Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako vam kažem da mape Vice City-a i San Andreas-a znam gotovo napamet, šta mislite, koliko sam vremena proveo igrajući te serijale ?

    Elem, moje prvo iskustvo sa GTA je počelo na PS1, davne, davne 2000. godine. Sećam da sam igrao kod lika kod kojih smo stanovali, a onda mi moji rodjaci iz Dojčlanda doneli Sony, tačnije brat mi dao (isto se nadam da će to biti i sa PS3, lik ima 34 godine )

    Zatim je došao PC u kući, i original verzija GTA III. Godinu dana kasnije, epski, i za mnoge fanove najbolji GTA svih vremena, Vice City. I dan danas rado mogu i s vremena na vreme igram taj GTA.

    San Andreas je bio nešto revolucionarno u pogledu inovativnosti, veličine mape, jako veliki scenario, ali grafički, realno i nije nešto napredovao u odnosu na VC, ali je bio igran danima i danima.

    GTA IV je izašao kada sam ja bio završna godina srednje škole. 4.23 prosek i ne deluej joše s obzirom da nisam imao sna

    GTA V čekam kao malo dete da ga previju kažem, uzdam se da će mi brat pokloniti Sony, ako ne, prosiću kao Cigan

    - Od igrica koje trenutno igram su : World of Tanks , World of Tanks i World of Tanks. Što više igram, sve me i više i više navlači jer XP-om otključavam sve bolje i bolje MADR RAŠA tenkove. Recommend za svakoga

    - Igra koju očekujem sa velikim nestrpljenjem, pored GTA V je Watch Dogs. Velika sandbox igra, velika mapa Čikaga, i jako veliki broj funkcija koje igra omogućuje igraču mi je od prvog trejlera do poslednjeg gejmpleja okupirala deo mozga koji skladišti informacije tog tipa i kreira odredjene želje u mom životu
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Vice City definitivno meni najbolji serijal, da, San Andreas i IV su daleko ozbiljniji, sa mnogo vecim mapama i prelaze se mnogo duze, kompleksnije igre sto je i normalno, ali nekako sama prica o Italijanu u Americi i ceo taj stil koji ga prati mi ima mnogo veci smek od gangstera iz geta ili balkanca u NY
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Meni je GTA IV postao promasaj vremenom, kakve veze glavni likovi imaju sa Balkancima kada glumci koji im daju glasove imaju ruski akcenat.U pocetku mi nije smetalo, ali posle sam prekidao sinematike kada sam prelazio jos jednom.VC u pocetku nisam znao par emisija da predjem, izmedju ostalog i to sto nisam znao da predjem sa mini-helikopterom pa me nije duze zadrzalo.Tek kada sam prelazio SA i kada sam konacno skolu aviona presao sam znao malo bolje da upravljam i avionima i helisima tako da sam ubrzo i VC presao.Obe igre su mi do jaja i kada bih presao sve sa onog spiska siguran sam da bi mi sledeca bila jedna od te dve kao zagrevanje za GTA V.Zaboravih da kazem da sam jedno vreme cepao i multiplejer i to najcesce Deathmatch.Koja je to ludnica bila kad se samo setim.Nasao jedan ruski server i mapa je veoma mala i posto uglavnom je bilo koliko se secam 16 igraca, ako ne i vise nisam mogao duze da pozivim vise od par sekundi.Cim se nakacis na jedan fabricki dimnjak, tvoj opstanak ce malo duze potrajati.

        Comment


        • Ja nisam uopšte razočaran što se tiče GTA IV. Okej, slažem se da su trebali da nadju naše ljude koji će pozajmiti glas, stvarno ne znam zašto to nisu uradili, ali okej. Grad ko grad, i grafika je odlična. Šteta što je ipak bio loš port sa konzola pa je morala igra toliko da se pegla sa pečevima, i nisu je do kraja pošteno ispeglali. Čini mi se da su čak donekle i digli ruke. Dobro osmišljene misije, uživanje ih je bilo prelaziti. Ali jednom kada se završi multi, za nas pirate, igra prestaje da bude zabavna. Lutanje gradom nije to to ako nemate nešto što će vas okupirati. (Traženje golubova nije to to.)
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Не знам да л' сте играли епизоде оне бајкере и оног геја Тонија. Јако добро урађено како се повезивају приче.

