Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Nadam se da nije nešto preterano ozbiljno, nekako mi deluje bolno ali ne toliko nešto sada strašno. Bem li ga....

      EDIT: Ne samo prelom, ne....

      Comment


      • Jest mi zao isto da mi se brat povrijedio eto bas me pogodilo ovo
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Spanci kao da se bas muce nekoliko zadnjih utakmica ili to meni samo tako djeluje njihova igra.

          Comment


          • Kako Brajkula uživa u meču Crna Gora Austrija, posle Mirkana i Arnaut ćalac.

            Comment


            • Izgleda Brajko i onaj Pereyra se povrijedio...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Izgleda Brajko i onaj Pereyra se povrijedio...
                Hahahahha....daj nemoj da me caraš....

                Comment


                • Pravda za Grande Mirka.

                  Comment


                  • International break injury victims in 2 days:

                    Pogba
                    Benzema
                    Götze
                    Aguero
                    David Silva
                    Morata
                    Ivanovic
                    Matic
                    Coentrao
                    David Luiz
                    Schweinsteiger

                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Nema srece Juve.

                      Danas Bugarska. Ako Italija dobije Azere moze pustiti Norveskoj. Valjda nece, ipak nisi 16 godina doma izgubili. Ali Talijani su to...
                      Da nam je sad onaj 1 bod uz danasnju pobjedu cekali bi samo da Spanjolska ne izgubi. Ovako nam jos treba pobjeda/remi Madjarske u Grckoj i remi/poraz Rumunja na Farskim Otocima.
                      Prvo ce se desiti ali drugo nece.
                      Dodatne kvale bi mogle biti nebjerovatno jake: Nizozemska ili Turska, Svedska ili Rusija, BIH, Danska, Poljska ili Irska, Rumunjska, Slovacka ili Ukrajina.
                      A nasi se bahate kako ce dodatne proci sigurno...

                      Off-topic Spanjolci prihe i poslije Barcine skole zivi prosjek.
                      Last edited by tenis; 10-10-15, 10:35.

                      Comment


                      • Moj tenis ti još slažeš kombinacije oćemo li na europsko. Žalosno al istinito, mene uopće nije briga što će biti jer ovo nema veze više s hrvatskom reprezentacijom. Prije sam se tresao i drhtao kad su igrali sad sam totalno hladan tako da ću večeras gledati Bosnu s Wales-om jer ovo naše mi nema ''natjecateljske'' draži.
                        Sinoć uđe naš Nolito za Španjolsku i napravi dar-mar Luxima. Nakon onih ozljeda Morate i Silve samo sam se nadao da neće više bit piz...ija...

                        Comment


                        • Bosna vodi golom Djurica, i ako ovako ostane 3 su...

                          Comment


                          • Vedad je otac svega i pored krize kad god je bitno tu je...hvala ti velemajstore
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Na kraju izvukosmo maksimum, poklopiše se rezultati i tu je velika prilika za baraž u kome bi bili nosioci. Večeras dosta teška utakmica, vidio se strašan pritisak plus je tu čvrsta igra Velsa, nije bilo Džeke da nosi dvojicu na leđima, ali se izvuklo nekako. Kako Meša ubode sa Đurićem, očekuje se zahuktali Hodžić, možda čak i Džeko i na kraju Đurić dobi priliku i iskoristi je na najbolji mogući način. Dobro je dobro, samo još da ovo završimo na Kipru, a onda daj Albance ili Slovence.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Originally posted by Merlin View Post
                                Na kraju izvukosmo maksimum, poklopiše se rezultati i tu je velika prilika za baraž u kome bi bili nosioci. Večeras dosta teška utakmica, vidio se strašan pritisak plus je tu čvrsta igra Velsa, nije bilo Džeke da nosi dvojicu na leđima, ali se izvuklo nekako. Kako Meša ubode sa Đurićem, očekuje se zahuktali Hodžić, možda čak i Džeko i na kraju Đurić dobi priliku i iskoristi je na najbolji mogući način. Dobro je dobro, samo još da ovo završimo na Kipru, a onda daj Albance ili Slovence.
                                Madjarska je bolja opcija. Slovenci su zilavi.

                                Comment

                                Working...
                                X