Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Razocaran sam Maricu, nemas klasika. Je li ti nikada nisi igrao Bombermena?

    Kako je to legendarno..Ne mogu verovati da nemas Age of Empires, nisam jos sreo lika koji nije bio zaludjen tom igrom. Mambara na primer zaludjen Sim City-em.

    Ako postoji igrica kojom sam bio zaludjen, to je Dragon Ball , nema konkurencije. Imao sam ga na PS2, imam ga i na PS3, svaki deo presao. Most Wanted je vec klasik, verovatno najjaci NFS ikada. Fransizu totalno upropastili sa ovim zadnji verzijama, ne zna se koja je gora.
    Pa ovo gledam sve igre u skorije vreme, kada budem imao vise vremena pozabavicu se i klasicima.Igrao ga kod brata od tetke, bilo je tamo kod njih bas par otkacenih igara.

    Igrao sam ja Age of Empires, ali vise mi je tada lezao Age of Mithology tako da je AoE brzo pao u zaborav.A i kao klinac me je bas puno interesovala pre svega grcka i nordijska mitologija.Pa ovo su sve igrice u prethodnih godinu i po dana koje nisam presao, nemam vremena sada da zalazim dublje.

    Mambara je zeleo da bude arhitekta, jasna mi je njegova ljubav prema toj igri.

    Ja sem za GTA:SA i za PES 6 ne mogu reci da sam bio zaludjen bilo kojom drugom igrom, PES6 sam igrao kao sto rekoh do izlaska 2008, a SA sam presao 5 puta.I tu bih mogao da svrstam Age of Mithology sa ekspanzijom.Kao klinac sam se vise emotivno vezao za igre, sada mi je to nezamislivo.Par igara sam presao od dva puta, ali nijedna od novijih nema tu replay-value.Kada jednom predjem, ne planiram da je ponovo prelazim u skorije vreme.Sta je sve izlazilo pre 10 godina i dan-danas bih to odigrao.Sad se setih i da sam MW prelazio vise puta.

    Comment


    • prosto se bojim da pitam ovo jer je odgovor mozda jako logican i prost
      naime, igra F1 2012 (PC), igrao sam karijeru medjutim davno sam odustao jer postoji problem, kada vozim trku i u sred trke pocne kisa, odem u box da bih zamenio gume za suvo onima za kisu medjutim mehanicari mi stave opet zute ili bele gume umesto zelenih ili plavih i ne uspevam to nikako da namestim...
      ako neko igra ili je igrao neka kaze, mora da postoji resenje, sad sam se setio te igre, bas bih voleo da nastavim ali beznadezno je sa ovim problemom...
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Bombermen bas onako smekerska igrica.

        AoE najzaraznija strategija meni se cini, svi pricali o njoj. Znam drugove koji su igrali kao blesavi, nisu napolje izlazili zbog nje.

        Mora vise tome da se posvetis Maricu, nemoj mi tu Age of Mythology. MW i moras prelaziti vise puta kada vidis kakvi su nastavci.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • @Valentinik

          Imao si pritiskom na jednom dugme, samo je nezgodno sto ih menjas dok vozis tako da bih ti preporucio da to radis kada imas dug pravac.Pojavi ti se quick menu, pise ti u kontrolama sta i kako.Zaboravio sam kako menjas dugme.Nadam se da ces se snaci, samo to isprobaj prvo na bilo kojoj stazi.

          Ja sam odigrao sve nastavke, jedino sam od Shift 2 brzo digao ruke.Jedino nisam probao Pro Street i nastavak posle toga.A MW nisam igrao jos od prvog razreda srednje.Sada cu bas da pretresem sve hitove koje sam igrao od 2000 pa na ovamo.
          Last edited by Ricma; 19-06-13, 01:33.

          Comment


          • PES6 nesto potpuno bolesno, igrao sam Master Ligu tu potpuno se iskljucivsi iz svega, znaci gledam kroz monitor bukvalno a ne u njega, razmisljam o desetoj stvari, trgnem se ono 78. minut recimo, vodim 3:0 i moram da udarim space da vidim ko su mi strelci uopste zaraza najgore vrste
            posle toga mi se nijedan PES nije svideo, ok su ali pes6 si mogao da osetis pod prstima, da ta lopta ide bukvalno kao da je navodis ocima...
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Ja imam par drugara koji vrte stari dobar Rome Total War i dan danas. A i ja sam je igrao par puta. Meni je od strategija ta igrica bila najjaca, mada nisam ih puno igrao. Planiram Shogun total war 2 da obrnem, rekli su mi drugovi da je igrica bas, bas dobra
              sigpic

              Comment


              • Једине игре на мом компу су:

