Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda da instaliraš pečeve ? Ja ni od samog početka nisam imao problema s tim.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • GTA 5 zaradio milijardu dolara u tri dana

      Za čitavu milijardu dolara Grand Theft Autu 5 trebalo je samo tri dana, čime je uvjerljivo razvalio konkurente u zabavnoj industriji poput Black Opsa 2 i The Avengersa.

      Grand Theft Auto 5 uspio je sakupiti čitavih milijardu dolara u samo tri dana, čime je postao uvjerljivo najbrže prodavan proizvod zabavne industrije u istoriji. Rockstarov posljednji hit razvalio je konkurente u tom području: Call of Duty: Black Ops 2 trebao je 15 dana za sakupiti tu divnu svoticu, dok je The Avengersima, filmu s najbrže prikupljenom milijardom, za to trebalo čak 19 dana.

      Predsjednik Take-Twoa, Strauss Zelnick, ponosno je prokomentarisao uspjeh u objavi za novinare: "Grand Theft Auto 5 kulturni je fenomen i Rockstar Games nastavlja redefinisati uspijehe koji se mogu učiniti u interaktivnoj zabavi." Još nije poznat tačan broj prodanih primjeraka igre, no vjerujemo kako neće trebati dugo da se Take-Two pohvali i tom brojkom.
      ide k'o ludo

      Comment


      • CoD serijal je postalo nešto najstranije što se desilo gejmerskoj industriji. Svake godine jedno te isto. Nove mape, malo poliranje i izbacuj. Bez radikalnih promena. Očaj. Srećom pa ima velik ubazu fanova koji su spremni da daju 50$ na igru koja ima promenjen omet na kutiji i godinu izdavanja.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • ja nisam ni igrao ovaj zadnjo CoD, možda bi i igrao da mi je neko dao instalaciju


          imaju oni svoje vijerne fanove, kako god da upakuju svaki sledeći CoD oni će igrati makar davali i više od tih 50 dolara

          Comment


          • Ma tačno, ali ja ne vidim poentu igranje te igrice u single player-u. Jednostavno ne vidim. Igra je stvorena za multi i tačka. I bilo mi je zadovoljstvo igrati prvi Modern Warfare preko neta. Doduše, iskreno, najviše vremena online sam proveo igrajući CoD 2 na BiH.net-u. Fantastično je bilo tad
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • ja sam igrao sa halfovima onaj prvi Modern Warfare, skupimo se nas desetorica i onda u igraonici 5 na 5, ludilo bilo

              najjače mi je kada igramo, a tamo neki malac u igraonici koji po čitav dan tamo sjedi, upadne sam na našu mapu i podere nas ko malu djecu

              Comment


              • Call od duty 4 Modern Wawfare

                Igrao preko neta stalno kad nam se razbila ekipa, igrali smo igraonu skoro svaku noc nas 15-ak. Ludilo... a tek posle kad je izasao COD 5, drugi svetski rat, tu smo se lesili sa onim capture the flag. Majke mi to je bio masakr. Momci ne izlaze u grad, neki ozenjeni, neki treba da se ozene... al' ne svako vec se pika COD, sve ostalo je nebitno

                Comment


                • Pa to. Ali tu su bili CoD-ovi, ne ovo sad Ovo sad ne bih igrao MP ni da mi platiš.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Ma ja sam probao igrati ove nove delove, al ne ide. Jednostavno previse smoreno to sve deluje. Mape su ocaj zivi.

                    Battlefield je dobar preko neta. Al' treba dobar komp da se to cudo pokrene u malo vecoj rezoluciji i da te ping ne zajebava

                    Comment


                    • Ja sma veliki fan COD-a i igrao sma 6 delova,a ovaj Black opss 1 2 su prejake za moj kompijuter.Mada ovaj BO 1 je instaliran i kada udjem ono vidim kak oga prze strujom i onda krene ucitavanje i smao crna slika i zabaguej komp i ne znam koji je fazon.Kontam zeza me graficka ili sta vec.Nemam pojma sta da radim.
                      Pre koji dan skinuo COD 1 I 2 cisto da se podsetim kako je nekad bilo i ponovo sam uzivao.A multiplejer sam igroa smao kad smo bezali sa nekog casa dodjemo par drugara i cepamo u multipelejeru u igraonici mislim da je COD4 bio,uvek sam bio najbolji zato sto sam jedini igrao igru u single playeru ostali nikada nisu
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • ja mislim da je CoD Black Ops 1 slabo optimiziran, jbg mnogo lakše sam tjerao Modern Warfare 3

                        Comment


                        • Meni treba neki gejmerski komp, barem mesec dana cisto da izigram sve ove jbne igrice koje nisam mogao u predhodnih 2-3 godine Ovaj krs nista ne moze da pokrene

                          Comment


                          • Assassin's Creed 4: Black Flag

                            Konačan datum izlaska:

                            01. Novembar (Xbox 360, PlayStation 3)
                            22. Novembar (PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Wii U)

                            Comment


                            • Originally posted by DelBoy View Post
                              Assassin's Creed 4: Black Flag

                              Konačan datum izlaska:

                              01. Novembar (Xbox 360, PlayStation 3)
                              22. Novembar (PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Wii U)
                              Spoiler
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Planiram da uzmem XBOX360 gamepad ali da ga koristim na PC. Jel zna neko odakle da ga narucim ? A jel zna neko jos neki gamepad na fazon xbox-ovog ? Hteo sam ovaj http://www.game-s.rs/index.php?page=...art&Itemid=157 ali nema ga vise.

                                Comment

                                Working...
                                X