Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni nije jasno sta cijela ekipa radi na terenu ti si dosta ispred mene Akice jebe tebe Wengerica malkice
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Mene interesuje sta Ozil jos uvijek radi na terenu
      Davno nisam video veceg igraca tako pogubljenog u jednom klubu, sve cekam da podigne formu posebno u ovakvim mecevima. Ali slabe vajde kada svaki vezista Arsenala izigrava playmakera

      Comment


      • Ne gledam mec, radim, al pratim na rezultati.com I ne verujem... samo nek se mi zadovoljavamo kad vodimo 2-0 I stanemo, primer lester I kristal palas, nebitno sto utakmica traje 90 min... obija nam se to o glavu danas, bezmudi smo jednostavno.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • ima nade

          Ima ali vise nema 3:1 za Monako Karasko
          Last edited by DeMoN17; 25-02-15, 21:36.

          Comment


          • E idi u pizdu materinu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Strasno
              sigpic

              Comment


              • Arsenal pokazuje zasto je mali klub. Jednom u 100 godina im se posreci na zrebu i ne umeju da iskoriste.
                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                Comment


                • Ox dao go i odmah njima asistirao

                  Ali sto ja volim igru u tranziciji da gledam odusevim se odmah
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Debili... ko sve I za sta prima ogromne pare danas...
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Sad treba dat tri gola u Monacu

                      Comment


                      • Tamo moramo a odigramo utakmicu sezone ako hocemo dalje. Izneverovao sam, sreca sto nisam gledao. Uhvaticu sad highlights na areni pa da vidim sramotu
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Masakrirao ih Monako. A i kako nece. Kad se otvoris, a tebi Mertezaker jos uvijek igra u odbrani, moras izgubiti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jos pri tome igras visoko odbranu,a Per brani kontre zuje ljudi na sve strane

                            Kakva ocajna priprema utakmice,sramotni Wenger ja bi se crvenio sada na presu umro bi od muke
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Monako na 6 utakmica u grupnoj fazi dao 4 gola,a veceras protiv Arsenala dao 3
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ne znam sta ga treba biti stid.

                                Giroud 6 sansi promasio plus prazan go.

                                Welbeck promasio prazan go.

                                Vamo primas go, odbitak od Pere i onda opet Pero majstor izadje na 50 m od gola(protivnickog) da uzme loptu i naravno ostavi 17 hiljada dunuma prostora iza. Ozil se nije pojavio, promasio je 25 pasova najmanje, Cazorla isto tako. Alexis izgubio kamaru lopti.

                                Da je bilo prilika bilo je, ali dzaba kad Arsenalovi igraci vole sami sebi da pucaju u stopala, nek pucaju, samo ne preko mojih nerva.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X