Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma vrhunski se spremio ljudi ih ubili u pojam drze loptu igraju se njegova ekipa gledalac obicni...stoje u jednom momentu svi jbt

    Psihicki i takticki podbacaj nastavnika,ali ni prvi ni zadnji...

    Da se ovo desilo Jose Mourinhu cijeli svijet bi se smijao i nasladjivao i sada bi gledali razne slike i slicice koje "pogadjaju poentu",ali kad je u pitanju Wenger necemo jer je on navikao ljude na podbacaje.Arsenal s njim i ako prodje ovo nekako je zicer u 1/4... Max Allegri doktor taktike za ovoga
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Cudo treba Arsenalu iskreno da bi prosao, jos ne verujem sa kakvim rezultatom idu u Monaco.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Akane brate moj dobri, dzaba ti taktika i sve kad ti se ne pojave fudbaleri na terenu. Dzaba imati plan, dzaba sve, znam dobro o tome iz biznis planova, dzaba ti sve ako nemas egzekuciju, dzaba.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Brate ja jesam trener djecaka nisam odraslih ljudi,ali za pripremu i "dolazak" igraca si zasluzan vidi slucaja ti kao trener...cuj ti meni pricas kroz knjige sta se desava na terenu sta ti je jbt

          Kada ti jedan,dva igraca djeluju lose na terenu ok,ali kad ti ekipa djeluje anemicno i katastrofalno onda je kriv trener i nema treceg
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Akane brate moj dobri, dzaba ti taktika i sve kad ti se ne pojave fudbaleri na terenu. Dzaba imati plan, dzaba sve, znam dobro o tome iz biznis planova, dzaba ti sve ako nemas egzekuciju, dzaba.
            A koja je veceras bila taktika?

            Covek ponisten na terenu kao i u 90% dvomeca u zivotu. Nemoj da se zajebavamo. Onda nemoj da pricas o Van Galu ili bilo kom drugom treneru ako je do igraca.
            sigpic

            Comment


            • Ovdje ja palo cisto podcjenjivanje protivnika od strane igraca. Jeste fulio Wenger sa taktikom, ali mislim pogledamo prvo poluvrijeme, doktorska igra na sredini Kondogbie i Mutinha, ali Arsenal ima kontrolu. Onda ide sokantan go i sve se raspade na proste faktore. Giroud promasi sansu u prvoj minuti nastavka, poslije ovi slozise jos jedan go, nakon kontre gdje je bila individualna greska Pere. Sok. Psiholoski su pali svi, to je prirodno da se desi. Nepovezano poslije toga sve.. Ostatak tekme je glupo komentarisati jer je onda promjenio strukturu veznog reda i naravno da je nastao haos, epskih razmjera.

              Sve u svemu, ne moze Wenger ponijeti punu krivicu za ovaj poraz, ovdje su igraci prije svega krivi, jer su katastrofalni bili.

              A ne pricam ti o knjigama, vec brate imas plan da nesto ostvari hiljadu puta naletis na neku glupost, koja te sokira, padnes, depresivan si, treba ti par dana da dodjes sebi, probas ponovo, napredujes, bum, opet glupost. I tako sve dok ne dodjes do cilja. Po pitanju korporativnog menadzmenta moras imati ljude koji ce ti donijeti ono sto ti treba, najbrzi put od tacke A do tacke B.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Smijes se balansu LVG-a,a gdje je bio balans veceras kod Wengera...jedan defanzivno orjentisan igrac u vezi gdje se Kondogbia igrao kao s djecom,otimao lopte kad je i kako je htio

                Odbrana visoko stoji,a ljudi gaze u tranziciji.Pa ko je kriv za to?

