Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece izgleda biti skroz isto, jos pise "subject to change", videcemo. I dalje imaju ogroman posao da poprave ovaj haos koji su napravili. Mene jos nisu kupili, i dalje su skuplji, i dalje forsiraju Kinect... A Sony i dalje ima bolje razvojne timove. Definitivno uzimam PS4 oko nove godine, a One mozda tamo 2018.
    Last edited by s_hyperion; 20-06-13, 09:33.

    Comment


    • Da, ali ako se obavežu na nešto onda moraju da poštuju to, po zakon evropske unije o potrošačima. Znam da ima tako neki zakon, tako da ne mogu da menjaju baš to kad hoće, bar što se Evrope tiče.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Maric91 View Post
        Meni je GTA IV postao promasaj vremenom, kakve veze glavni likovi imaju sa Balkancima kada glumci koji im daju glasove imaju ruski akcenat.U pocetku mi nije smetalo, ali posle sam prekidao sinematike kada sam prelazio jos jednom.VC u pocetku nisam znao par emisija da predjem, izmedju ostalog i to sto nisam znao da predjem sa mini-helikopterom pa me nije duze zadrzalo.Tek kada sam prelazio SA i kada sam konacno skolu aviona presao sam znao malo bolje da upravljam i avionima i helisima tako da sam ubrzo i VC presao.Obe igre su mi do jaja i kada bih presao sve sa onog spiska siguran sam da bi mi sledeca bila jedna od te dve kao zagrevanje za GTA V.Zaboravih da kazem da sam jedno vreme cepao i multiplejer i to najcesce Deathmatch.Koja je to ludnica bila kad se samo setim.Nasao jedan ruski server i mapa je veoma mala i posto uglavnom je bilo koliko se secam 16 igraca, ako ne i vise nisam mogao duze da pozivim vise od par sekundi.Cim se nakacis na jedan fabricki dimnjak, tvoj opstanak ce malo duze potrajati.

        Ja sam ovde kucao onu sifru "boooring" kako vec ^^ Ali sam imao crash na par misija posle te prosto svaki put izbaci iz igrice tako da sam batalio
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Neka dobra igrica ? Ni sam ne znam sta da igram
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Neka dobra igrica ? Ni sam ne znam sta da igram
            'ajde malo preciznije, ako je muguće, koji žanr?....

            Comment


            • nebitno koji, neka popularna igrica
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • - Hitman Absolution, odličan je, preporučujem svakome da se okuša...

                - AC3 i Tomb Raider (novi), nisam nešto previše prešao ali djeluju mi kao skroz dobre i zanimljive igrice...

                - Max Payne 3, nisam igrao ali po onome što sam vidio i čuo od ljudi koji su igrali, igrica je vrh vrhova....

                Comment


                • koja je najbolja rts igra po vama
                  Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                  Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                  Comment


                  • Ove tri, redom

                    1. Warcraft III: The Frozen Throne
                    2. Starcraft II
                    3. Warhammer 40k: Dawn of War

                    Comment




                    • Sunce im pakosno, sto su morali da odloze pustanje igrice u javnos' za godinu dana...

                      Comment


                      • Bolje nego da naprave sra*e kao sto je II bio.

                        Comment


                        • Isabella je bila dovoljna da sve ispravi...

                          Comment


                          • ima li neki dobar tenis za PC a da nije Virtua Tennis?

                            Comment


                            • Originally posted by DelBoy View Post
                              ima li neki dobar tenis za PC a da nije Virtua Tennis?
                              Нема

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X