Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Hrvati su ogorceni sto je Mamic jos jednog svog pijuna stavio na celo repke,katastrofa
    Ne smijes po novom sefu da pljujes vise. Kako blag komentar
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Hrvati su ogorceni sto je Mamic jos jednog svog pijuna stavio na celo repke,katastrofa
      Ma ovdi je show,ne znam jel mogu reklamirat drugi forum vamo,al već pol sata se smijem kak sprdaju Čačića i Šimunića,jednostavno ovo je dno i niže nemre,o tome sam pričao i nakon tekme s Italijom,imamo najjaču repku po imenima ,čak jaču i od 98generacje,a ljude ne zanima niti malo,eo danas anketa na preko 10 000ljudi,veli samo 8 % ljudi da podrzava Šukera i Čačića i da će pratiti i dalje reprezentaciju ostale ne zanima,kod vas barem se trude naći neke koji znaju radit svoj posao,kod nas Mamić sam mjenja idiote,što gluplji to bolje

      pazi zadnja 3 izbornika ne mogu trenenirati ni klubove poput Zadra,SlavenBelupa il Cibalije i Lokomotive,a to su klubovi s dna HNL-a...e takvi likovi nakon što budu 10 ili 11 u prvenstvu dobe reprezentaciju ko nagradu...onli in Kroejša
      Last edited by Mario Ancic; 21-09-15, 22:56.

      Comment


      • Originally posted by Mario Ancic View Post
        Ma ovdi je show,ne znam jel mogu reklamirat drugi forum vamo,al već pol sata se smijem kak sprdaju Čačića i Šimunića,jednostavno ovo je dno i niže nemre,o tome sam pričao i nakon tekme s Italijom,imamo najjaču repku po imenima ,čak jaču i od 98generacje,a ljude ne zanima niti malo,eo danas anketa na preko 10 000ljudi,veli samo 8 % ljudi da podrzava Šukera i Čačića i da će pratiti i dalje reprezentaciju ostale ne zanima,kod vas barem se trude naći neke koji znaju radit svoj posao,kod nas Mamić sam mjenja idiote,što gluplji to bolje
        Citam i sam i smijem se bas ima svega.Inace da je bilo koga drugog stavio bilo bi manje smijesno,ali ja ne mogu da vjerujem da je bas Antu stavio to je njegova marioneta bukvalno.Vidim cirkus je i oko Romea Jozaka,sive eminencije svih mladjih selekcija

        Kad kazes kod vas ne znam znas li da sam ja iz Sarajeva,ali i kod Srba je veliki cirkus oko repke dok kod nas trenutno sta ja znam Mehmed Bazdarevic se bas trudi steta sto je naslijedio Susiceve budalastine
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Citam i sam i smijem se bas ima svega.Inace da je bilo koga drugog stavio bilo bi manje smijesno,ali ja ne mogu da vjerujem da je bas Antu stavio to je njegova marioneta bukvalno.Vidim cirkus je i oko Romea Jozaka,sive eminencije svih mladjih selekcija

          Kad kazes kod vas ne znam znas li da sam ja iz Sarajeva,ali i kod Srba je veliki cirkus oko repke dok kod nas trenutno sta ja znam Mehmed Bazdarevic se bas trudi steta sto je naslijedio Susiceve budalastine
          Ma predugo sam na forumu da nebi znao ko si nisam ni skuzio da sam te citirao posle u nastavku hh,al ovo je baš vrhunac,pa lik je prije imao pauzu 5 godina do 2011 di ga baš niko nije htio,i onda ga Maminjo dovede jer živi blizu stadiona(baš tako je rekao na konferenciji) najveci uspjeh dotad mu je bio što s Osijekom nije ispao u drugu ligu,ona dva debila prije njega bar su imala neku igračku karijeru prije toga,al ovaj nije ni bio nogometaš...i da bi show bio potpun stave Šimunića za pomoćnika,ja stvarno ne znam koji je qurac Mamiču,kao da se želi narugat svima nama da može što god hoće,eto sad je doveo i reprezentaciju da će mu gledati 100 ljudi ko i Dinamo....jednostavno nema dalje...

          baš me zanima kako će jebivjetar koji u karijeri nije zaradio ni 100 000 evra u 62 godini života,zapovjedati onima koji tolko zarede u mjesec dana,i prije.....

          što se tiče Srbije,htio sam reći da Karadžić koliko god bio loš,ipak dovede na klupu neka imena koja imaju dosta dobru,a i odličnu karijeru,pa gledaj izbornike Clemente,Antić,Mihajlović,Advokat pa su sve treneri koji su vodili klubove il lige petice,pa čak i Pižon je imao solidnu karijeru i rezultate,a gledaj našeg jada,Štimac je prošle sezone ispao s Zadrom iz lige,i to nam je bio izbornik(prije 4,5 godina je ispao i s Zagrebom) jedini koji je nešto vredio je Bilić,al tad Mamić nije imao utjecaj ko sad...sad je preuzeo sve,mene čudi recimo što nije brata stavil,da cirkus bude potpun ,al valjda ima vremena
          Last edited by Mario Ancic; 21-09-15, 23:14.

          Comment


          • Kad ste se već raspisali o Hrvatskoj reprezentaciji evo jedan zanimljiv tekst:
            www.6yka.com/mobile/novost/89815
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

            Comment


            • Jel gledao neko mozda Portugal-Danska ?

              Da li je Patricio dobio zuti 100%, ispratio sam veci dio utakmice, taj zuti nisam upratio, ali mozda sam tad isao do druge sobe ili nesto ?

              Sad vidim pise da je bio, ali nesto i nisam siguran, a bas mi je bitan taj zuti
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Na ovom Euru ce biti puno proijecnih timova. Island, Sjeverna Irska, Wales...

                Comment


                • Sad gledam snimak na SK, pa onaj Rizoli je bio katastrofa. Njihov goša se bacio bambiju u noge, ono nema veze sa faulom u napadu. A onaj debil u studiju RTS-a, kao neki stručnjak za suđenje, svršavao na Rizolija.

                  Daje u drugom minutu žuti Milivojeviću, a čovek izbio prvo loptu. Posle toga Albanac uleće kopačkom direktno u nogu istom igraču i nema kartona.

                  7-8 puta potpuno pogrešno procenjivao faulove, igrači to provalili i padali na najmanji dodir. Jbt. čovek sudio finala LŠ i SP. Ali onaj u studiju Nedić pored Pantele je toliko nahvalio Rizolija, njemu uopšte nije bilo bitno kako je ovaj sudio, već samo to da se ovaj zove Rizoli.

                  Comment


                  • Daj ga Grande Mirko.

                    Comment


                    • Izgleda i Alvaro grande se povrijedio jebem ti kvalifikacije
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ako je to istina to je ogromno sranje....

                        Nama se i Pogba povredio, ali se priča da će biti spreman za Inter, sad ovo.....

                        Začaran krug Juve ove godine, taman se jedan oporavi drugi se povredi, teško da ćemo spojiti pet utakmica kompletni do nove godine.

                        Comment


                        • Real najgori skoro cijeli prvi tim se povrijedio ove sezone i to svi na utakmicama
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Off je ali kaže juče veliki otac Žoze veselite se još malo dok možete vratiće se Juve

                            Comment




                            • Comment


                              • Opet koljeno jebem ti drzavu
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X