Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad otvoriš neku aplikaciju ili?
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Tt i tw, retko sta drugo i da otvaram od app. Ali sredila sam. Nakacilo se nesto sto nisam u prvom pregledanju videla, mada nemam pojma kada. Sada je sve oke.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Šta je bio problem Olja? Ćale mi već mesecima pizdi za to, dešava se odmah kad uzme telefon u ruke, prvo što vidi je reklama Doduše ne uvek. A i on ima šljamsung, možda tu leži problem

        Comment


        • A kad lepo kazes bez duhovitih odgovora, a to vazi naravno i za dosetke i posalice, pravice se ludi, kao nisam video.
          Kada pitas nesto...opet se prave ludi, nigde nikog da odgovori cccc

          No posto je otac u pitanju...
          Verovatno updejtom app za vremensku prognozu, a radila je sasvim ok, sta se desilo posle nema pojma. Do toga sam dosla sistemom eliminacije, cudno jer tu app imam skoro koliko i mob
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • To što si rekla je prestalo da važi onog trenutka kad si rešila problem

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pazi, Saomi gazi.











                sigpic

                Comment




                • - Notch je softverski, može da se skloni
                  Spoiler


                  - Glavna kamera ima 1.4um pixela, što znači dobre fotografije i u mračnijim uslovima
                  Spoiler

                  - Super brzi autofokus, AI je isto tu za automatsko prepoznavanje i najbolju optimizaciju onoga što slikate
                  Spoiler

                  - Infrared za prednju kameru, pa face unlock radi i u mraku
                  Spoiler



                  - Koristi LiquidCool tehnologiju, što znači da se mogu i igrice igrati dosta duže bez dodatnog zagrevanja telefona
                  Spoiler


                  - Opcija sakrivanja ikonica sa pw-om
                  Spoiler

                  - Stereo zvuk
                  Spoiler

                  - U Indiji ide od 250e otprilike, kod nas bi trebalo da bude isto manje od 300e



                  Sve u svemu glavna odlika su mu brzina i performanse, sve što flagship sadrži a može da stane u tu cenu je tu bukvalno. Kamera je i više nego dobra, opet ne verujem da može bolje za tu cenu. Displej nije OLED naravno, nema bežično punjenje i nije vodootporan, ali to je sve normalno i očekivano, jer ne košta 1000e, već 300
                  A da, ima i spešl edišn, oklopni koji sadrži kevlar u sebi


                  Comment


                  • Ima kevlar, top, znaci dva puta mora Karabinom da ga pogodi da bi ga sjebao

                    #pazisaomigazi
                    sigpic

                    Comment


                    • Vladane, ili neko, koji je trenutno najbolji Xiaomi telefon? Ne ovisno o cijeni? Sta moze parirati npr S9?

                      Comment


                      • Mi 8, Black Shark i Mi Mix 2S su najbolji iako A2 i 8 SE daju najbolje za najmanje para, ali treba vidjeti ovaj Poco, ovo su prebrutalne specifikacije za ovakvu cijenu, too good to be true
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobar je A2 ali je RN5 bolji ;)
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • Zaboravih RN5, svakako jedan od najboljih sto se tice ulozeno dobijeno, a on je pritom po cijeni klasicni budzet, a po ponasanju i specifikacijama daleko bolje od toga, kako si zadovoljan?
                            sigpic

                            Comment


                            • Pitanje, hocu mami da kupim telefon, najbitnije je da baterija traje dugo ( doduse ona sigurno nece igrati igrice, ali sad ima neku staru nokiu, baterija jos uvek traje 5,6 dana), da je kamera ok da moze da slika unuku , sta bi bilo najbolje, koji saomi?

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Redmi Note 5 ili Redmi 5 plus

                                Comment

                                Working...
                                X