Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Moze biti dosta toga, 95% je vezano za hardver ali bih preporucio da pre svega reinstaliras OS ako mozes ili makar odradis System Restore i obavezno poinstaliras sve najnovije drajvere... Sve to iz Safe Mode-a, naravno...

    Ako se dobro secam, ovako mali brojevi posle 0x u kodu greske obicno znace memoriju, HDD i RAM, to vec ne mogu sigurno da tvrdim. Tako da, ako petljanje sa OS-om i drajverima ne urodi plodom - uzmi ispetljaj nesto oko HDD-a ili RAM-a za pocetak...
    OK, hvala, tražio sam po internetu vezano za ovaj problem, neki su mišljenja da je do drajvera za internet priključak, instalirao sam neki update vezano to za internet pa ćemo vidjeti da li će sada doći do problema, ako se problemi nastave uradiću ovo što si mi rekao....još jednom

    Comment


    • Meni ovaj tvoj screen izadje samo kad ko kreten opalim po kucistu jer sam fasovo go na sokeru

      Resetujem komp i sve pet, al kod tebe ocito izlazi zbog nekog preopterecenja ili pregrijavanja...

      Ocisti komp malo, usisaj ga i mozda uspije
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Internet prikljucak? To bi trebalo da je PnP, majku mu, ako je kartica... Jel imas bas karticu ili pominju drajver za prikljucak koji je na maticnoj (sto bi i trebalo da je slucaj ako masina nije starija od nekih 6-7 godina recimo)?

        Comment


        • Tacno sam se smorio kad sam procitao da GTA nema do sledece godine, u poslednjih mesec i po dana davao ispite i nisam se posvecivao novostima u vezi par igara koje zeljno iscekujem.

          Jel neko igrao Company of Heroes 2?

          Raspolozenje mi se bitno sada poboljsalo kada sam video da SP:Stick of Truth izlazi 18 novembra.

          Gledajuci od igara sta izlazi do kraja godine sve naslovi koji se stancuju+najnoviji Betmen gledano iz mog ugla sta bih igrao.I nisam bas nesto preterano odusevljen.

          Comment


          • Pogresno ti je instaliran jedan od drajvera, udji preko safe mode-a i onda izaberi last good known configuration i odbacice ti greske i radice ti sve ok.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • sigurno misle na taj drajver za priključak na matičnoj, mašina je stara 3-4 godine, i mene je začudilo ali dosta pominju da bi taj drajver mogao biti razlog problema...vidjeću sada, kažem instalirao sam taj update i ostaje mi da sačekam hoće li se ponoviti

              @maliajnstajn: karakteristika "plavog ekrana smrti" je baš ta da može biti "hiljadu" različitih problema, meni je izbacilo tu grešku...mada to se nekada može desiti ako dodje do neke sistemske trenutne greške i da se više nikada ne ponovi, kod mene je izgleda neki veći problem jer se već nekoliko puta desilo, a ne vjerujem da je zbog pregrijavanja jer kontrolišem temperaturu preko nekih programa tako da je to u normali

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Pogresno ti je instaliran jedan od drajvera, udji preko safe mode-a i onda izaberi last good known configuration i odbacice ti greske i radice ti sve ok.
                ako to uradim, da li može doći do brisanja nekih moji foldera, dokumenata, programa...itd? ili će samo drajvere poštimati kako treba?

                Comment


                • Zavisi gde je sta i kako ubaceno... Last known good config bi trebalo da upali ako je samo drajver, mada bih ja reparirao ili reinstalirao OS... Then again, umem da preterujem i radim sve previse temeljno...

                  Comment


                  • Originally posted by DelBoy View Post
                    ako to uradim, da li može doći do brisanja nekih moji foldera, dokumenata, programa...itd? ili će samo drajvere poštimati kako treba?
                    Nece ti se nista brisati, samo ce sistem da podigne konfiguraciju koja je funkcionisala. Kod D1 greske su uglavnom drajveri u pitanju, tesko da je sta drugo. Ako ti to ne upali, moraces sistem da instaliras ponovo.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Tacno sam se smorio kad sam procitao da GTA nema do sledece godine, u poslednjih mesec i po dana davao ispite i nisam se posvecivao novostima u vezi par igara koje zeljno iscekujem.

