Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uzeo sam danas i rastavio stari komp (iz 2004, AMD Athlon XP na 1.92GHz, Biostar M7VIK maticna, ATI Radeon 9200 SE grafika), obzirom da je ispustio dusu pre nekog vremena (izvrsio sam visesatnu reanimaciju sa drugarom, ali nakon 3 dana je ponovo pao u samrtnu postelju i nije se digao iz nje), ocistio sve iznutra, sastavio nazad i okacio ga iznad stola... Fin detalj i jedinstven, obzirom da za njega ne mogu da dobijem ni 20 EUR, a emotivno smo vezani neraskidivom vezom... Prva ljubav zaborava nema... Evo i neke slike...



    Comment


    • Jel zna neko neki dobar sajt za skidanje knjiga? Konkretno mi treba Stephen King-ov Shining na engleskom

      edit: nasao
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Eto specijalac, mozes 'ladno sad da izbrises to...

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Jel zna neko neki dobar sajt za skidanje knjiga? Konkretno mi treba Stephen King-ov Shining na engleskom

          edit: nasao
          a je l' ima neki sajt za skidanje knjiga koje su na srpskom?

          Comment


          • Originally posted by DelBoy View Post
            a je l' ima neki sajt za skidanje knjiga koje su na srpskom?
            Види ова два сајта.

            http://ebiblioteka.blogger.ba/
            http://www.korisnaknjiga.com/elektronske-knjige

            Comment


            • e Delijo, mnogo hvala, ovaj drugi link mi je bolji, nekako pristupačniji....

              Comment


              • Originally posted by DelBoy View Post
                e Delijo, mnogo hvala, ovaj drugi link mi je bolji, nekako pristupačniji....
                Ништа, уживај!

                Comment


                • ima problem sa kompom, u zadnje vrijeme mi se često pojavljuje takozvani "plavi ekran smrti"...izgleda da neki drajver pravi problem



                  DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL utvrdio sam da je do ovoga problem , ako ima neko ko zna ovo riješiti , zamolio bih ako može pomoć?....HVALA

                  Comment


                  • Jel ima neko masinu koja ce pokrenuti GTA 5?

                    Comment


                    • Koliko cega treba da se pokrene
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Da, imam ja. Pokrenuo sam GTA IV, pokrenuću i GTA V. Kad bude bio izašao za PC.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • imam i ja... ako moze IV sa visokim detaljima moci ce i petica samo da izadje za pc sto pre a za pokretanje se ne bojim
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            imam i ja... ako moze IV sa visokim detaljima moci ce i petica samo da izadje za pc sto pre a za pokretanje se ne bojim
                            Znaci ima vas,blago vama.Koliko sam citao nece izaci za PC prije maja sljedece godine

                            Comment


                            • Msm da ce i moj moze mada nisam ljubitelj GTA, nekad kad sam manji bio gotivio sam medjutim nije mi vise nesto zanimljiv...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by DelBoy View Post
                                ima problem sa kompom, u zadnje vrijeme mi se često pojavljuje takozvani "plavi ekran smrti"...izgleda da neki drajver pravi problem

                                DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL utvrdio sam da je do ovoga problem , ako ima neko ko zna ovo riješiti , zamolio bih ako može pomoć?....HVALA
                                Moze biti dosta toga, 95% je vezano za hardver ali bih preporucio da pre svega reinstaliras OS ako mozes ili makar odradis System Restore i obavezno poinstaliras sve najnovije drajvere... Sve to iz Safe Mode-a, naravno...

                                Ako se dobro secam, ovako mali brojevi posle 0x u kodu greske obicno znace memoriju, HDD i RAM, to vec ne mogu sigurno da tvrdim. Tako da, ako petljanje sa OS-om i drajverima ne urodi plodom - uzmi ispetljaj nesto oko HDD-a ili RAM-a za pocetak...

                                Comment

                                Working...
                                X