Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li od toliko komentatora ovaj smrdljivi RTS izabere ovog pajsera da komentariše , čim sam mu čuo glas i njegov uvod kao da objašnjava dečiju pesmu ceo stomak mi se izvrnuo
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Otvaraaaaaaaj
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Da li od toliko komentatora ovaj smrdljivi RTS izabere ovog pajsera da komentariše , čim sam mu čuo glas i njegov uvod kao da objašnjava dečiju pesmu ceo stomak mi se izvrnuo
        Nije im neki izbor bas
        Ume Aca dobro da izvuce iz dubine duse
        sigpic

        Comment


        • Primio je Đanluiđi i u 2. Minutu protiv Francuza...svi znamo kako se to završilo
          sigpic

          Comment


          • Kako glupo primljen gol
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Vidal je vec zreo za crveni. 2g mozga nema, dzaba sto je ovako zivotinja.

              Comment


              • Vidal na poluvremenu pakuje kofere za London.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • E moj Arturo,ako ne dobijes crveni nisi nista uradio.Ubise nas ljudi,odbrana uzas,vezni red ne na gde je...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Vraća se Juve polako
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Onom Vidalu IQ nije jača strana, tog pajsera držati što dalje od Arsenala.

                      Comment


                      • Turčin lopuža
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Turčin lopuža
                          Mene cudi kako ne dosudi onaj penal kad je Licht igrao rukom, msm video je, bio je na 10-ak metara udaljen. Mada je lopta bila u prirodnom polozaju, ne znam sta se tu sudi, ali sudija je video situaciju ocigledno a i skoro niko se nije bunio.

                          Mnogo bolja Barsa, sto me najvise iznenadilo bez padanja i simuliranja, barem ne kao kad igraju protiv Reala. Fin mec, mada bi mogao biti mnogo bolji kad bi izasao duh zvani Pirlo. Covek se ne vidi, baci po koju loptu najblizem igracu i to je to. U odbrani kao da ga nema. On ce biti jedan od glavnih razloga ako izgubimo. Pereyra mora da udje, da unese jos vise energije.

                          Comment


                          • Bio faul nad Pogbom,to bi onda bio zicer za Pirla.Mnogo losa igra u veznom redu,odbrana se konsolidovala do nekle,napad sasvim solidan,Markizio i Morata uz Djidjija jedini pokazali nesto dobro u ovom poluvremenu.Idemo momci moze se izvuci nereseno ovde.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Oduzeli se iz odbrane Juventusa, fali tu Kjelini. Moze Juve do gola sigurno, ali pitanje je mogu li svoj gol da sacuvaju.

                              Comment


                              • Cekamo Vidala, treba nam takav mudonja!
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X