Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Jeste koristan je kako nije ....
    Najkorisniji program da se prvi obrise
    Ne, prvi je uvek FM Radio

    Comment


    • Sto se tice samih telefona, ljudi kupujte telefon koji vam se svidja, odgovara vam cena i ima specifikacije koje vi trazite, pustite to sta ko kaze, potrebno je samo malo srece da vam dobro slusa, ako nije nekog drugog ne znaci da vas nece. Isto je kao i sa automobilima.

      Nikad na telefonu nisam imao antivirus, a od windows defendera ni na racunaru, nepotrebni su, samo normalno odrzavanje.
      Last edited by Black Mamba 24; 12-01-16, 16:30.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        A ovaj McSafe antivirus, jel on stetan/koristan u cemu ? Od starta stoji u LGiju
        Klasični bloatware.


        Bloatware:


        software whose usefulness is reduced because of the excessive disk space and memory it requires.

        "a nasty piece of cross-platform bloatware that's in serious need of a total overhaul"

        unwanted software included on a new computer or mobile device by the manufacturer.

        "users must initially contend with the usual bevy of bloatware (unnecessary toolbars, games of questionable value)"



        Sent from my m2 note

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Ne, prvi je uvek FM Radio
          Šta ti smeta radio

          Ovaj smart launcher što je Bojana predložila, dobar bolje radi fon s njime

          Comment


          • Ne smeta Radio nista, ali bolje da ga ne gledam dok listam aplikacije Ko jos koristi Radio :P

            Comment


            • Vraćanje na fabrička podešavanja uvek spašavaju kada je dođe do na taj način moj Htc X evo koristim već 4-tu god, pošto mi je noviji Htc 526 imao neke probleme iz te serije, dok isti mom rođaku radi kao Singerica A mnogo volim Htc.

              Ja slušam radio, ništa bez radija doduše ukinuli mi omiljeni uz koji sam odrasla...

              Ali zato Rock radio rocks!
              Last edited by miloolja; 12-01-16, 18:08.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jel se beše ti Olja zalažeš da se uz Twitter code stavlja i ono da mi vidimo na tapatalku?

                  Comment


                  • Samo kod nas na temi.

                    Poslato sa htc
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Erik Dekard View Post
                      Maricu rekao si da neces nikome da pokazujes tu sliku !
                      Opusti se, gari.Ovo je forum(a ne fb, instagram itd), ko da ce neko od forumasa da ti pridje na ulici i da ces mu biti meta podsmevanja.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Opusti se, gari.Ovo je forum(a ne fb, instagram itd), ko da ce neko od forumasa da ti pridje na ulici i da ces mu biti meta podsmevanja.
                        Toliko sam dugo gradio jedan odredjeni imidz ovde a ti si sve srusio pokazavsi moje pravo lice...
                        sigpic

                        Comment


                        • Људи, зна неко како да повежем фон и комп у смислу да гледам на компу оно што се дешава на фону? Не треба ми да управљам телефоном преко компа, то знам како.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Ima aplikacija airdroid da se skine sa marketa I onda preko kompa mozes da saljes poruke, da pozivas, palis kameru itd. Sad da li je to sto ti hoces, ne znam, najbolje da probas.

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • Originally posted by Урош View Post
                              Људи, зна неко како да повежем фон и комп у смислу да гледам на компу оно што се дешава на фону? Не треба ми да управљам телефоном преко компа, то знам како.
                              Mislim da je ta opcija posebno naglasena kod novog Lumia telefona sa W10 sistemom, verovatno kod androida to nije bas prakticno jer su potrebne dodatne aplikacije, ali pokusaj, ja ne znam koja bi mogla biti.
                              sigpic

                              Comment


                              • Не Богдане, на то сам мислио кад сам рекао да знам за то.
                                Конкретно, хоћу да пустим текму на фону и да је гледам на компу.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X