Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa i jeste global ROM, pitao sam ih ja za sve to. Čak mi je lik rekao da ga i on trenutno koristi dok smo pričali telefonom i da radi 4g i sve ostalo bez problema kod nas.. mada mi realno 4g i nije neophodan. Još je onako rekao tipa "taman posla".

    Comment


    • Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...



      Ovde gde su frekvencije sta ti piše?

      20160101 ili 2016102?


      Global rom i global verzija nije isto.


      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

      Comment


      • Piše 2016101. Je l ta?

        I ako nije, s čim tačno mogu da imam problema? Pošto mi sve funkcioniše kako treba
        Last edited by p4p1; 06-05-17, 17:01.

        Comment


        • 102 je global verzija.

          Znam ja sta prodavci pričaju tj koliko se ne razumeju.

          Koja je verzija ROM-a?


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
            102 je global verzija.

            Znam ja sta prodavci pričaju tj koliko se ne razumeju.

            Koja je verzija ROM-a?


            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
            Evo ti, pa ga proučavaj [emoji3]
            Spoiler


            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Čudovište za te pare, a ja sam uzeo u Logic Shopu za 185e, kontao da će izaći više preko alia i po ovome što reče Pobeda, verovatno i bi. A tek za 145e je baš nekako nerealno.

              Baterija kida isto, 3 dana ide s normalnim korišćenjem, 2 dana pješke kad silujem NBA po ceo dan. Zadnja dva fona što sam imao sam svaki dan punio, tako da je ovo sad ekstra. S 20 otvorenih aplikacija ti ostaje još 1GB RAMa slobodno. Kamera i više nego pristojna. Ostaje samo da se vidi kako će se pokazati na duže staze,
              Ово је код таквих телефона и најбитнија ствар. Не сумњам да је бруталан.

              Иначе не пратим много око телефона, само када дође време да узмем, па лепо анализирам, али каква је ово зверина Хуавеи п10+..6 гига рама јбт

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                I ako nije, s čim tačno mogu da imam problema? Pošto mi sve funkcioniše kako treba
                LTE na 800mhz odnosno band 20 je važan za Evropu generalno, a u Srbiji je važan u manjim gradovima i ostalim putevima. Više je zastupljen nego 1800mhz LTE.

                Najviše telenor ima tih baznih stanica na 800mhz, mada evo vidim da i vip kreće da postavlja i menja polako bazne stanice na 800mhz. Mts bi trebao da krene još malo.

                800vs1800

                800mhz znači da pokriva veću površinu, ali manja snaga u smislu količine podataka, dok je 1800 suprotno, manja površina pokrivanja, ali zato veća izlazna snaga i bolje brzine.

                Većina Evrope je pokrivena sa 800mhz LTE zbog kasnije uvodjenja VoLTE tehnologije koja se očekuje i kod nas.

                Uglavnom gde postoje 800mhz bazne stanice ti nećeš hvatati LTE, jer ti telefon ne vidi.


                P.S. Global rom poslednji imaš. Barem nešto


                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                Comment


                • Imam pitanje za ljude koje cepaju Sony, je l ste igrali mozda FF 13? I ako da, kakav je ?

                  Comment


                  • Evo Olja

                    sigpic

                    Comment


                    • Inace 4g konstanto drzi, ali ja sam znao da taj problem necu imati u CG
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa dobro, CG se pokrije sa 1 baznom stanicom
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Hvala Vladane divan cvetić, ovaj fotka
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pa dobro, CG se pokrije sa 1 baznom stanicom




                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Jos od k850i nisam imao telefon koji slabe fotografije na dnevnom svetlu. Dajte neke low light.
                              Ja se dvoumim izmedju A5 2017 i Honor 8, uzivo me ni jedan ni drugi nisu nesto impresionirali. Samsung koliko je ulepsao prednju stranu sa always on i lepsim dugmetom, toliko upropastio pozadinu sa kamerom.
                              Baterija je valjda odlicna kod oba, sta mi je ciniti?
                              Olja, nikad xiaomi, meizu itd

                              Pored Huaweia od Kineza bih mozda nekad mogao da probam i OnePlus, ako su to uopste Kinezi, a mislim da jesu.
                              Last edited by Black Mamba 24; 06-05-17, 19:59.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Jos od k850i nisam imao telefon koji slabe fotografije na dnevnom svetlu. Dajte neke low light.
                                Ja se dvoumim izmedju A5 2017 i Honor 8, uzivo me ni jedan ni drugi nisu nesto impresionirali. Samsung koliko je ulepsao prednju stranu sa always on i lepsim dugmetom, toliko upropastio pozadinu sa kamerom.
                                Baterija je valjda odlicna kod oba, sta mi je ciniti?
                                Olja, nikad xiaomi, meizu itd

                                Pored Huaweia od Kineza bih mozda nekad mogao da probam i OnePlus, ako su to uopste Kinezi, a mislim da jesu.
                                Uzmi a5, a posle se hvali ljudima da si uzeo s7 posto su gotovo identicni po izgledu

                                Comment

                                Working...
                                X