Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E jbt, ode i Prince. Koliko lijepih sjecanja obiljezenih njegovom muzikom(najbolji wingman svih vremena )
    Nisam imao obicaj da cesto kupujem albume, ali eto u toj mojoj skromnoj kolekciji imam njegov 1999. Hahahaha ej jos kad sam bio dijete sam zavolio Little Red Corvette ali mi je sad smijesno koliko je ta pjesma bezobrazna sto kao mali nisam imao pojma ni o cemu on to prica To mi je i dalje omiljena od njega.
    Bas me ta pjesma i veze za jedno kampovanje na jezeru, ljeto 2014.. Prvo ono pravo iskustvo iz americkih filmova Satori, "bonfire", i gdje se pored svih mobilnih telefona slusao radio na nekom starom kasetofonu jer smo svi bili razvaljeni od pecurki i hasisa pa nam je bilo svejedno
    E upravo je na tom starom radiu, izmedju ostalih, isla i ta legendarna pjesma u sred sume na obali Lake George-a... I Prince je i tada potvrdio titulu najboljeg wingman-a

    E sad, moze biti da ovo apsolutno nikoga ni ne zanima, ali eto

    Nema ga na YT-u, ali srecom ponovo veceras imam radio(doduse na telefonu) i jedna lokalna stanica je cijelo vece posvetila legendi. Cekam da mi ubodu pjesmu, pa da se spava.



    Sent from my Samsung GALAXY S5.

    Comment


    • sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Comment


        • Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Sound of silence mi je jedna od omiljenih pjesama, Sajmon i Garfankl su stvorili jedan klasik, ali ova verzija, ovaj cover je premocan. Cak je i Sajmon rekao da su fantastican posao odradili.

                sigpic

                Comment




                • Tek nedavno mi se ovo svidelo.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Comment


                    • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Niko bolji od Jabuke .

                          Comment




                          • Siluj replay!!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X