Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo konačno uspeo da nadogradim top na T29 pa rekoh da podelim sa vama gejmerima par slika sa mog World of Tanks naloga preporučujem svima da probaju ovu online igru.

    Zverka na istočnom frontu, Josif Staljin !

    Spoiler


    Uspešni naslednik, IS-3

    Spoiler


    Kompletno naoružan Amer, T29

    Spoiler
    ]


    Mali juršnik !

    Spoiler


    I za kraj, moj miljenik !

    Spoiler
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • nisam se nešto ozbiljno bavio tim online igrama

      ali počeću kada prođe septembarski rok

      Comment


      • Ja skidam preko jdownloadera, samo unesem te linkove ako bude trebalo ukucam sifru i siba na max.Samo treba pronaci linkove koji ne ogranicavaju brzinu.Uglavnom nalazim linkove na warezu.

        Comment


        • billionuploads i putlocker
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • mislim da i 180upload nije loš

            Comment


            • da da, zaboravio sam na njega.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Jel neko ima / koristi Internet karticu za Steam ???
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Blacklist skinut, instaliran, pokrenut. Odigrao sam samo onaj uvodni deo koji ste imali prilike da vidite u onom poslednjem gejmpleju. Sve se kontroliše iz aviona, početak misije, nadogradnja opreme i tako. Sutra ću odigrati prvu misiju, pa ću tad dati i neke svoje opširne utiske
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Originally posted by Gandalf View Post
                    Jel neko ima / koristi Internet karticu za Steam ???
                    Имам Стим и користим га, али појма немам о каквој интернет картици говориш.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Na steamu mozes da koristis bukvalno sve moguce platne kartice
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Uros94 View Post
                        Имам Стим и користим га, али појма немам о каквој интернет картици говориш.
                        Ovoj
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Pa odi brate do banke i izvadi karticu, šta je to problem
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            Blacklist skinut, instaliran, pokrenut. Odigrao sam samo onaj uvodni deo koji ste imali prilike da vidite u onom poslednjem gejmpleju. Sve se kontroliše iz aviona, početak misije, nadogradnja opreme i tako. Sutra ću odigrati prvu misiju, pa ću tad dati i neke svoje opširne utiske
                            ja ću to ipak morati odložiti za kasnije, imam trenutno nekih prečih obaveza, a ti ovdje ostavljaj sve moguće utiske o igri...

                            Comment


                            • Originally posted by Mladen View Post
                              Pa odi brate do banke i izvadi karticu, šta je to problem
                              Plasim se hahahahahahha
                              Ma jbs karticu, nego me zanima nesto oko Steam-a, po kom kursu racuna 1e ?
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • E to stvarno ne bih znao da ti kažem

                                Nego, odigrah prvu misiju SC: Blacklist. S obzirom da je ovo prva i uvodna misija, kapiram da je zbog toga nešto lakša, tj. bar je meni ovo bilo lako. Dobri su mi ovi kerovu u Bengaziju, pa se morate kriti od njih, i bacati kamenčiće ne bi li vas nanjušili s obzirom da igram na Normal, kapiram da je za Execution potreban 1 ili 2 stealth ubistva i onda možete ono, da markujete neprijatelje s ALT i ubijete sa CRTL. Dobra stvar kod težih prepreka. Ova prva misija je bila baš prostrana sa dosta soba u samim zgradama Bengazija koje možete da istražite ako igrate pedantno i da sakupite neke secondary predmete i odradite secondary zadatke.

                                Celu igru kontrolišete iz aviona. tačnije "Fourth Echelon". Kastomizujete Fišera od odeće do oružja i gedžeta koje nosi sa sobom. Pre svake misije, na stolu " kompjuteru " pogledate šta je cilj misije i kako bi trebalo odraditi tu misiju u dogovoru sa partnerima. Ipak, na vama je da konačno odlučite kako želite ući u misiju, kao nindža ili će te se malo naoružati. Novac zaradjujete po završetku misije na osnovu statistike. Boduje se sve što ste uradili u stilu Stealth, Panther i Assault i ukupni poeni se množe sa 10 i dobijate novac koji koristite na nadogradju oružja i gedžeta kao i na nadogradnju aviona.

                                Nadogradnja oružija vam je jasna, a što se tiče aviona, nadogradjujete posebno prostorije koje vam služe da vas parntneri što bolje i preciznije informišu o broju i mestu neprijatelja, najbezbedniji i najbliži prolaz do cilja, kao i gde se nalaze secondary objekti. Takodje, u prvoj misiji hvatete Kobina, najvećeg trgovca oružijem. Što više unapredite njegovu ćeliju, on će biti voljan da vam što više oda informacija o ljudima koji su glavni negativci u ovoj igri

                                Vidi se da je dosta radjeno na igri, i da je dosta detalja posvećeno svakoj sitnici, tako da, preporučujem svakom da proba. Naravno na ljubite SC se to ne računa jer će je oni svakako probai
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X