Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cudno je sto nema Matjea pored Pikea... Mada sigurno Enrike hoce da i Mascherano ucestvuje u veznom redu, ima i on dobru pas igru, da ne pricamo za defanzivne zadatke

    Comment


    • Barsa ubedljivo dobila,PSG imao pristojne sanse,na kraju srecno postignut gol.Najskuplji stoper u istoriji igre dva puta dobija kroz noge sto rezultira sa dva pogotka,sta ti je moderan fudbal.Sve je reseno.Porto me bas prijatno iznenadio,ko bi rekao,nista jos nije gotovo,finu prednost imaju,ako uvaljaju koji iz kontre u Minhenu bice veselo.

      Comment


      • Originally posted by Dule Krtola View Post
        Ne bih baš rekao da i Bajern i Juve imaju lak posao. Namučiće se oni, i to debelo! Ubjeđen sam da će Monako proći Juvea a dok će Bajern na velike muke proć. Barsa lagano prolazi, kao i Atleti.

        Što se tiče Lige Evope, drago mi je da je jedan klub iz Belgije došao do 1/4 finala. Inače Viole ovo osvajaju.
        ....

        Comment


        • Rijeseno pitanje prolaza, bravo momci

          Porto je ostvario fantastican rezultat, i da su kompletni bilo bi im tesko u revansu, ovako bez Danila i Alexa Sandra ce biti jos puno teze, ali daleko od toga da su bez sansi
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • prolazi bajern glat. treba to iskoristiti i opljackati kladionice

            Comment


            • Dosta dobro odigrano, onako bas kako treba. Strpljivo su se gradile akcije i cekala prilika. Cavi ulaskom donio veliki doprinos na sredini.

              PSG prilicno oslabljen. Verati je mnogo vise falio nego Ibrahimovic iako je Svedjanin oznacen kao prvo ime ovog tima ili se tako bar smatra.

              Nisam gledao Porto - Bajern ali iskreno sam i ocekivao tezak posao za Bavarce. Vazno ce biti hoce li Roben biti spreman za revans, uglavnom bez obzira na to Porto je ekipa koja je sposobna da ovu prednost iskorosti i prodje dalje bez obzira ko je rival.

              Comment


              • Sto bi rek'o moj drug Luis Suarez doneo fudbal sa ulice na jedan od najelitnijih stadiona u Evropi...
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Radulov47 View Post
                  Barsa ubedljivo dobila,PSG imao pristojne sanse,na kraju srecno postignut gol.Najskuplji stoper u istoriji igre dva puta dobija kroz noge sto rezultira sa dva pogotka,sta ti je moderan fudbal.Sve je reseno.Porto me bas prijatno iznenadio,ko bi rekao,nista jos nije gotovo,finu prednost imaju,ako uvaljaju koji iz kontre u Minhenu bice veselo.
                  Treba imati u vidu da se Luiz tek oporavio od povrede i da zbog toga nije ni igrao u prvih 11, znači nije bio fit. Blan je prinudno morao da ga ubaci zbog povrede Silve. To svakako ne umanjuje umešnost Suareza.

                  Comment


                  • Očekivano, Ibra je pola tima PSG. Delovalo mi je da bi bili presrećni da je mogla nekako utakmica da se registruje bez igranja 0:0.

                    Svaka čast Portu! Biće zanimljiv revanš u svakom slučaju.

                    Comment


                    • Vise je nedostajao po meni Veratti. Mnogo im je falio u sredini. Naravno, ne umanjujem vaznost Ibre. Sa njim na terenu sigurno bi postigli jos neki gol. I on bi ih dodatno motivisao, jer su na trenutke delovali kao razbijena banda.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • I ja bih se slozio sa tim da je Verati vise nedostajao, ali mislim da je Barselona odigrala tako dobar mec, tako dobru kontrolu da bi i sa Veratijem na terenu krajnji ishod bio neznatno drugaciji. Jednostavno su ih ustopolovali gosti, protok lopte je bio brz i siguran, lopta se izvlacila na suprotnu stranu kada je trebalo i nije bilo problema sa pokusajima presinga domacina. Sa druge strane, Barselona je odigrala prilicno dobar presing.

