Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguce je i da sam ja nesto zajebo.. Jelly 4.1.2 je

    Moguce je isto tako da sam ga preopteretio bespotrebnim stvarima.. U narednih par dana cu ga skroz ocistiti, potpuni format uraditi i ponovo root napraviti i staviti Jelly, pa cu napisati rezultate ovdje
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Evo odradio sam update prve neoficjelne verzije Jelly-a 4.2.2.. Svidja mi se pojak je brz je i ima mnogo finih opcija koje dolaze na S 4
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ko je glavni baja u gradu sa S4 ?
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Ne znam kako neko moze da bude glavni sa plastikanerom

          Comment


          • Malo o uslovima koriscenja novog Xboxa, u vezi polovnih igara, potrebi internet konekcije i sl...

            http://www.eurogamer.net/articles/20...ts-us-to-smile

            Kakav ce ovo trainwreck od launcha da bude, a bolje nisu ni zasluzili.

            Comment


            • Kako ih je Sony sabio sa ne predstavljanjem svoje konzole. Ovi ukenjali izgled da dalje nije moglo. Kapiram da Sony gore od njih ne može da prodje, a i nešto ne veruejm da će biti isuviše radikalni što se tiče dizajna i jedva čekam 10 jun da vidim na E3 konferenciji.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Pa, u najgorem slucaju ce i oni imati neke restrikcije u vezi polovnih igara, tj. dozvolice izdavacima da odlucuju oko toga. Ali su rekli da internet konekcija nije neophodna. Hardware imaju skoro duplo bolji, pogotovo ako se obistini da ce ovi morati da smanjuju clock Xboxa, jer se trenutno uzasno greje. I, sto je najvaznije, imaju mnogo bolji odnos sa developerima trenutno, i mnogo zdraviju orijentaciju: igre su na prvom mestu.

                Comment


                • Veceras krece da se cepa Last Of Us!!!

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Veceras krece da se cepa Last Of Us!!!
                    Ja sam zavrsio Metro Last Light i odusevljen sam, pa ga preporucujem i tebi da ga igras (ako vec nisi)
                    Sad pocinjem Bioshock Infinite, da vidim zasto ga toliko hvale
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Ja sam nazalost pre dosta vremena bio krenuo sa Bioshock-om, pa sam onda stao neko vreme nista nisam igrao... Igrao sam uporedo i novog Hitman-a.

                      Cuo sam da Metro ima bolesnu atmosferu, ali su me odbijale malo slabije recenzije... probacu u svakom slucaju!

                      Ali imam jos mnogo toga da igram, tj da nadoknadim. Novi Tomb Raider, GoW: Ascension, pa ceo Mass Effect serijal, Heavy Rain... I moram naci vremena za MGS HD kolekciju, cisto da se podsetim tih genijalnih trenutaka uz Snake-a i naravno da odigram Peace Walker.

                      Last Of Us definitivno ima prioritet sada! Verovatno ce uz MGS4 biti najbolja igra na ovoj generaciji konzola... barem sto se mog subjektivnog misljenja tice.

                      Comment


                      • Ma i ja nikako da nadjem vremena, igrao sam far cry 3 tri mjeseca ako mi vjerujes... Ugrabio sam da odigram metro, sad me cekaju bioshock, tomb raider, da zavrsim hitmana, pa ac3 itd... Mnogo toga sam propustio
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • AC3 bi trebao takodje, ali onda bih morao i prethodne delove... jesam igrao nesto malo, drugi sam cak i presao ali nisam uopste pratio tok price tako da ko da nisam ni odigrao.

                          Far Cry 3 sam poprilicno brzo presao.

                          Comment


                          • Mas Efekt igraj zakljucno sa drugim delom, besmisleno je da igras onu bljuvotinu od trojke.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa zar nisu izbacili patch/DLC koji ima neki alternativni kraj?

                              Igracu svakako sva tri dela, pa cu sam zakljuciti. :P

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                                Pa zar nisu izbacili patch/DLC koji ima neki alternativni kraj?

                                Igracu svakako sva tri dela, pa cu sam zakljuciti. :P
                                Genrealno je sve lose u igri, kraj je najmanje problematican.

                                Mislim igraj, igrao sam i ja, ali ces brzo uvideti sta sam mislio. Jos ako si homofob, oh boy, sto ces pobesneti .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X