Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja mislim da je compact sasvim dovoljan.

    Ja sam The Last of Us kupio jos proslog septembra, ali mi se ne da da je igram dok ne budem u pravom raspolozenju. Znam da ce mi se svideti i samo cekam da mi se stvori dovoljno slobodnog vremena da odradim epic maraton ND je definitivno bio jedan od najboljih dev timova ove generacije, 4 vrhunske igre, svaka bolja od prethodne.

    Inace, sad se malo sa PS4 zabavljam. Resogun je fantasticna igra, bolja mi je od Killzone Shadowfalla. Vrlo intenzivan shmup i poprilicno tezak na veteran tezini.

    Comment


    • Last Of Us je verovatno i igra generacije, barem po meni. Ja ne bih mogao tako dugo da cekam a da ne igram. Kao sto rekoh rame uz rame sa MGS4 na PS3.

      Po utisku koji sam stekao citajuci razne komentare, Killzone je poprilicno podbacio... vise je posluzio da pokaze sta PS4 graficki moze i to na samom launch-u.

      Planiram i ja PS4, ali ne nesto u skorije vreme... Mozda tamo krajem godine. Ima jos dosta toga da se igra na PS3, prvo to mora da se nadoknadi. Jos pogotovo ako me nista ne kosta.

      EDIT: Sto se fona tice... Svidja mi se Z1c, ali skoro sam devojci uzeo LG G2 i nije mi svejedno kada sam ga malo koristio. Odlican je, iako je 5.2 inca cini mi se. A Z1 je glomazniji iako ima manji ekran. Ali s obzirom da su sa Z1 imali probleme sa ekranima, tj sa uglovima gledanja u zavisnosti od panela posto su ugradjivali cini mi se od razlicitih proizvodjaca. Tako da ne bih voleo da mi uleti jedan takav. Vrv ce biti onda Z1c.
      Last edited by Sir Giggsy; 21-02-14, 22:26.

      Comment


      • Haha, cek da cujes za MGS4. Tu igru imam ravno dve godine i nisam je presao Odigrao sam prvi act i shvatio da sam celu pricu pozaboravljao i da treba ceo serijal ponovo da odigram. A skoro sam nabavio HD kolekciju pa cu to i uraditi

        Ma nije Killzone los, za launch naslov sasvim solidno. Mada su mnogi imali bas visoka ocekivanja pa su se razocarali. Multi je ok, igrace se dok ne stigne Titanfall

        Comment


        • Ne znam da li je bilo ali ja se malo zarazio SKI SKOKOVIMA

          Ko zeli moze biti ski skakac OVDE
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Meni je najbolji skok 120m ali ocene za stil od sudija mi nisu bas sjajne
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • 128m,ocene 18.5-19.5.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Rekord ali stil imam kao pijandura da skace

                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Daj da se iskombinujemo Air, ti budi zaduzen za duzinu, ja cu za ocene

                  Comment


                  • Loitzl da ti pozavidi.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Evo malog saveta za skakace , sa klupe polazite kada vetar bude u (+) tj. desni smer i kada krene da se spusta sa 1.5 ka manjim jacinama. Znaci idealno je krenuti negde oko +1.4/+1.3...
                      Eto, nadam se da sam pomogao letacima.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Ja sletanje ne mogu nikako da pogodim, uvek se ubijem

                        Do sada najviše 121.5m, poboljšavam daljinu ali doskok rak rana.
                        Last edited by Lord Aleksoni; 08-03-14, 01:00.

                        Comment


                        • 140m rekord.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Ja ne znam kako toliko daleko skočite.
                            Fora je samo da kada skočiš, treba da se nagneš što je više moguće napred, ja sam najviše 121.5m skočio.

                            Finally, 130.5m
                            Last edited by Lord Aleksoni; 08-03-14, 12:52.

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              Fora je samo da kada skočiš, treba da se nagneš što je više moguće napred
                              @Leksa i onda se ubijes k`o jaje Ja sam provalio sledece, naginjanje napred pocinjes tek kada dodjes do najvece visinske tacke, e onda tebra treba raditi to naginjanje napred.
                              Jako je tesko imati dva odlicna skoka, mozda i nije fora imati najduzi skok nego zbir bodova,logicno zar ne
                              Ja kada recimo skocim 120/130m ocene odlicne a kada idem preko 140m ocene ocajne jer ne uradim dobro telemark tj. doskok.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Ja ne znam na koju foru ovaj baja dodje do ove visinske tacke posle odskoka od skakaonice



                                Ja za sada 147m i ni makac da mrdnem napred, a max ocene posle dva skoka su mi bile oko 620 p. sto je jadno.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X