                        Bilo je par gresaka, kao napr. ona kada je Maskerano sprecio Kavanija da udje u sesnaesterac, ali je citav tim bio na visini zadatka. Iako je gol, uz dosta srece, usledio nakon Cavijevog ulaska u igru, sa njim na terenu je sredina bila zakljucana. Par puta je samo pozicioniranjem resavao situacije. Majstor.

                        I pored toga sto su 2 od 3 gola bila rezultat Suarezovog umeca, ovo je svakako jedan od najboljih meceva Barselone ove sezone. Za neke i najbolji. Ali se na ovom nivou moze i mora bolje i od ovoga.
                        Last edited by Bogi; 16-04-15, 11:14.

                        Comment


                        • Delovali su ubijeno u pojam. Tekma je bila njesra za gledanje.
                          A protiv Čelzija sa igračem manje je bila druga priča skroz.
                          Falilo im je dosta igrača.
                          Trebala je UEFA da vidi to oko Ibrinog crvenog kad su im toliki igrači nespremni. Ja ionako mislim da ono nije bilo za crveni.

                          Comment


                          • I onda pogledas Suareza koji pre neki dan izmasi sve zivo i pogledas ga veceras, gde je sa 2 poteza matirao PSG.
                            Secam se dok je bio u Liverpulu, svi su govorili da on daje golove samo protiv malih ekipa, dok protiv velikih zataji. Evo sad, ako se dobro secam dao je 2 komada Sitiju, u dvomecu gde je Barsa postigla 3 gola, pa je postigao onaj pobednicki protiv Reala kad je maestralno primio loptu i matirao Kasiljasa. Jos se na to doda ova predstava od sinoc....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • PSG nije bio na nivou.
                              Barsa se tako žestoko okliznula za vikend... ja sam posle 2:0 prebacio, posle vidim 2:2.
                              Ništa oni nisu još osvojili.

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                I onda pogledas Suareza koji pre neki dan izmasi sve zivo i pogledas ga veceras, gde je sa 2 poteza matirao PSG.
                                Secam se dok je bio u Liverpulu, svi su govorili da on daje golove samo protiv malih ekipa, dok protiv velikih zataji. Evo sad, ako se dobro secam dao je 2 komada Sitiju, u dvomecu gde je Barsa postigla 3 gola, pa je postigao onaj pobednicki protiv Reala kad je maestralno primio loptu i matirao Kasiljasa. Jos se na to doda ova predstava od sinoc....
                                Cak je bio solidan u prvom El Klasiku. Koliko se secam, on je dao znatan doprinos kod Barseloninog gola.

                                Jednostavno nema on to kretanje, ne zna da odigra jednostavno. I juce je imao nekoliko situacija u kojima je samo trebalo da otvori trougao dodavanja, a on je uzeo da komplikuje i na kraju su se te situacije zavrsavale oduzimanjem lopte. Dosta ga kritiikujem ove sezone, ali to temeljim na odgledanim mecevima gde sam narocito obracao paznju na njega. Ali daleko od toga da ne zasluzuj e priznanje za neke stvari.

                                Jos mnogo ce morati da radi da bi se maksimalno uklopio. Napr. Pedro je igrac koji, uslovno receno, nije Suarezovog kalibra ali je u perodu 2011-2013 cinio vrlo vazan, neizostavan deo ofanzivne trojke i citave ekipe. Vrlo dobro je razumeo igru, dodavao je, kretao se i bio je egzekutor.

                                Naravno, nikada ne treba odbacivati dimenziju koju je Suarez doneo. Odavno Barselona nije davala ovakve golove kao sto je Suarez juce dao. Nije to bilo klasicno Mesijevo soliranje, nije to bio taj tip akcije. Vrlo je korisno imati igraca koji zna da se snadje na tako malom prostoru. Uz to, vrlo je jak, moze da izdrzi dosta duela i upravo takve stvari garantuju da moze da izadje na kraj sa gustom i agresivnom defanzivnom linijom.

                                Morace da radi na pozicioniranju u napadu kada nije najistureniji, ali mu se visoka ocena moze dati za odgovornost u defanzivnim zadacima i ucestovanje u presingu. Nije to onaj presing Gvardioline Barselone, ali ce i ovaj od juce doneti mnogo toga.
                                Last edited by Bogi; 16-04-15, 12:55.

                                Comment

                                Working...
                                X