Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brajko,vidi kako te laze u facu ovaj bivsi Juventino sto sada zivotom brani velikog Internistu Simeonea...

    Kaze prizeljkuje Juventus u 1/4 to mi je rekao,najlakse ce s njima kaze
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ocajna persona taj Soe.


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Sta reci...

        Comment


        • Sutra LS parovi ce biti ovakvi:

          Bayern-Juve
          Monako-Real
          Porto-Atletiko
          PSG-Barsa
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Salah je masina

            btw

            http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...ccoef2015.html

            doesn't look bad

            Comment


            • Pritom su Spanci i Italijani imali nezgodu da se u LE medjusobno sastanu dva predstavnika tih zemalja. Ne znam da li bi prosla oba kluba, ali nije iskljuceno...

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Konacno jedna solidna sezona za Italijane. Englezi sada i definitivno iza Nemaca pocevsi od sledece sezone (verovatno cak i pre toga). Kada bi Juventus prosao u polufinale (plus mozda prolazak Fiorentine ili Napolija u sledecu fazu LE), sledece sezone bi bilo klanje Serije A sa Premijer ligom za 3. mesto (u teoriji bi vec sada mogli do 3. pozicije, ali to zahteva osvajanje oba evropska pehara).
                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                Comment


                • Last edited by jovan; 20-03-15, 08:59.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Originally posted by Bogi View Post
                    Sta reci...

                    Spoiler
                    Vrhunska kontrola lopte. Odlican je Salah plus sto moze jos da napreduje a i prilicno zrelo igra za svoje godine. I generalno mi se ova Fiorentina bas svidja kao tim.

                    Comment


                    • Ibrahimoviću jedna utakmica suspenzije!

                      Disciplinska komisija UEFA-e odlučila je kazniti Zlatana Ibrahimovića sa jednom utakmicom suspenzije.

                      Razlog suspenzije švedskog fudbalera leži u isključenju na revanšu osmine finala Lige prvaka protiv Chelseaja, a inače za direktan crveni karton vrijedi uobičajena suspenzija od najmanje dvije utakmice.

                      Ublaženom suspenzijom praktično je potvrđeno da je Ibrahimović prestrogo isključen zbog starta nad protivničkim fudbalerom Oscarom, pa će tako propustiti samo prvi susret četvrtine finala.

                      Ipak, PSG je od Disciplinske komisije dobio i jednu lošu vijest - Serge Aurier je suspendovan na tri utakmice jer je na društvenim mrežama vrijeđao suca utakmice protiv Chelseaja Bjorna Kuipersa.

                      Comment


                      • Originally posted by b64Milos View Post
                        Konacno jedna solidna sezona za Italijane. Englezi sada i definitivno iza Nemaca pocevsi od sledece sezone (verovatno cak i pre toga). Kada bi Juventus prosao u polufinale (plus mozda prolazak Fiorentine ili Napolija u sledecu fazu LE), sledece sezone bi bilo klanje Serije A sa Premijer ligom za 3. mesto (u teoriji bi vec sada mogli do 3. pozicije, ali to zahteva osvajanje oba evropska pehara).
                        Smanjili su sa 13k poena razlike (Serie A vs EPL) na maksimalnih 3k a ima još 2 meseca u Evropi! Posle sezone 2015/2016 Englezi gube još 4k poena više od Italijana.
                        Mislio sam da će duže trajati vraćanje tog 4. mesta i da će se opet uzeti od Nemaca...

                        EDIT: Malo sam loše izračunao, nakon ove sezone razlika će biti max 6 poena (nije hiljada nego se obračunava sa 3 decimale) a pred start ove sezone je bila 16 poena! Ovo drugo je dobro, posle naredne sezone EPL gubi 4 poena više od Italijana. Serie A ima šansu da u sezoni 2016/2017 ima 4 mesta u LŠ ali još bolju šansu za sezonu 2017/2018.
                        Last edited by Il Capitano; 20-03-15, 10:41.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Salah se igrao juce,nevjerovatno kako mu lezi ova igra Fiorentine vidi se da uziva covjek...

                          Katastrofalna sezona meni jednog od omiljenih strucnjaka Roberta Martineza.Podbacio je ove sezone i vrlo je moguce da ce dobiti otkaz.Ja se nadam da ce brzo doci sebi i popraviti se
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ustvari, sad se vidi koliko mu je prelazak u Celzi bio greska. Prosto se ugusio tamo. Realno, sa 22 godine mu treba svaka moguca utakmica da bi napredovao,a on mukica dobijao sansu na kasicicu...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Samo ne Bayern i super sve, od ostalih nek dodje ko hoce
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Ima direktno na Eurosportu...
                                Posto ovi bednici sa RTS-a ne prenose. Mada ne bih ni gledao tamo...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X