Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
    Pogledaj mobilni svet, mozes naci polovni 5s ili Note 3 ili M8 za oko 300 jura mozda jos plus 10-20 eura.
    Za taj novac nov LG G3 ili Sony Z2. Meni je G3 vrh, bas vrh, nema nikakvu manu.
    sigpic

    Comment


    • Mani se LG-a majke ti

      Radio sam do skora sa telefonima, tako da znam

      LG puca mu okvir, zute fleke, los softver, kamera onako dobra je, samo u klasi nije najbolja. Kucajte ovo za okvir i za zute fleke, pa cete da vidite, gomila ljudi. Znam da je samo kod mene doslo preko 30 ljudi, sto G2, sto G3 da se menja ekran. Lose su bas napravili.

      Comment


      • Nista vise ne dobijes sa A5 sto ne bi i sa A3. Ista prica kao i za A5 i A7. A razlika u ceni veca.
        Rekao ti je Mamba ili G3 ili Z2.

        S4 jeste star model kao biblija ali je telefon klasa!!!! Grand prime ima HD kameru ako se ne varam ali iskreno se pitam za sta ce to meni da treba?!

        Vidi Samsung s5 neo?!
        Lenovo vibe shot, Htc 626 mislim i da je on sa 2gb rama. 820.
        Alcatel idol 3.5
        Huawei M7, Htc M8 mozes do 300 da nadjes.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Meni sad 4K treba, tako da limeni treba ljudima bolesna kamera. A kad skontas da kamera sa 4K rezolucijom i objektivima raznoraznim, te reflektorom onako bolesne kvalitete kosta oko 50k dolara
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Meni sad 4K treba, tako da limeni treba ljudima bolesna kamera. A kad skontas da kamera sa 4K rezolucijom i objektivima raznoraznim, te reflektorom onako bolesne kvalitete kosta oko 50k dolara
            Nemoj me zajebavati buraz. Sve zajebani fotografi a kace slike na Instagram. Evo moje slike su sasvim normalne na Insta a nemam HD kameru. Niti 4k .

            Sviranje onoj stvari. Razumem potrebu za 2gb rama kod telefona. Vecom memorijom, boljim procesorima. Ali za kamerom?! Nikada necu niti razumem. Najiskrenije, sta ljudi planiraju da slikaju ili snimaju!? A i sta ce ti 4K?! Nemoj i ti da kenjas
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ja imam Z2 vec skoro godinu ipo i prezadovoljan sam.
              Tako da moj glas ide Z2 koji je tu po cenu u granicama, a svakako bolji od A5 i bese M4 aqua.

              Kada bi sada menjao telefon, ostao bi u Z seriji ili bi uzimao neki Huawei tipa Mate 7 ili P8.

              EDIT: A ima i 4k snimanje! ;)

              Comment


              • Uzeo A5 na kraju

                Comment


                • Originally posted by Princ View Post
                  Uzeo A5 na kraju
                  Aj nek je sa srecom

                  Kakav je onako iz prvog pogleda

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Aj nek je sa srecom

                    Kakav je onako iz prvog pogleda
                    Hvala. Za sada je zmaj , jos mu zamerku nisam nasao. Svidja mi se sto je tanak i nije neka cigla od velicine, ekran i kamera klasni.

                    Comment


                    • Originally posted by Princ View Post
                      Hvala. Za sada je zmaj , jos mu zamerku nisam nasao. Svidja mi se sto je tanak i nije neka cigla od velicine, ekran i kamera klasni.
                      Ja za novu godinu cu uzeti telefon, planirao sam A3 da uzmem, limeni rekao isti su, ali gledao sam review izmedju A3 i A5, A5 je za pet klase bolji Verovatno cu i ja uzeti taj

                      Comment


                      • Koliko si platio?
                        Ja nesto gledam, kada bi sad uzeo nesto umesto S3 (mnogo je poceo da me nervira), mislim da bi uzeo taj. Samo mi je zao sto nema FulHD rezoluciju nego samo HD. Ono sto je meni bitno je baterija koja mnogo vise traje nego na S3 I ima 2gb rama.

                        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                        Comment


                        • Gagi zavisno koliki ti je budžet. Moj A3 ima 1.5 rama 16gb memorije i isti procesor kao njegov a5. Plus mi je manji ekran(što meni vise odgovora) i slabija baterija za 200mAp ako se ne varam. Kamera mi je ok. Nisam bio oduševljen ni sa A5. Tj meni je to nebitno samo da mi nije kao na Nokii 3310 i ja sam zadovoljan. Pitanje je kakve su zi potrebe.

                          Da sam uzimao za keš verovatno bih g3. Z2 ili cak z1. No nisam imao toliko para
                          Last edited by l1m4r; 10-10-15, 14:27.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Gagi zavisno koliki ti je budžet. Moj A3 ima 1.5 rama 16gb memorije i isti procesor kao njegov a5. Plus mi je manji ekran(što meni vise odgovora) i slabija baterija za 200mAp ako se ne varam. Kamera mi je ok. Nisam bio oduševljen ni sa A5. Tj meni je to nebitno samo da mi nije kao na Nokii 3310 i ja sam zadovoljan. Pitanje je kakve su zi potrebe.

                            Da sam uzimao za keš verovatno bih g3. Z2 ili cak z1. No nisam imao toliko para
                            Razlika je oko 80 eura kod nas, za to placas pola giga RAMa, bateriju, i bolju kameru... i gotivan mi je ekran, jer je veci

                            Ja koristim momentalno Sony Xperia E1, koliko je on tucen ni sam ne zna, ali eto izdrzace jos koji mesec, kantina zesca

                            Comment


                            • Meni te stvari ne znace toliko

                              Baterija nam je generalno ista kada se pogledaju dimenzije ekrana . Ne volim ja telefon gde mi treba ranac Nije A5 toliko veliki, ali kada sam saznao da ima A3 sa tim karakteristikama nisam se dvoumio.

                              Princaro pazi samo kada ti bude ispadao telefon Mogu ivice da se ulube Vec mi se desilo
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Bilo koji malo bolji telefon da uzmem ja cu biti presrecan, pogotovo nakon ovoga sada sto koristim, jbt lupa mi treba za da vidim neke stvari na njemu

                                Comment

                                Working...
                                X