                Na stranu sto ja ne volim Wengera i sve to ovo veceras je bas sramotno izgledalo nisam to ocekivao
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by b64Milos View Post
                  Arsenal pokazuje zasto je mali klub. Jednom u 100 godina im se posreci na zrebu i ne umeju da iskoriste.
                  Sa kojim ti autoritetom proglasavas neki klub ''malim''? Razlikujes li klub od tima, trenera? Koristis li jedan mec da kritikujes trenera, ili kolektiv, sto, kao licno misljenje, uvek moze biti na mestu, ili proglasavas jednu od institucija engleskog fudbala bezvrednom? Pa i Hadersfild, Nots Kaunti i Preston ce vecno ostati veliki klubovi, institucije, a kamoli Arsenal.

                  Malo postovanja i takta nije na odmet, to i danas moraju ostati vrhunske kategorije u ocenjivanju fudbalskih desavanja.


                  Sto se samog meca tice, izrazito lose izdanje domacina. Ljudi su se zalili na odsustvo defanzivnog veznjaka: Arteta je najcesce bio etiketiran kao covek koji mora da ''leti'' iz ekipe. Onda se govorilo o tome da Ozil mora unutra. Ni to ocigledno ne garantuje uspeh kada je najpotrebniji. Volkot se dugo cekao, Kazorla je do sada fino igrao, ali je veceras sve palo u vodu. Arsenalu ocigleno fali jedna dimenzija, da li takticka, da li kadrovska, oko toga se moze voditi diskusija. Prema mom skromnom misljenju, mozda se problem prosirio i na jednu i na drugu, a to je vrlo losa stvar. Nedopustiv poraz, i bice ekstremno tesko da Vengerov tim izadje kao pobednik iz ovog dvomeca.

                  Gostima svaka cast na prikazanoj igri, narocito bih podvukao coveka kojeg i pri ocenjivanju igre portugalske reprezentacije cesto zaborave da spomenu, a to je majstor fudbalske igre i jedan od najkomletnijih veznjaka danasnjice, Zoao Mutinjo.


                  Mec u Leverkuzenu nisam gledao, ali je jasno da ce na Kalderonu biti pakleno. Crveni Tijaga imace nosice neke obaveze na taktickom planu za Simeonea. Ateltiko polako ali sigurno sve redje dobija meceve u kojima su tenzije podignute, i mislim da Argentinac mora da obrati paznju na ovu cinjenicu. Naravno, on je sigurno to i zapazio, ali hocu da kazem da me cudi izostanak reakcije po tom pitanju.
                  Last edited by Bogi; 25-02-15, 22:20.

                  Comment


                  • Arsenal ispade iz LS, a Liverpool iz borbe za top4, najbolje bi bilo da ispadnemo od Besiktasa, ili da osvojimo LE.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Akan jedva docekao ovako nesto . Citam sta ste pisali i uocavam tu akanovu radost, srecu, kao da je na lotou dobio

                      Comment


                      • Originally posted by Princara View Post
                        Akan jedva docekao ovako nesto . Citam sta ste pisali i uocavam tu akanovu radost, srecu, kao da je na lotou dobio
                        Ma dzaba sve kad je upravu. Nista nije pogresno rekao, samo se ne mogu sloziti da je potpuno kriv menadzer za ovako nesto, ostalo je sve tacno.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ovdje ja palo cisto podcjenjivanje protivnika od strane igraca. Jeste fulio Wenger sa taktikom, ali mislim pogledamo prvo poluvrijeme, doktorska igra na sredini Kondogbie i Mutinha, ali Arsenal ima kontrolu. Onda ide sokantan go i sve se raspade na proste faktore. Giroud promasi sansu u prvoj minuti nastavka, poslije ovi slozise jos jedan go, nakon kontre gdje je bila individualna greska Pere. Sok. Psiholoski su pali svi, to je prirodno da se desi. Nepovezano poslije toga sve.. Ostatak tekme je glupo komentarisati jer je onda promjenio strukturu veznog reda i naravno da je nastao haos, epskih razmjera.