            Comment


            • Ja jesam. Nisam neki fanatik motora, pogotovo čopera i tih organizacija tako da je meni više lego nastavak "The balled of Gay Tony"
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Добро ја сам гледао серију Sons Of Anarchy, па сам се малко здао у то.

                Comment


                • Jusuf legenda, najjaci lik u GTA IV univerzumu.Na drugom mestu mi je paljevina Brusi.

                  We get the Arab money

                  Comment


                  • Vice City je najbolji,dalje nema.Koliko sam samo sati proveo uz tu igru.Dobar je bio i SA,ali nije to to.

                    Meni je omiljeni zanr RPG. Problem sa ovim zanrom je sto naidje period od par godina u kojem ne izadje nijedan RPG a onda u godinu-dvije izadje gomila...a kvalitet RPG igara je sve slabiji. Sve sto je izaslo negdje od 2005/06 na ovamo je uglavnom bezveze. Ima nekoliko dobrih naslova(solidnih,nista vise od toga)...ovo ostalo je uzas.

                    Planescape: Torment, Baldur's Gate 1 i 2, Fallout 1 i 2 ,Arcanum, Gothic 1 i 2.Igre koje su sad toliko stare,ali koje su toliko dobre da ce ti ogaditi sve novo. Batalio sam igre, ali se s vremena na vrijeme vratim nekoj od ovih Ko nije ovo igrao a voli RPG(tj ono sto se danas time naziva) je srecan covjek zato sto ce mu svaka nova igra biti manje-vise dobra
                    Ali i u ovom periodu kad su RPG igre vecinom sranje, ima jedan Vestac koji je sjajan

                    A koliko sam samo vremena i para ulozio u MMORPG. Lineage2,Guild Wars,WoW,LOTRO...od sedmog osnovne pa kroz cijelu srednju do prve godine fakulteta To su igre koje mogu zivot da ti uzmu. Nema toga sto bi me navelo da ponovo igram neki MMO jer vise ne vidim nista zanimljivo u njima,ali su mi nekad bile stransno zanimljive Posto mi je drustveni zivot uvijek bio drazi ove sam igrao uglavnom kasno uvece...stara dobra nesanica


                    Od NFS igara,MW je definitivno najbolji.Posle njega Underground 2.Carbon je bio poslednji koji sam igrao i tu sam batalio.
                    PES igram samo kad odem negdje sa drustvom pa ponesemo nasu staru PS2...e sad ne znam koji pes imamo...moze biti da je 11

                    Skoro svi serijali su posli po k*rcu(mislim na one ozbiljnije igre).Kako koji dio izadje,bude gori od prethodnog Danas rade igre kao da ih prave za idiote(a bgm tamo preko bare ih ima koliko oces).Cilj je samo kes da se uzme jer ce ljudi i onako kupiti sve sto im se nudi.Zato sam i batalio igre...pojavi se jedna da valja na svake 2-3 godine.

                    Comment


                    • sto se tice ruskog akcenta, jednostavno tako nas dozivljavaju zatucani ameri, kao poludivlja plemena, sve istocno od Nemacke, Austrije i recimo Ceske... tuzno ali istinito... nije mi to nesto mnogo smetalo jer su misije sjajno zamisljene i prosto nisam obracao paznju na bas svaki detalj.
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment




                      • Comment


                        • Originally posted by DelijaHool View Post
                          imam utisak da su kucali zeljene reci na google translate i isli na onu opciju izgovora i posle samo promenili glas da odgovara Niku
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Егзекли! А вала сам се и насмејао.

                            Comment


                            • čini mi se da fali

                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Majkrosoft video da mu polise konektovanja na internet 1 u 24h i polisa upoterba korišćenih igara odnele i ono malo fanova koji su hteli da kupe novi Xbox 1. Samim tim, iste polise je Majkrosoft povukao tako da sada praktično imate Xbox 360 v2.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X