Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIBA Basketball World Cup - Live thread

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mario Ancic View Post
    edit: dok sam ja ovo pisao Filipini su razbili Senegal,i sad s pobjedom ćemo vjerovatno biti drugi iza Grka,koje ludo prvenstvo , sad bi nam odgovarala pobjede Argentine
    Ima puno kalkulacija ako sam ja to dobro sracunao:
    1. Ukoliko Hrvatska pobedi Portoriko, a Grcka pobedi Argentinu onda ste 2.
    2. Ukoliko Hrvatska pobedi Portoriko, a Grcka izgubi od Argentinu onda ste 3.
    3. Ukoliko Portoriko pobedi Hrvatsku do 2 poena razlike, Hrvatska je 4.
    4. Ukoliko Portoriko pobedi sa 3 i vise poena razlike Hrvatska ispada.

    Sto se tice Srbije mislim da ce Francuska namerno izgubiti od Irana do 7 poena razlike kako bi zavrsli na 4.mestu a nas poslali na 3. mesto i kasnije na Spaniju. Videcemo.
    Last edited by skeptik; 04-09-14, 15:20.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Sto se tice Srbije mislim da ce Francuska namerno izgubiti od Irana do 7 poena razlike kako bi zavrsli na 4.mestu a nas poslali na 3. mesto i kasnije na Spaniju. Videcemo.
      A onda Spanci puste nas a Francuzi odose kuci...
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • 1. 2. točka su točne,ali ak izgubimo ispadamo svakako,onda je senegal 3. a Portoriko 4.,a nisam ni shvatio da vas mogu Francuzi dignuti na 3. mjesto,al da u pravu si,neznam zašto ,ali mene to oupće nebi iznenadilo sada
        Treba ukinuti ovakav sistem,nije ovo samo na ovome prvenstvu,uvijek je tako da si svi namještaju protivnike za dalje

        edit :@jevta
        da je fair playa to bi Španci i trebali napraviti,ako Francuzi izgube od Irana,nisu bolje ni zaslužili onda
        Last edited by Mario Ancic; 04-09-14, 15:28.

        Comment


        • Originally posted by jevta1992 View Post
          A onda Spanci puste nas a Francuzi odose kuci...
          Spancima je svejedno jer su sve ekipe razbile sa 20 i vise razlike. Briga njih ko je 2,3,4 ili 5 kako u nasoj tako u susednoj grupi zato svi hoce da ih izbegnu.

          Originally posted by Mario Ancic View Post
          1. 2. točka su točne,ali ak izgubimo ispadamo svakako,onda je senegal 3.
          Ne ispadate sa bilo kojim porazom. Trenutno Senegal ima +9, Hrvatska -2, Portoriko -7. Ukoliko izgubite sa 2 poena razlike imacete -4, Portoriko -5 i zavrsavate na 4.mestu. Morate da izgubite sa 3 i vise poena da bi ispali.
          Last edited by skeptik; 04-09-14, 15:35.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Spancima je svejedno jer su sve ekipe razbile sa 20 i vise razlike. Briga njih ko je 2,3,4 ili 5 kako u nasoj tako u susednoj grupi zato svi hoce da ih izbegnu.


            Ne ispadate sa bilo kojim porazom. Trenutno Senegal ima +9, Hrvatska -2, Portoriko -7. Ukoliko izgubite sa 2 poena razlike imacete -4, Portoriko -5 i zavrsavate na 4.mestu. Morate da izgubite sa 3 i vise poena da bi ispali.
            Mislim da se gleda međusobni omjeri,ako bi se stvorio krug od tri ekipe(Senegal,mi Portoriko) gdje bi mi bili najlošiji s 0-2 i ispali,a i onako može se reći da je i 4. mjesto isto ko ispadanje

            Comment


            • Mora Hrvatska da dobije kako god. Ovaj sistem mi se ne svidja ni malo, svi kalkulisu nesto, namestaju. Spanci nece pustiti Srbiju sigurno oni ce da razbiju do finala svakoga sa po 20 razlike.

              Comment


              • Ovo Amerikanci pustaju Frutela???
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Izgleda da ce Francuzi zaista "poslati" Srbiju u projektovano 1/4-finale sa Spanijom, tj. oni izbjegavaju Spaniju do polufinala. Iran vec na +10

                  Comment


                  • Како бре није срамота ове Французе ?
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Evo gledam haha, smesno. Cim dodje Iran na 7-8 oni malo stisnu i vrate na 2-3 poena razlike

                      Comment


                      • Dragić oštro reagovao povodom meča Angola - Australia

                        Comment


                        • Portorikanci nemaju blage veze. Imaju 2-3 solidna/prosjecna igraca i to je to. Ne vidim nacin na koji bi oni mogli da preokrenu ovo i savladaju Hrvatsku...ukoliko ih ne krenu neki divlji sutevi ili ukoliko im Hrvatska to ne omoguci svojim greskama.

                          Ovo SP u kosarci je uzasno. Od nakaradnog sistema takmicenja gdje je u mnogim mecevima cilj da se izgubi, pa do sramotnog kvaliteta ekipa. Iz Afrike i Azije poslati po jednu reprezentaciju, jer ovo sto J.Koreja i Egipat igraju je tragikomicno.

                          Comment


                          • Imam stvarno visoko mišljenje o Obradoviću,ali nikad mi neće biti jasno što je on vidio u Žoriću da ga je platio skoro miljun eura i da mu on bude startni centar

                            Comment


                            • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                              Izgleda da ce Francuzi zaista "poslati" Srbiju u projektovano 1/4-finale sa Spanijom, tj. oni izbjegavaju Spaniju do polufinala. Iran vec na +10

                              Sami smo krivi, sto smo im dali tu mogucnost
                              Ali i bez obzira, ovako degradirati SP, je za ne verovati
                              Sve gubi sportski smisao
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Francuska odlicno otvorila 3.cetvrtinu, ali s druge strane i Australija je imala +13 u svom mecu...

                                Comment

                                Working...
                                X