Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miha92 View Post
    treba mi pomoc,ceo ekran mi se rasirio,povecale se ikonice,kad udejm na net ne vide se cele stranice,probao sam da podesim na properties ali sve stoji na normal..xp je u pitanju,a imam prikljucen hdmi na samsung tv..kako da smanjim to
    pa ajd' vidi na kojoj je rezoluciji tamo u properties-u?

    vjerovatno se smanjila rezolucija pa bi je trebao povećati kako bi došao u "normalu", ne znam šta bi drugo moglo biti

    Comment


    • 1024x768 probao sam da povecam na 1152x864 ali ni tada nije kao pre,smanji se ali mnogo cini mi se..
      MESSI 10

      Comment


      • Originally posted by miha92 View Post
        1024x768 probao sam da povecam na 1152x864 ali ni tada nije kao pre,smanji se ali mnogo cini mi se..
        probaj da nađeš onda neku između te dvije, isprobaj više rezolucija u tom intervalu i vidi koja ti je najoptimalnija

        Comment


        • ne moze nijedna izmedju te dve..ili ja nzm da podesim,ide 1024 a sledeca je 1152
          MESSI 10

          Comment


          • gledam ovamo nešto i slučajno naleti', za Call of Duty Ghosts minimum potrebno 6GB RAM-a . Nisam ja ni mislio ovo igrati ali pretjeraše sa ovim.

            Comment


            • Ja vise ne mogu ni sa ovom grafickom da pokrenem COD.

              Pokusacu za pola godine sa low detaljem, ako ne mogu za 2-3 godine kada kupim novu konfiguraciju preci cu je.

              Ovo je verovatno poslednja godinu kada cu moci da pokrenem najnovije igre, od sledece godine vecinu naslova ne verujem da cu moci.Samo GTA i South Park:Stick of the Truth da ulete i bicu presrecan.

              Comment


              • opet ja sa jednim pitanjem kako da skinem video sa neta,ali ne sa youtube-a ili tako nesto,nego live video..
                MESSI 10

                Comment


                • Ajde lepo postavi pitanje prvo. Kako to da skineš LIVE VIDEO ?
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post
                    Ajde lepo postavi pitanje prvo. Kako to da skineš LIVE VIDEO ?
                    pa ne video koji je postavljen ranije,nego ono sto u tom trenutku gledam,ako je to moguce,posto sam cuo da ima nekih programa za to
                    MESSI 10

                    Comment


                    • Pa imas one programe sto snimaju tvoj ekran nesto kao surveillance camera za kompjuter. znaci u real vremenu snima sve sto ti vidis na ekranu i pretvara u AVI. E sad nek ti neko predlozi neki takav program posto ja nisam bas upucen
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Pa imas one programe sto snimaju tvoj ekran nesto kao surveillance camera za kompjuter. znaci u real vremenu snima sve sto ti vidis na ekranu i pretvara u AVI. E sad nek ti neko predlozi neki takav program posto ja nisam bas upucen
                        e tako nesto mi treba,hteo bih da sacuvam emisiju kad bude emitovanje,posto nikakve arhive nema i ne mogu da nadjem snimke ranijih emisija
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Imaš brdo programa koji mogu da zadovolje te tvoje potrebe. Evo primer linka jednog, a ti naravno full verziju sa ključićem potraži preko torenta

                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            Imaš brdo programa koji mogu da zadovolje te tvoje potrebe. Evo primer linka jednog, a ti naravno full verziju sa ključićem potraži preko torenta

                            hvala..i izvinjavam se za nacin na koji sam prvo postavio pitanje
                            MESSI 10

                            Comment


                            • haha, ma opušteno ja na to i zaboravio zadnji put sam na to pomislio, pa ima jedno 10 godina, da budem iskren. Još dok su TV kartice bile IN
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                haha, ma opušteno ja na to i zaboravio zadnji put sam na to pomislio, pa ima jedno 10 godina, da budem iskren. Još dok su TV kartice bile IN
                                hahahah pa dobro,relativno skoro
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X