                      Jel neko igrao Company of Heroes 2?

                      Raspolozenje mi se bitno sada poboljsalo kada sam video da SP:Stick of Truth izlazi 18 novembra.

                      Gledajuci od igara sta izlazi do kraja godine sve naslovi koji se stancuju+najnoviji Betmen gledano iz mog ugla sta bih igrao.I nisam bas nesto preterano odusevljen.
                      Čekaj, reci ti meni, da li si ti stvarno očeivao da će GTA V izaći za PC ove godine, kada za konzole izlazi 17. septembra ? GTA IV se za PC pojavio posle čitavih 8 meseci zakašnjenja u odnosu na konzole. San Andreas je takodje nakon 8 meseci ( 26. okt 2004 - Jun 2005 ) izašao za PC. Očekuj isti raspon i kada je ovaj nastavak u pitanju.

                      Company of Heroes 2 nisam igrao. Imao sam neku želju da je probam, ali se u poslednje vreme izgubila. Batman čekam kao malo dete, s obzirom da sam odigrao prva 2 dela, i da mi je pogotov drugi bio do jaja odradjen. Ne sumnjam da su i sa trećim nastavkom napravili pun pogodak.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Ma bio sam u autu nekih dva meseca, tako da nisam imao pojma kad ce da izadje.Jos mi je neko rekao za PC da ce izaci do kraja godine, pa sam zbog toga malo razocaran.Svaki GTA se svi po malo ponadamo da ce izaci kad i konzole.Tako je bilo od pamtiveka, ja ne treba da verujem drugim ljudima nego samo sebi.Nisam trebao da se iskljucujem iz toga, zapravo do sada nisam znao ni kada izlazi za konzole.Nece sigurno dati u maju, pa zamisli samo broj ljudi koji ce zbog GTA da okinu godinu.Pocetak juna je po meni dosta realniji, a mozda bude u julu.

                        Igrao si ti keca, mislim na CoH?Moj buraz ga przi u prethodnih par dana, samo to igra po celi dan.Imam toliko igara tako da ne znam koju cu pokrenuti u septembru, ali mozda krenem od ovih novijih.Taman sada nasao slobodnog vremena, a vec od sutra krecem na praksu.xDJa nista nisam gledao za Betmena, nikakav trejler.Kontam da kada izadje da cu ga poceti da prelazim, a pojma necu imati o cemu se radi.Mozda je tako najbolje za mene.

                        Comment


                        • Nisam ni ja ispratio toliko oko Batmana, ali, znaš da je bio veliki skok sa 1 na 2 deo, tako će trojka verovatno nastaviti tamo gde je 2ka stala, u smislu da imaš onaj otvoreni grad, verovatno još prošireniji, sa joć većim brojm gedžeta i komba. Ma, nema da omane.

                          Pa pazi, GTA SA je izašao u vreme kad sam ja spremao prijemni za srednju školu... znam kolika je muka bila fokusirati se na knjigu pored instalirane igre koja te prosto mami Iskreno, ništa čudno da GTA V za PC krene tamo juna 2014. Zbog letnjeg rasputa u US. Ne bi oni pogrešili ni da izbace za katolički Božić, ali to je već nerealno mali raspon izmedju konzol verzije i PC-a. Računaj 6 meseci u najboljem slučaju, ali sve mi govori da će to biti jun.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • @Vanja #66, @D-Wade: hvala vam, nadam se da ću uspjeti nešto riješiti da "nestanu" problemi....

                            Comment


                            • Assassin's Creed IV Black Flag, novi gameplay

                              Comment


                              • naleteh danas na ovaj članak. Prvi put čujem za ovo

                                http://m.phys.org/news/2010-12-air-p...rcomputer.html
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X