                          Sve u svemu, ne moze Wenger ponijeti punu krivicu za ovaj poraz, ovdje su igraci prije svega krivi, jer su katastrofalni bili.

                          A ne pricam ti o knjigama, vec brate imas plan da nesto ostvari hiljadu puta naletis na neku glupost, koja te sokira, padnes, depresivan si, treba ti par dana da dodjes sebi, probas ponovo, napredujes, bum, opet glupost. I tako sve dok ne dodjes do cilja. Po pitanju korporativnog menadzmenta moras imati ljude koji ce ti donijeti ono sto ti treba, najbrzi put od tacke A do tacke B.
                          Isto tako u ozbiljnom menadzmentu imas i nesto sto se zove upravljanje rizikom.

                          Takve situacije se predvidjaju, radi se psiholoska priprema, razmatra se svaki scenario. Jel trebala Barsa juce 4 komada da primi zato sto su primili 1 pa ti treba par dana da dodjes sebi?

                          Pusti tu pricu sa menadzmentom. Tacno je da je trenerska funkcija sve zahtevnija i drugacija ali i dalje ti moras prvenstveno da budes gospodar taktike pa tek onda da se bavis drugim stvarima. Apsolutno Vengerov poraz kao i mnogi drugi, kao i mnoge pobede koje mu doduse fale poslednjih godina.

                          Jedino se jos na Balkanu veruje da je mnogo vise do igraca nego sto zapravo jeste i zato su nam lige takve kakve su.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Princara View Post
                            Akan jedva docekao ovako nesto . Citam sta ste pisali i uocavam tu akanovu radost, srecu, kao da je na lotou dobio
                            hahaha jesam ono zadnje mucko djubre provokatorsko

                            Sto je najgore nisam se nadao prvi put nakon dugo vremena kad je u pitanju nastavnik,ali super je kada neko moze i dalje da te iznenadi ovako

                            Nisam ja vjeruj mi cak ni toliko sretan koliko mi je smijesno,evo smijem se cijelo vrijeme dok sam gledao utakmicu i poslije
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment




                            • Otac pospremio bagru argentinsku!

                              Comment


                              • Originally posted by Bogi View Post
                                Sa kojim ti autoritetom proglasavas neki klub ''malim''? Razlikujes li klub od tima, trenera? Koristis li jedan mec da kritikujes trenera, ili kolektiv, sto, kao licno misljenje, uvek moze biti na mestu, ili proglasavas jednu od institucija engleskog fudbala bezvrednom? Pa i Hadersfild, Nots Kaunti i Preston ce vecno ostati veliki klubovi, institucije, a kamoli Arsenal.

                                Malo postovanja i takta nije na odmet, to i danas moraju ostati vrhunske kategorije u ocenjivanju fudbalskih desavanja.
                                Vecno su tu neka ocekivanja, a nikad rezultati. Ne kritikujem trenera, jer da nije bilo tog trenera, Arsenal bi danas verovatno bio isto sto i Njukasl. Uspeo je da napravi veliki uspeh u prvoj polovini 2000-tih, i od tada su vecno prisutna neka velika ocekivanja, vecinom nerealna (i onda se poziva na smenu trenera?). Jesu cesto imali losu srecu u zrebu, ali evo sada im se ukazala odlicna prilika i ne mogu da je iskoriste. Naravno, velicina Arsenala kao kluba ne zavisi od dvomeca sa Monakom, jer ni jedni ni drugi svakako ne spadaju u najvece Evropske klubove. Ja tu nista ne proglasavam, to je realnost i cinjenica.

                                Mozda oni jesu institucija u Engleskoj, ne osporavam ja to, vec pricam generalno u evropskim i svetskim okvirima. Sto se tice Hadersfilda i ostalih pomenutih, nije vredno komentarisanja. Cini mi se da je za Juventusove crno-bele dresove zasluzan Nots Kaunti. Eto, to je Notsu najveci uspeh.
                                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                                Comment

                                Working...
                                X