Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Ja za novu godinu cu uzeti telefon, planirao sam A3 da uzmem, limeni rekao isti su, ali gledao sam review izmedju A3 i A5, A5 je za pet klase bolji Verovatno cu i ja uzeti taj
    Javicu ti do nove godine ako mu se pojave neke mane . Ma gde isti a3 i a5, limar bi hteo da svi imaju kao njegov fon pa siri dezinformacije . Evo poredjenje http://www.mobilnisvet.com/compare.php?a=4523&b=4521&c=

    Originally posted by BogdanB View Post
    Koliko si platio?
    270 evra.

    Comment


    • Ubaci ga u masku odmah

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • To da android ima probleme su predrasude, ne sumnjam da ima ali na budget modelima sa slabijim hardverom koji ne uspeva da isprati operativni sistem pa baguje... Flagship modeli rade savrseno i bez problema, dakle modeli u cenovnom rangu iphone-a i jeftiniji koji predstavljaju vrh ponude. Verovatno bi i iphone imao slicne probleme da se bavi proizvodnjom budget modela sa slabijim karakteristikama.

        A5 solidan izbor, posebno mi se svidja dizajn i izrada kucista, bas odise kvalitetom

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • http://www.samsung.com/uk/consumer/m...SM-A300FZKUBTU specifikacija za moj model

          Ma ne moramo uopste da imamo isti
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Moze neko da mi da misljenje o modelu Nokia N1?

            Uzeo bih fon sa sto vecim ekranom, samo te pare da zaradim.Mozda ne uzmem taj model, nego neki drugi koji se pojavi u medjuvremenu.

            Comment


            • Zar to nije tablet Paricu?
              sigpic

              Comment


              • Ne znam sta je, ne pratim trendove kada su mobilni telefoni u pitanju do trenutka kada treba da ga kupujem.Video da je dobro ocenjen, a i dobro se kotira na gsmareni pa ovde da pitam.Do pre par meseci sam imao telefon kojeg sam kupio 2009, tako da nemam pojma.

                Comment


                • N1 je tablet, tebi treba fablet ako hoces ekran velike dijagonale...
                  Ja bih ti preporucio telefon koji posedujem trenutno, G pro2, dijagonala ekrana 5.9 inca i za toliki ekran zaista minimalne dimenzije... Kompletan telefon, u novembru ce biti godinu dana kako ga koristim i prezadovoljan sam zaista.

                  Ne volim da preporucujem ono sto nisam koristio ili posedovao, ali proveren izbor su samsung note 3/4 a ljudi sve vise hvale huawei telefone velikih dijagonala


                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Razmisljam da li mi je potrebniji tablet ili mobilni telefon i trenutno vise vagam ka tabletu, a po ovome hocu 2 u 1.Trenutno koristim Nokiu C3-00.Do pre par meseci sam koristio Nokia 5800 XM, pa sam uzeo ovaj caletov koji vise ne koristi.Dobro je ocuvan.

                    Za taj telefon sam video preporuku i na drugom mestu.Uzecu u obzir, ako cu vec da uzimam mobilni telefon.

                    Nigde nisam nasao cenu modelu Samsung Note 3, a za cetvorku ne bih ni mogao da skupim toliko para a da ih ne potrosim.

                    Comment


                    • Note 3 polovan imas vec od 250 mada su bas ocuvani modeli blize 300e. Note 4 moze da se nadje za ispod 400, s tim sto bi trebalo komplet seriji da pada cena sada izlaskom note 5...

                      G pro 2 za nijansu povoljniji od note 3, pretpostavljam, taj odnos cena je bio ranije jer na ovom skupljem pise samsung


                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Zbog čega mi ovo izbacuje na Operi, kada gledam neki video preko vinea i na twiteru što izbacuju

                        Comment


                        • Imam jedno pitanje, ako neko zna ili se igrao sa ovim opcijama

                          Posto su prijevodi-online izgleda zavrsili sa strajkom, medjutim resili su da sad stavljaju titlove kao idx/sub, a ja imam problem da kad prebacim na eksterni hdd i povezem na TV, on ne pusta titlove.
                          Juce sam uvezala TV i komp preko wifi i strimovala epizodu sa kompa na TV, iako mi na kompu prikazuje titl, na TVu i dalje nece. Da li neko ima neku pametnu ideju zasto nece?

                          Inace, strim ide preko windows media player, a TV je lg.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Zato sto ti treba srt da bi citao prevod. Mada mozda ti se prevod ne poklapa sa videom, mora asolutno isti natpis da bude oba fajla, da se poklapa naziv, samo sto na prevod imas na kraju uvijek .srt. Imas sve na titlove svakako. A uvijek mozes da nadjes program i konvertujes fajl u srt.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma poklapa se naziv, pusta na kompu, ali ne pusta na TVu.
                              Moj cilj je da nateram da ide preko TVa, moram mami da obezbedim prevode

                              Pokusala sam da konvertujem u .srt, previse posla...
                              razmisljam da pokusam da hard codujem titl za neke problematicne serije i onda bi TV morao da ga pusti
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • To je bas bilo jednostavno konvertovati preko Subtitle Workshopa

                                Cak imas i online

                                http://subtitlefix.com/
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X