Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DelBoy View Post
    Delija, moraš imati na umu da ova igra nije za svakoga, strpljenje jedna od ključnih stvari, posmatranje sitacuje iz zaklona itd....

    nemoj odmah krenuti ubijati.....
    Ако 10 људи говори да је до јаја, а мени се не свиди..хебо ја сам себе онда.
    Last edited by Avramovic; 19-08-13, 22:55.

    Comment


    • Ako ti se ne svidi igra, ti si onda :

      Spoiler
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by DelijaHool View Post
        Ако 10 људи говори да је до јаја, а мени се не свиди..хебо ја сам себе онда.
        možda ti se kod prva dva dijela neće svidjeti grafika kada gledaš sa današnje pozicije, ipak je to davno izašlo, ali grafika ne bi trebala biti presudba u ocjenjivanju igre po meni

        ima ljudi koji ne vole stealth pa iz tog razloga i ne mogu igrati istu

        Comment


        • Originally posted by DelBoy View Post
          možda ti se kod prva dva dijela neće svidjeti grafika kada gledaš sa današnje pozicije, ipak je to davno izašlo, ali grafika ne bi trebala biti presudba u ocjenjivanju igre po meni

          ima ljudi koji ne vole stealth pa iz tog razloga i ne mogu igrati istu
          Ма није проблем графика, мени то не смета.
          Не вреди, сад и да ми се не свиди морам је хвалити.

          Comment


          • Grafika je bre sasvim pristojna čak i u današnje vreme. Meni ne smeta da odigram i Vice City kad kad čak iako kad udariš pešaka odleti kao da si dengažirao loptu
            Last edited by Mladen; 19-08-13, 23:14.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • ma i meni grafika uopšte ne predstavlja problem, to mi je najmanje bitno, to sam naveo iz razloga što postoje ljudi koji prvo gledaju kakva je grafika pa se tek onda odluče da li da igraju

              a ja ne znam da li je Delija probirljiv po pitanju grafike tako da sam ga "upozorio", ali sve ga bolje upoznajem...

              Comment


              • Ako mu smeta grafika, onda nije pravi gejmer
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Originally posted by DelijaHool View Post
                  Ако 10 људи говори да је до јаја, а мени се не свиди..хебо ја сам себе онда.
                  Ako ti se ne svidi prvi i drugi deo i pored toga probaj treci (Chaos Theory) koji ima nekoliko sjajnih noviteta u odnosu na prva dva dela (npr. noz, 3 alarma ne znace kraj misije vec samo otpadaju sporedni zadaci (sto ce da utice na skor nakon misije), sve nekako izgleda tecnije (mada ni prethodnicima se ne moze nista zameriti na ovom polju) ). Ukratko - nemoj da odustanes. ;) Misije su sjajno osmisljene, 95% ih mozes preci bez ubistva.

                  I zapamti, svrha igre je da budes silent, nema zurbe, u tome je poenta svega. ;)
                  Last edited by Mr. Wolf; 19-08-13, 23:47.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Comment


                    • je l' igrao neko NFS Most Wanted, ovaj zadnji? , interesuju me mišljenja!

                      Comment


                      • Piratska verzija Blacklist dostupna. 20gb. Nek je sa srećom.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • gledao sam juče malo walkthroughs, ljudi širom svijeta to već "opasno" draufaju....

                          Last edited by ognjen; 23-08-13, 10:47.

                          Comment


                          • Ne stigoh ni GB da skinem (ići ću preko linkova jer je užasan odnos Seeders/Leechers na torrentu) zbog registracije auta. Zašto bi ti u SUP-u izdali nalepnicu za 2 minuta kad mogu da je odlože sa strane i da ti kažu da dodješ za sat vreme
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • ma ja to uglavnom preko linkova odrađujem, nisam neki ljubitelj torenta, ne znam ni ja što

                              često me za*e*ava taj odnos Seeders/Leechers

                              Comment


                              • ma kakvi, filmove, serije i sve što je novijeg datuma naravno pržim preko torenta. Konstantno full dowload speed od 600 i kusur kb-s jer uvek nadjem dobre torente. Nego sad je odnos katastrofalan pa pičim preko billionuploads.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X