihova.. Nisam šćeo da dodje do rasprave izmedju clanova foruma.
                Nije ni doslo, jedino ako mislis da bi Olja ili ja mogli nesto sa Limarom da se raspravljamo.
                On je meni toliko simpatican mladic da jednostavno ne mogu sa njim da stupim u bilo kakav konflikt
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Sandu Ironic? :duplivinjaksmajli:

                  Nikakve rasprave, čisto razmena mišljenja. Jbg ja rodjeni Beogradjanin se manje više uvek osetim prozvanim
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Sto ti znaci "hajpovan"?

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • Comment


                      • Comment


                        • Comment




                          • Žena mojih snova
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X