Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto se ovo zove parodija kad je ziva istina?



    Juce sam pisao za rezoluciju ekrana telefona od 850 eura





    "Does less, cost more. It's that simple"


    I opet lazni marketing, kazu safir, a nije vidjelo safira.

    Poco Loco s druge strane kaze liquid cooling i nadjes liquid inside



    sigpic

    Comment




    • Samo nek šišaju ovce
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Sve je to na papiru lepo, ali opet je milion puta bolja slika za ljudsko oko na ajfonu, opet je kamera neprevazidjena, baterija isto drzi ako ne i duze.

        Obicno ljudi kad kupuju telefon pogledaju specifikaciju, pa onda vidi UU ovaj ima 4 giga ram a ovaj drugi 3, znaci ovaj prvi mora biti bolji.
        Upravo je najveća prednost iPhone-a savršeno optimizovan iOS softver, s druge strane android ima kudikamo više mogućnosti i predvodnik je u inovacijama. Kamere, kada upoređujemo flagship modele tipa Huawei P20 Pro i iPhone XS i XS Max pretežu na stranu androida, ali i to iz razloga što Apple ne izbacuje toliko modela tokom godine. Zvuk i zvučnici, kojeg mnogi proizvođači zapostavljaju je bolji kod iPhone-a.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ali kida baterija na RN5....
          Ja Sam trosio kao lud, instalirao razne aplikacije, proveravao sistem, drndao igrice, namestao setingse, testirao putem bentchmarka, drndao se po internetu gledao YT, menjao 100 skinova dok nisam nasao jedan koji mi najvise odgovara... Ma sve zivo. I uspeo sam za dan da skenjam 100%. Ali bas sam drndao, nisam ga ispustao is ruku. Znaci koristio non stop (I to dosta vremena stvari koje bas trose bateriju) i za dan potrosio bateriju.
          Sa druge strane Sanja, koja ima isti telefon kao I ja je samo Malo surfovala, obavila par razgovora I igrala Zumu - u sustini normalno ga koristila, kao što bi ga I svaki drugi dan koristila i uspela je da potrosi citavih 25% baterije.... Bolest.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ma loša je kamera...

            https://flic.kr/p/29y5QmX

            19:13 znači nije dan.

            Ne znam šta fali ovome, ali dobro.

            Comment


            • Originally posted by Ser Deni [emoji768
              ;1897718]Ma loša je kamera...

              https://flic.kr/p/29y5QmX

              19:13 znači nije dan.

              Ne znam šta fali ovome, ali dobro.
              Nije dan ali je osvetljenje ok. Vidi se refleksija na tanjiru.

              Ja kucao na google "redmi note 5 camera samples" i nasao ono.

              Ok su fotke ali cim je slabo svetlo prilicno su lose.

              Comment


              • Pa i nije baš tako. Nijedan telefon ne može da se izbori sa lowlight fotkama sem Pixel-a naravno.

                Comment


                • Kamera je haos, ne ide mi nikako u glavu kako su ovako dobre slike na telefonu od 140 eura. Igracu se i sa gcam sigurno kasnije, a tek ce onda da se izvuce maksimum iz kamere.

                  Baterija slicna kao na RN4X, temperatura baterije je malo veca nego na cetvorci, ali sot je isti maltene, juce sam imao devet sati sota na 23% baterije, sad sam na pet i po sati na 52%, skinut sa punjaca prije 23h. Naravno ja nikad ne dam da padne ispod 20%
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                    Nijedan telefon ne može da se izbori sa lowlight fotkama.

                    There, I fixed it for you.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Kamera je haos, ne ide mi nikako u glavu kako su ovako dobre slike na telefonu od 140 eura. Igracu se i sa gcam sigurno kasnije, a tek ce onda da se izvuce maksimum iz kamere.

                      Baterija slicna kao na RN4X, temperatura baterije je malo veca nego na cetvorci, ali sot je isti maltene, juce sam imao devet sati sota na 23% baterije, sad sam na pet i po sati na 52%, skinut sa punjaca prije 23h. Naravno ja nikad ne dam da padne ispod 20%
                      Slabo
                      Originally posted by dekkard View Post
                      There, I fixed it for you.
                      Pogledaj fotke sa Pixela i sa drugih telefona, biće ti jasnije.
                      Attached Files

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Pogledaj fotke sa Pixela i sa drugih telefona, biće ti jasnije.
                        Gledao sam sa DSLR aparata, to mi je dovoljno. Nedostižan nivo za bilo koji telefon.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Pričamo o telefonima, ne i DSLR-u.

                          Comment


                          • Smesno je to sto ljudi i dalje ne znaju sta su pixeli nisu culi uopšte za njih mada to su i sami krivi jer nemaju dovoljno agresivan marketing i slabo su dostupni van Amerike. Ja da imam neograničen budžet za telefon samo bi pixel koristio ne samo zbog najbolje kamere nego i zbog čistog androida. Zato i koristim ovaj A1 uskoro prelazim na A2

                            Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                            Comment


                            • Skoro svaki telefon moze da ima cist Android ako ga rootujes

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                                Slabo
                                Pogledaj fotke sa Pixela i sa drugih telefona, biće ti jasnije.
                                Evo ovo je bolje

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X