Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dajte jednu, maksimalno dve dobre igrice za Android, besplatne naravno.
    sigpic

    Comment


    • Big Win Basketball, Asphalt 5.. to najvise igram

      Comment


      • Jel postoji neki program uz pomocu kojeg mogu da saznam kako se zove pesma i izvodjac koju imam na kompu?

        Znaci kao neki shazam za PC
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Zamolio bih za pomoc. Ko se razeme u program(e) koji snimaju live streaming, npr utakmice preko neta i dr., da mi se jave u inboks, da mi nesto pomognu, ako su raspolozeni. Hvala unapred!
          https://www.youtube.com/c/krkipfc

          Comment


          • Jel moguce izbrisati sve podatke sa Iphone ako je isti Jailbreakovan?

            Comment




            • http://www.fullscreenmario.com/
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Jel moguce izbrisati sve podatke sa Iphone ako je isti Jailbreakovan?
                Jeste.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                  Ooooo pa i vi igrate WoT? Ja sam u igri ,,Ajsich".
                  Imam VI američki M4A3E2, idem posle na T-29 Heavy.
                  Imam ruski IV T-28, posle ću na KV1.
                  Imam i tier IV američku artiljeriju, kao i M2 Medium Elite Tank. Nemam nešto za pohvalu, eto, cepam američki heavy i ruski heavy. Nemam puno vremena za igru pa se fokusiram samo na ta dva.
                  T29 obavezno uzmi - najjači tier 7 tenk.
                  Iako sam uglavnom igrao ruske tenkove, skoro 2/3 borbi od skoro 20k , mahom heavyje, moram priznati da je T29 zvijer, ako ga pravilno voziš čistiš sve pred sobom.
                  Inače sam otključao i vozio par desetki - IS-7 i T-62 ali sam ih prodao - nisam u klanu pa mi ne trebaju a voziti ih u randomu je samo gubljenje živaca, tako da sam nabavio skoro sve t5 i t6 tenkiće koji mi leže i T29 naravno.
                  I sad samo igram for fun

                  Inače na ruskoj heavy grani najbolje ti je da ideš na KV-1 - KV-1S (dok mu nisu makli 122 mm) - IS - IS-3 - IS-8 - IS-7 .
                  Em su tenkovi brutalni, em su zabavni za igru.
                  Na onoj drugoj grani sam stigao do KV-3 i dalje nisam imao živaca jer je tenk dosta spor.
                  Jes' da tu granu odlikuje odličan oklop al' džabe ti to kad te danas svak buši sa zlatom, a pri tom su svi tenkovi spori i dosadni za igru.
                  Last edited by Max1989; 21-10-13, 03:16.

                  Comment


                  • T29 jeste superioran kada je u pitanju njegova klasa, i naravno 2 klase ispod. Taj tenk prosto traži da imate jako istreniranu posadu kako bi što bolje funkcionisao, pogotovo kada je vožnja i manevrisanje u pitanju. Nakon T29 dolazi po meni katastrofalni T32, gde u VIII klasi vučete top iz T29 kao najbolji top. 198mm penetracije u toj klasi je malo, naspram primera radi 225mm ruskog IS-3. Pogotovo se javlja problem kada budete bačeni u 10 klasu. To je game over.

                    Ruska linija je najbolja, bez sumnje. IS-3 mi je najbolje prijao. Tonu XP-a i Credits-a sam zaradio na njemu, a posada je istrenirana samo tako. Sada sam trenutno u IS-8, mada u Nišu ne mogu da igram WoT jer je igra isvuše loše optimizovana za slabije kompjutere - laptopove. Tu posadu vučem još od KV-1 i svaki član ima preko 1000 borbi, 2 skila i 3 skill na 94% (brothers in arms). Četvrti skill će već biti izučavan zimus na IS-7

                    Garažu sam malo osvežio sa ARL 44, jer želim da uživam u čarima auto loader-a.

                    od Nemačkih tenkova u garaži su parkirani E-75 i Tiger P. Nemam volje da igram sa E-75icom zbog topa koji vuče od Tigra 2ke. 225mm pen bih i preživeo da je primer tenk okretan kao što je IS-3 al ona grdosija, nije to to... još bih morao da dogradim vešanje i kupolu da bih otključao i poslednji top. Sve ukupno oko ili preko 100k xp-a, nisam siguran. Tako da za sada samo stoji u garaži.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Što se ARL-a tiče čuvaj se artiljerije i derp topova.
                      Znalo se dogoditi da me tier 4 artiljerija uništi iz jednog pogotka, jednostavno, HE ganate su smrt za taj tenk.
                      Za E75 kažu da je najjača devetka, naravno kad je sve u fulu, tako da bih ja da sam na tvom mjestu polako skupljao exp.
                      Ako te mrzi igraj ga samo za x2 i kad - tad ćeš skupiti exp

                      Comment


                      • objasnili
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment




                        • hahahahahahaha brat najjaci
                          sigpic

                          Comment


                          • čak i bakutaner igra gta

                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • treba mi pomoc,ceo ekran mi se rasirio,povecale se ikonice,kad udejm na net ne vide se cele stranice,probao sam da podesim na properties ali sve stoji na normal..xp je u pitanju,a imam prikljucen hdmi na samsung tv..kako da smanjim to
                              MESSI 10

                              Comment

                              Working...
                              X