Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mazic je odlican sudija i mislim da je meni prvi put sinoc bilo da gledam kako lose sudi,desi se jbg takva je utakmica...

    Ovo sto je Suarez rekao je bas seljacki
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Realno Spancima ne bi pomogla ni video tehnologija pored onolikog glumatanja, posebno kada se igraju te najvece derbi utakmice.

      Comment


      • Vidim da su preneli svetski mediji ovo.

        Očekujem do kraja dana njegovo izvinjenje, a i klubsko, moguće da se i Simeone oglasi.
        Naravno neka kazna mora biti.

        Comment


        • Danas je fudbaler Atletica putem svog Twittera poručio da mu nije bio cilj nikoga uvrijediti, već da je izjavu dao više u afektu.

          "Izvinjavam se svakome ko se našao uvrijeđen mojim riječima nakon utakmice. Moja namjera nije bila vrijeđati već samo istaći da smatram da ovakve utakmice moraju suditi suci iz najjačih liga, ništa više od od toga. Svako može pogriješiti, dešava se... Nastavi raditi", poručio je Suarez sucu iz Srbije.
          ....
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Kita je njemu žao, nego digla se frka.

            Čak nije ni izvinjenje znao da napiše, to je trebao da da PR-u. Zna se kako treba da glasi... al ajd...

            Inače mi je trulo što neće biti Ibre protiv Barse.
            Nekako mi nema draž utakmica...

            Comment


            • Nastavi raditi phahahahahaha

              Lik utripovao da je Mesi licno.

              Comment


              • Ma slepac je jos sinoc i na fbu i na twu napisao to, ali naravno bilo je Srba koliko god zelite u komentarima, neki su ga fino pocastili, neki smo bili blazi.

                Ovo "nastavi raditi" nije bilo upuceno Mazicu btw, nego je to bukvalno prevodjenje neretko presmesno.

                Comment


                • U pravu je p4p1, rekao je nesto kao ''a sada da se vratimo na posao'', u smislu ''nastavljamo da treniramo''. Ali bila bi fora da je rekao ''Nastavi raditi''.

                  Comment


                  • Zao mi je Mazica,znao sam sta ce biti posle ove utakmice.Dosta prljavih igraca na terenu,foliranata,provokatora,uz duzno postovanje za igracke sposobnosti vecine,jednostavno ova utakmica ne moze da se odsudi bez greske bas kao i Real-Barca.Nadam se da nece biti nekih sankcija za Mazica i da ce ponovo dobiti priliku.

                    Comment


                    • Bez kazne ništa.

                      A i klub da se izvini. Još su ih i Srbi toliko zadužili jbt.

                      Zamislite da finale igraju, što se i desilo Bajern-Dortmund, da sudi Grk i da posle neki Nemac izjavi "Ne može Grk da sudi finale LŠ, blalala".

                      To bi bio diplomatski incident. Nastao bi haos.
                      Nego smo mi navikli da nas gaze na sve strane, pa i ne reagujemo više.

                      Comment


                      • Mazic je bio odlican sinoc. Mozda neke sitne greske, koje se desavaju svakom sudiji, su postojale. Ali u celini odlicno sudjenje.

                        Comment


                        • Mazic je bio odlican sinoc bez pogovora ,nije imao ni sitnu gresku a da bi ona uticala na rezultat ..
                          A ovo je istina sto je malopre rekao @MarkoNFL imamo take politicare i tako su nam misli udubljeni ka EU da nas svako sramoti do dna a da mi ni ne trepnemo -strasno ..
                          Sta Suarez posle se izvlaci kao trebao je iz lige 5 neko suditi - jeste da je bio sudija iz Engleske oni bi sinoc dobili Reala 3-0 bolje da nista nije rekao mogli su
                          u prvom poluvremenu dobiti 2,3 komada..
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Španski derbiji su noćna mora za sudije, i na stranu svo umeće aktera i fudbalsko znanje, ponašaju se tako klosarski da je meni muka da gledam.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Porto XI to play Bayern: Fabiano, Danilo, Maicon, Bruno, Alex Sandro, Casemiro, Herrera, Torres, Quaresma, Jackson, Brahimi

                              Bayern XI to play Porto: Neuer, Rafinha, Boateng, Dante, Bernta, Lahm, Alcantara, Alonso, Muller, Gotze, Lewandowski
                              PSG XI to play Barcelona: Sirigu, Van Der Wiel, Marquinhos, Silva, Maxwell, Rabiot, Cabaye, Matuidi, Lavezzi, Cavani, Pastore

                              Barcelona XI to play PSG: Ter Stegen, Morata, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta , Messi, Suarez Neymar
                              Poprilicno oslabljen PSG.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Lucas na klupi.... Falio im je mnogo taj majstor. Ocekujem ga u drugom poluvremenu da malo prodrma Barsinu odbranu...
                                Inace, ocekujem da ih Barsa pojede na sredini...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X