Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Kuci su meni daleko bolja ekipa i ici ce svakako na pobjedu,a nema ljepseg poraza od 2:1...mnogo bolje kuci Dortmund napada nego na strani
    Naravno da jesu bolji kuci, ali verujem da i mi mozemo bolje od ovoga.

    Comment


    • Argentinac je za španski AS istakao da bi najveća prednost njegove ekipe u srazu sa Apotekarima mogao biti Arda Turan.

      "Arda Turan može biti naš ključni igrač večeras. On je poseban igrač, ima nešto što drugi nemaju i od njega zavisi kompletna naša igra. Kada Arde nema, moramo mijenjati taktiku i način igre i tada smo mnogo slabiji", rekao je Simeone i potom odgovorio na pitanje može li s Atleticom ponoviti prošlosezonski evropski uspjeh:
      Kaze Cholo licno
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Naravno da jesu bolji kuci, ali verujem da i mi mozemo bolje od ovoga.
        Dva igrača od kojih ja najviše očekujem da pruže timu, pored Teveza naravno, Pogba i Vidal su sinoć podbacila, a opet smo ih uzeli, te da se Kjelini veseli nije onako okliznuo oni nama ne bi dali gol do početka Lige UEFA u četvrtak i to onog drugog termina u 21h. Dakle, mišljenja sam da Juve-u ono nije bila idealna partija sinoć, da može dosta bolje, a i pored toga oni nama nisu šansu stvorili (gol dali bez šanse), sve što su uspeli da urade jeste da nas saseku onim visokim presingom i to samo tokom prvih 45 minuta.

        Mora Juve da iskoristi ovu priliku, a posle uz pomoć kuglica i sreće, polako na Poro, pa u 1/2

        Comment


        • Luis nije uzeo lekic na vreme,zar opet
          sigpic

          Comment


          • Veceras Arsenal-Monako TR 2-0
            Leverkusen-Atletiko 2 i 2-3

            Nisam odigrao,ali verujem da ce doci cim ga nisam odigrao
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Dva igrača od kojih ja najviše očekujem da pruže timu, pored Teveza naravno, Pogba i Vidal su sinoć podbacila, a opet smo ih uzeli, te da se Kjelini veseli nije onako okliznuo oni nama ne bi dali gol do početka Lige UEFA u četvrtak i to onog drugog termina u 21h. Dakle, mišljenja sam da Juve-u ono nije bila idealna partija sinoć, da može dosta bolje, a i pored toga oni nama nisu šansu stvorili (gol dali bez šanse), sve što su uspeli da urade jeste da nas saseku onim visokim presingom i to samo tokom prvih 45 minuta.

              Mora Juve da iskoristi ovu priliku, a posle uz pomoć kuglica i sreće, polako na Poro, pa u 1/2
              Ma Pereyra pokazao vise od Pirla, Vidala i Pogbe zajedno Igrali smo disciplinovano, takticki im prepustili posed zbog njihovih kontri a i oni sami nisu navikli da imaju veliki posed, definitivno smo mogli dati jos koji gol. Zal je sto nismo, ali sta da se radi.

              Dortmund mnogo bolje igra kuci pred 80.000 navijaca, morace da jure rezultat, sto ce nam opet ostaviti prostora za kontre, a ima prostora, u odbrani Dortmunda, koji treba eksploatisati

              Comment


              • Provukao se tu jedan Real prosle godine, posle 3:0, iako Dortmund nista nije pokazao u prvoj. Sve je moguce...
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Ma Pereyra pokazao vise od Pirla, Vidala i Pogbe zajedno Igrali smo disciplinovano, takticki im prepustili posed zbog njihovih kontri a i oni sami nisu navikli da imaju veliki posed, definitivno smo mogli dati jos koji gol. Zal je sto nismo, ali sta da se radi.

                  Dortmund mnogo bolje igra kuci pred 80.000 navijaca, morace da jure rezultat, sto ce nam opet ostaviti prostora za kontre, a ima prostora, u odbrani Dortmunda, koji treba eksploatisati
                  Pereyra odlican back-up igrač, ja sam totalno zadovoljan sa njim za rotaciju, lepota.

                  @mark it zero, brat nikad potcenjivanje.

                  Comment


                  • Arda bas igra fudbal, uzivanje ga gledati
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • Vid ti Spaleta što bombarduje

                      Comment


                      • BIce show kad se Monaco ljigavi opet provuce
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Igra Leverguzen momacki!

                          Comment


                          • Jebao ih gol u gostima kad ce to budjavo pravilo da izbace
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              BIce show kad se Monaco ljigavi opet provuce
                              Ne malerisi, oce nam Aki otici na nebeske pasnjake od sekiracije

                              Comment


                              • Originally posted by Jack View Post
                                Jebao ih gol u gostima kad ce to budjavo pravilo da izbace
                                Što da ga izbace, meni je to totalno fer, kako jednima tako i drugima, dvomeč i jedni i drugi imaju priliku da budu gosti i postignu taj jebeni gol u gostima.

                                Comment

                                Working...
                                X