                ПЕС 6 и Кантер Страјк 1.6

                И обе их играм активно.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • NFS, isto nisam presao pro street i cini mi se undercover... sve do MW i sam MW su neverovatni, cak i Carbon je dosta dobar, kasnije tragedija... The Run ima sjajnu pricu ali ga predjem za 2 sata, Hot Pursuit poslednji nije los, moze da se igra... underground neprevazidjen, jedino sto nisam bas taj tip za te neone i budzenje, uvek sam vise voleo stock izgled, tu je prednost nekih kasnijih naslova...
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                    PES6 nesto potpuno bolesno, igrao sam Master Ligu tu potpuno se iskljucivsi iz svega, znaci gledam kroz monitor bukvalno a ne u njega, razmisljam o desetoj stvari, trgnem se ono 78. minut recimo, vodim 3:0 i moram da udarim space da vidim ko su mi strelci uopste zaraza najgore vrste
                    posle toga mi se nijedan PES nije svideo, ok su ali pes6 si mogao da osetis pod prstima, da ta lopta ide bukvalno kao da je navodis ocima...
                    Не бих се сложио са тобом око ПЕС-а никако. Не кажем да није добар, напротив. Једноставно се не може поредити са новијим верзијама. Сваки је добар за себе, тако да је нормално да напредују из године у годину. Ал' свако има своје мишљење.

                    Comment


                    • Originally posted by Uros94 View Post
                      Једине игре на мом компу су:

                      ПЕС 6 и Кантер Страјк 1.6

                      И обе их играм активно.
                      Leba ti daj torent od PES-a na pm
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Одакле ми бре. Имам овај ПЕС ко зна колико. Не знам ни да ли сам га скинуо уопште.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by DelijaHool View Post
                          Не бих се сложио са тобом око ПЕС-а никако. Не кажем да није добар, напротив. Једноставно се не може поредити са новијим верзијама. Сваки је добар за себе, тако да је нормално да напредују из године у годину. Ал' свако има своје мишљење.
                          naravno, misljenja su razlicita i ja sad igram 2013 normalno (slabo igram ali imam instalirano ), mada Shollym ima bolestan patch za 6-icu ali mrzi me da skidam silne gigabajte kada ovde imam sve to po defaultu... meni je 6-ica bas legla, i ta razlika izmedju pes6 i pes2008 je bila ogromna tako da sam se brzo razocarao i vratio na 6-icu koju nisam ni brisao (mudro) najduze mi je stojala na kompu, najduze sam je igrao, bio i mladji pa vise igrao nego sad i eto razloga da favorizujem
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            naravno, misljenja su razlicita i ja sad igram 2013 normalno (slabo igram ali imam instalirano ), mada Shollym ima bolestan patch za 6-icu ali mrzi me da skidam silne gigabajte kada ovde imam sve to po defaultu... meni je 6-ica bas legla, i ta razlika izmedju pes6 i pes2008 je bila ogromna tako da sam se brzo razocarao i vratio na 6-icu koju nisam ni brisao (mudro) najduze mi je stojala na kompu, najduze sam je igrao, bio i mladji pa vise igrao nego sad i eto razloga da favorizujem
                            Слажем се, ал' сам ипак играо..кад сам тешки песохоличар.

                            Comment


                            • Aj da bacim i ja mojih 2 centa.

                              Sasvim slucajno mi je NFS MW bio zadnji koji sam igrao, nekako nikad nisam nasao za shodno da skidam ove novije, sad citam vase komentare pa mi je vrlo drago zbog toga.

                              Strategije nikad nisam voleo, e sad postoje izuzeci naravno. Generals i dan danas imam u kompu, Civilization IV sam igrao bas dugo, Stronghold 2 mi je isto bio prihvatljiv. Od novijih imam Anno 2070, okej igrica.
                              Inace sam zavisnik od sportskih igrica, znaci svake godine FIFA, NBA i FM. Plus se tu pridoda nekad OI, F1 i tako to.. Virtua Tennis 4 je okej (on je za komp, Prototype ), zanimljivo je kad igras protiv ortaka, ovako sa kompom je sranje. Imam i IHF Handball Challenge 2012, valjda prva simulacija rukometa, okej uradjena, kad bih uporedio sa fudbalom, to bi bio neki nivo tipa FIFA 2004.
                              Sto se pucacina tice, CS 1.6 i dalje aktivno igram.. to je ipak najveca zaraza. Secam se ranije po igraonicama se igralo Sven Co-Op (modifikacija Half-Life-a), koliko je to bilo popularno jedno vreme, ludilo. Igrica koju si jedino mogao da prelazis ako igras zajedno sa nekim. Isto u to vreme je bio neki Dragon Ball multiplayer, svi se palili na to. Pored CS-a, nista posebno nisam furao, Battlefield 1942, neki Ghost Recon.. u skorije vreme Sniper Elite v2, koju moram da pohvalim, jako paljevinska igrica.
                              E sad naravno, GTA.. kad sam ja krenuo da se zanimam sa kompom, GTA Vice City samo sto je izasao, malo sam zakacio i GTA III.. Ali Vice City mi je neponovljiv. Bez problema igrica koju sam najduze igrao i koju cu uvek drage volje da igram. Jedan je Tommy Vercetti! I San Andreas je bio dobar, ali ipak ne toliko. GTA IV je malo izgubio tu draz koju su prethodnici imali, ali i ona je sjajno uradjena, i dalje mi stoji u kompu, mada je nisam otvorio jedno 2 godine.
                              The Sims serijal isto od pocetka igram.. iz nekog razloga sam tu u manjini, kad je muski pol u pitanju.

                              Comment


                              • Добро си ме подсетио да скинем IHF Handball Challenge 12.

                                Comment

                                Working...
                                X