Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se ne pohvalis ljudima?

    Jbg nisi kao Ricma, da vaga 6 meseci šta će da kupi, pa onda još 6 meseci da čeka
    Originally posted by colke995 View Post
    Ja cu pocophone uzeti 100%, samo cekam da mi legnu neke pare ovih dana.

    Comment


    • Ricma uzima telefon u Logic Shopu. Sta oni izbace i kakve budu tu cene, samo to mu je relevantno. 13ta plata je blizu, ali necu da je spicim na telefon.

      I naravno da ne pizdi oko baterije aktuelnog telefona, ne bi ni imao potrebu da gleda nove modele.

      Edit: Mislim potrosicu ja veci deo 13te plate ako ovaj telefon zbog baterije resim da ga posaljem u vecna lovista.
      Last edited by Ricma; 03-12-18, 16:29.

      Comment


      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
        Što se ne pohvalis ljudima?

        Jbg nisi kao Ricma, da vaga 6 meseci šta će da kupi, pa onda još 6 meseci da čeka
        Poco zmaj od fona Bolji telefon od laptopa mog.

        Uz moje prosceno koriscenje za 24 sata sam mu skinuo 50% celih.

        Hvala Deni puno
        Last edited by colke995; 03-12-18, 23:08.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ricma uzima telefon u Logic Shopu. Sta oni izbace i kakve budu tu cene, samo to mu je relevantno. 13ta plata je blizu, ali necu da je spicim na telefon.

          I naravno da ne pizdi oko baterije aktuelnog telefona, ne bi ni imao potrebu da gleda nove modele.

          Edit: Mislim potrosicu ja veci deo 13te plate ako ovaj telefon zbog baterije resim da ga posaljem u vecna lovista.
          Što ne promeniš bateriju i novu uzmeš? Zvanični servis i nek ti zameni, ne znam koji telefon imaš.
          Originally posted by colke995 View Post
          Poco zmaj od fona Bolji telefon od laptopa mog.

          Uz moje prosceno koriscenje za 24 sata sam mu skinuo 50% celih.

          Hvala Deni puno
          Čekaj još malo, pa će biti još bolja baterija, sad ga još cackas, kasnije kad ga budeš normalno koristio, biće još bolja baterija.


          Nema na čemu, rekoh ti, slobodno pusti poruku ako ti nešto bude trebalo

          Comment


          • Igrao sam se dosta sa google assistom, inace sumanjm da bih i 40% skinuo.

            Eto ljudi, jos jedan lik u Xiaomi ekipi.
            sigpic

            Comment




            • Ovo mozda najbolje pokazuje kako avarage user vidi kameru i sta mu je kod nje bitno.

              Kao polje gde postoji mozda i najvse razlika izmedju telefona, rekao bih da dosta nekih opcija postane irelevantno skroz.

              Van kamere, gde je recimo Poco dobio Note 9, glavno pitanje je vec da ako ne znam kameru da koristim, zasto onda dajem 700+ evra vise za skoro isti cipset i 2 gb rama vise.

              Smem da potpisem da su IJustine i limun dali glas blackberry-u.
              Last edited by colke995; 05-12-18, 00:40.
              sigpic

              Comment


              • Na stranu sto ne volim iPhone, ko je glasao za Blackberry u prvoj rundi (vecina ocigledno) je slep, ono je uzasna fotka, cak i pod Instagram kompresijom se vidi
                Last edited by s_hyperion; 04-12-18, 20:39.

                Comment


                • Originally posted by zdravkelja View Post
                  Na stranu sto ne volim iPhone, ko je glasao za Blackberry u prvoj rundi (vecina ocigledno) je slep, ono je uzasna fotka, cak i pod Instagram kompresijom se vidi
                  Ali razlika je bila u 150k glasova.
                  sigpic

                  Comment


                  • Skroz zanimljiv test
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Ali razlika je bila u 150k glasova.
                      Pa vidim, i prevrćem očima Ali ok, objašnjeno je sa tim kako ljudi generalno vole svetlije slike iako generalno zaostaju po kvalitetu i preciznosti boja.
                      Opet, ne iznenađuje me kad znam da je masa preferirala rane Amoled ekrane u odnosu na IPS jer "vau, prezasićene boje, šareno, to mora da je super". Muka mi je bila da gledam u Samsung. Sad se to popravilo, ali i dalje nisam fan Amoleda

                      Comment


                      • Morate uzeti u obzir da nije pravio noćne fotografije, već samo one u uslovima smanjenog osvetljenja, a upravo je kod njih najveća razlika u kvalitetu flagship telefona od 700+ € i jeftinijih. Na kraju je ipak pobedio telefon koji zaista ima najbolju kameru Mate 20 Pro.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Nista iznenadjujuce, oni koji kupuju Iphone su potpuno brainless i ne znaju da postoji bolje, njima je receno najbolji je Apple, najskuplji je Apple i oni ne znaju da postoji ikakva konkurencija. Kad se slikaju pored bojlera zele u ogledalu da se vidi jabuka. Pa oni su frku napravili oko Macbooka jer im vise ne svijetli jabuka, lik ih je sprdao kako mogu da naprave jack za slusalice ako burgijom probuse na odredjednom mjestu rupu i neki su busili. To su klasicne ovce, treba skinuti kapu i kompaniji koja profitira na takvim budalama.
                          sigpic

                          Comment


                          • Eno odradio sam low light test. Ništa nisi rekao. Razlika je 400e.
                            Originally posted by dekkard View Post
                            Morate uzeti u obzir da nije pravio noćne fotografije, već samo one u uslovima smanjenog osvetljenja, a upravo je kod njih najveća razlika u kvalitetu flagship telefona od 700+ € i jeftinijih. Na kraju je ipak pobedio telefon koji zaista ima najbolju kameru Mate 20 Pro.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Deni [emoji2400
                              ;1924739]Eno odradio sam low light test. Ništa nisi rekao. Razlika je 400e.
                              Nisi me razumeo, ili ja nisam bio dovoljno jasan. Noćne fotografija prave razliku, a takvu nijednu nije napravio. Ne one napravljene u sumrak koje se karakterišu kao low light fotke.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Stigao Poko i u Erikland.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X