Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma moze. Daj preporuku neku.
    sigpic

    Comment


    • Aj kad se već pravim pametan

      Je l napadaš ove gejming varijante (a koliko vidim kod nas su 90% mehaničkih na tu foru pravljene, mislim na izgled) ili ne? Koliko ti je bitno koliku buku pravi?

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Aj kad se već pravim pametan

        Je l napadaš ove gejming varijante (a koliko vidim kod nas su 90% mehaničkih na tu foru pravljene, mislim na izgled) ili ne? Koliko ti je bitno koliku buku pravi?
        Ne trebaju mi za gaming, vec za kuckanje, posto prilicno heavy koristim tastature. Brown switchevi bi mi verovatno najbolje odgovarali, ali tesko da cu ih naci do 8K, tako da bih vrv zavrsio sa blue switchevima, ali nije mi problem buka koju, prave. E sad ja sam imao prilike da probam cherry mx blue switcheve, a u tom cenovnom rangu uglavnom imaju outemu switcheve, pa bih vrlo rado u nekoj radnji da isprobam neku. U emmiju nisu imali nijednu izlozenu, za probanje.
        sigpic

        Comment


        • Ja imam MS Thunder kratku, blue switchevi, cuje se dosta ali je top, mrdnula nije preko godinu dana, 30 eura placena.



          Ipak drug je uzeo bolju, manje se cuje, tri puta je svu polio vodom, ona onda ukoci i ne radi ali kad se osusi nastavi dje je stala, platio ju je isto 30 eura preko Alija

          https://www.aliexpress.com/item/Meto...742079000.html
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Ne trebaju mi za gaming, vec za kuckanje, posto prilicno heavy koristim tastature. Brown switchevi bi mi verovatno najbolje odgovarali, ali tesko da cu ih naci do 8K, tako da bih vrv zavrsio sa blue switchevima, ali nije mi problem buka koju, prave. E sad ja sam imao prilike da probam cherry mx blue switcheve, a u tom cenovnom rangu uglavnom imaju outemu switcheve, pa bih vrlo rado u nekoj radnji da isprobam neku. U emmiju nisu imali nijednu izlozenu, za probanje.

            Da, baš teško da ćeš cherry naći. Baci pogled na ove

            https://www.comtradeshop.com/genesis...tastatura.html
            Prava Bostonska , red i blue varijanta, outemu naravno
            i njen rođak
            https://www.comtradeshop.com/genesis...g-crna-us.html

            https://www.winwin.rs/pc-periferije-...g-6807712.html
            outemu black

            Da kojim slučajem koristiš Mac, tu ne bih imao dilemu
            https://www.tehnomanija.rs/it-shop/t...-mac-bt01.html
            Ova mi je baš perverzija, ali jbg

            A pazi kad ima nešto i za 2k
            https://www.tehnomanija.rs/it-shop/t...rpion-srb.html

            EDIT: Lako Vlajku preko Alija naručivati to

            Comment


            • Znaci pozitivno misljenje imas o toj thunder pro tastaturi Vladane? Sa numerickim delom ima neka MS Strike Pro tastatura, s tim sto mi numericki deo nije krucijalan.

              Od ovog sta je Papiculo postavio sam gledao ovu genesis thor 300 YU ali cu je tesko naci za probu.

              Ova sa Alija deluje ok. Ako bi me izaslo 30e, top, samo nikad nisam narucivao pa ne znam kakava je procedura.
              sigpic

              Comment


              • Iskreno malo mi je bila cudna kratka tastatura ali sam se brzo navikao i sad je ne bih promijenio sanse nema. Bas sam zadovoljan, kao pisaca masina se cuje, ne bas toliko ali da se cuje cuje se, na team speaku to i nije toliko strasno, na discordu jbg jeste, tamo se sve u pozadini cuje kad se kucka, ali jbg takvi su blue switchevi sto se kvaliteta, osvjetljenja, rada tice nemam nikakvu zamjerku, a sad ce nedje godina i po dana kako je koristim uzeo sam je proslog ljeta, mada kako je koristim je previse blago, terorisem je bolje reci

                Moram da se nakanim jedan dan da skinem svako dugme i ocistim je, ali ova sa Alija jeste bolja, manje se cuje i prosla je veci teror i i dalje gazi, tako da koju god da uzmes za te pare nema greske.
                sigpic

                Comment


                • Uzeo sam tu, bas je predobra. Ne znam sto se pre nisam prebacio na mehanicke tastature.

                  Generalno je slaba ponuda u ovim prodavnicama u NSu. Jedva da imaiu sta, na lageru.

                  Koristis standardan tip osvetljenja ili onaj gde ti svetle dugmici samo kad ih pritisnes? Ovi ostali modovi su mi preveliki fenseraj.
                  Last edited by colke995; 10-11-18, 15:31.
                  sigpic

                  Comment


                  • Laptop do 750 evra, neka preporuka?

                    Samo da napomenem da mi ne treba za igranje igrica.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Uzeo sam tu, bas je predobra. Ne znam sto se pre nisam prebacio na mehanicke tastature.

                      Generalno je slaba ponuda u ovim prodavnicama u NSu. Jedva da imaiu sta, na lageru.

                      Koristis standardan tip osvetljenja ili onaj gde ti svetle dugmici samo kad ih pritisnes? Ovi ostali modovi su mi preveliki fenseraj.
                      U mraku sve upalim ali na najmanje, previse bljesti kad je na maksimumu, dok uglavnom drzim samo wasd, esc i strjelice
                      sigpic

                      Comment


                      • Vlajko Mi8 in da house 6/128

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          Laptop do 750 evra, neka preporuka?

                          Samo da napomenem da mi ne treba za igranje igrica.
                          https://www.emmi.rs/laptop-računari-...roductId=75535

                          Comment


                          • Ja naleteo pre par meseci na kupujem/prodajem neke za 500 evra polovne koji inace kostaju oko 1500-2000 evra.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                              Vlajko Mi8 in da house 6/128
                              Opa bravo, bravo, je li sve na top nivou?

                              Ipak sad mi se klikce ovaj slajder bjesomucno, Mix 3 mi je najprivlacniji trenutno, ali mi se ne bacaju pare.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Ja naleteo pre par meseci na kupujem/prodajem neke za 500 evra polovne koji inace kostaju oko 1500-2000 evra.
                                Ja sam platio HP od 1000 evra 200ak evra na kupujem prodajem. Uzimao sam i pre polovne laptopove, nikad problema nisam imao. Bitno je tri stvari isprati kod kupovanja polovnih laptopova
                                1. Bez negativnih revjua prodavca
                                2. Uvek lično preuzimanje i na flesu doneti neki softver za testiranje
                                3. Najbitnije od svega, uvek, ali uvek uzimati laptopove ili sa integrisanim grafičkim karticama ili sa očajnim grafičkim karticama.

                                Mek je svakako sjajna opcija za polovne laptopove.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X