Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobila sam i ja pre neki dan muiu 10, zanimljiv je

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Sad pogledah malo oko tog telefona da vidim sta se moze uzeti za 150 evra.

      Kamera je bas low quality pri slabom osvetljenju..

      Spoiler



      Spoiler


      Spoiler

      Comment


      • Fenomenalno izgleda notifikaciona zavjesa i generalno notifikacije, bas je ludilo nasminkan, full screen gestures rade bez greske, ali prebacivanje sa Saomija na Saomi je nenormalno nesto, koliko ta sistemska app olaksava zivot u ovakvim situacijama, zove se mi mover ko ne zna, sve prebaceno za manje od pola sata
        sigpic

        Comment


        • Novi Iphone XR od 850 eura

          IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
          828 x 1792 pixels, 19.5:9 ratio (~326 ppi density)
          64/128/256 GB, 3 GB RAM
          Non-removable Li-Ion 2942 mAh battery

          RN5 od 150 eura

          IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
          1080 x 2160 pixels, 18:9 ratio (~403 ppi density)
          64 GB, 4/6 GB RAM microSD, up to 256 GB (uses SIM 2 slot)
          Non-removable Li-Po 4000 mAh battery

          Krv ti jbm

          Ali prodaju telefon koji je u 2012. imao ovu rezoluciju 850 eura. Sisaj ovcice glupe. Kako ih raznose jutjuberi ovo nisu istine. Jos ih glupi Ameri drze u top 3, ali i to ce brzo stati.
          sigpic

          Comment


          • Sve je to na papiru lepo, ali opet je milion puta bolja slika za ljudsko oko na ajfonu, opet je kamera neprevazidjena, baterija isto drzi ako ne i duze.

            Obicno ljudi kad kupuju telefon pogledaju specifikaciju, pa onda vidi UU ovaj ima 4 giga ram a ovaj drugi 3, znaci ovaj prvi mora biti bolji.

            Comment


            • Kamera ok, ali tesko da iphone ima bolju bateriju, to je bas nemoguce

              Sent from my MI 6 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Koliko se brze puni RN5 od RN4X, stavljeni u isto vrijeme oba bila na 21%, 4X je na 42%, 5 je na 65%

                Odma stigao update naravno
                sigpic

                Comment


                • Ovo punjenje je brutalno, RN4X na 56%, RN5 na 92%
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Taman pomislim to je to, Saomi vise ne moze da me iznenadi ni sa cim i onda mi stigne Redmi Note 5 sa MIUI 10 i odusevim se. Kakva sminka, kakva brzina i fluidnost ovo nisu istine
                    Nista pdv, nisu ga otvarali, euro me kostao da ga preuzmem, mislim da ne moze bolje za 140 eura[emoji3]
                    Odakle si poručio za 140€?
                    Jesi li uzeo global rom ili global version? Ja hoću da poručim mi8 128GB verziju na ženine roditelje koji su u Hrvatskoj ali moram preko DHL-a ako želim da izbegnem pdv i carinu.

                    Comment


                    • Kinesku verziju sa globalnim romom na Aliju, tacnije telefon je kostao 137 eura, 4-64 verzija, ali sam platio i shipping sedam eura i rekao im da na pakovanju napisu telefon i da kosta 69 dolara, sto su oni naravno i uradili, a nasi ga srecom nisu provjeravali

                      Predobar je, bas je prebrutalan za ove pare, on kod nas kosta 260-270 i vrijedi svake pare ako se i toliko da. A koliko je mene ispalo je bas zesca kradja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Sad pogledah malo oko tog telefona da vidim sta se moze uzeti za 150 evra.

                        Kamera je bas low quality pri slabom osvetljenju..

                        Spoiler



                        Spoiler


                        Spoiler
                        Iskreno kada biram telefon, za kameru me zabole penis.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Kakvu kameru ima ovaj telefon to nisu istine
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Kakvu kameru ima ovaj telefon to nisu istine
                            Znači. laži su?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Znači. laži su?
                              RN5 I'ma odlicnu kameru .... Ko zna sta je Limuntus gledao.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ali mi je najbitnije da opcija "daljinski" sljaka odlicno. Povezao Sam ga ga starim samsungom some je daljinski pred crkavanjem (pola dugmica ne radi ili jedva radi).... Povezao ga ga klimom...
                                I'ma na ovom telefonu mnogo zanimljivih igrarija.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X