Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangara View Post
    Brale moj da nemam tri telefonska paketa,dva kablovska i internet odma bi uzeo , mada sad razmišljam da uzmem zbog posla jbt 1k dinara pa to ti džabe
    Otkazes ta tri i uzmes jedan ovaj i ustedis

    Comment


    • Imam samo paket vinjaka, druge pakete nemam.

      Comment


      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
        Otkazes ta tri i uzmes jedan ovaj i ustedis
        Sutra ću baš da se raspitam da barem jedan paket otkažem,ova dva su mi privatni brojevi i ne znače mi minuti toliko ali za posao mi ovaj paket tako dobro leže da je to bruka.

        @Maric tako je bajo moj
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Još malo pojačan RAM.

          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Koja ponuda vip-a 😮
            Ja pre mesec dana produzio ugovor sa mts na 24 meseca

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Ja ne znam sto nisi cekao? Doduse ajde ja pratim sve sto se tice tehnologije, pa sam znao

              Comment


              • A koliko kosta telefon ako hoces da ga uzmes uz paket?

                Comment


                • Dinar.

                  Comment


                  • Ili sto bi kod vas gore rekli, pezeta
                    sigpic

                    Comment


                    • Pritisnuo sam ono sa uredjajem i tu neo 2 paket izlazi 1699 mesecno na primer, ali mi je nelogicno da S8 placam isto kao J3 recimo. Je l' se ovaj otplacuje godinu dana duze ili sta? U cemu je stvar?

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                        Ja ne znam sto nisi cekao? Doduse ajde ja pratim sve sto se tice tehnologije, pa sam znao
                        Ne pratim jer sam do sada bio zadovoljan paketom koji imam

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                          Izbegao bi do daljnjeg sve LG telefone, imaju problem sa plocama i jednostavno se ne isplati uzimati telefon koji moze da ti crkne ako nemas zvanicnu garanciju.

                          Inace pogledaj link http://prntscr.com/fgkjo5 i ovde malo vise o tome http://www.androidauthority.com/lg-b...evices-763117/

                          Od trenutnih bih ti preporucio S8 ili U11, ako bas nemas para za to, onda S7e ili iPhone 7. Jednostavno sto se tice prvih telefona su sam creme de la creme od izgleda do brutalnih performansi, a ova druga dva ce biti dobri telefoni jos dve do tri godine
                          E jbg. A pre dve godine secam se da je lg g3 bio bas popularan. Nisam ja planirao sada da kupujem fon, mozda posle leta ili sledece godine ako izdrzim dotle da ne promenim fon . Pitao ovako informativno. S8 sigurno ne bih uzeo, ne daje mi se toliki novac za telefon. S7 e bih uzeo ako mu je pala cena na neku pristojniju cifru, ne znam koliko je trenutno

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Pritisnuo sam ono sa uredjajem i tu neo 2 paket izlazi 1699 mesecno na primer, ali mi je nelogicno da S8 placam isto kao J3 recimo. Je l' se ovaj otplacuje godinu dana duze ili sta? U cemu je stvar?
                            Kad se uzima telefon naravno da je druga cena tarife. To ti je popust. Ili telefon ili jeftinija tarifa.

                            Kako isto?
                            Spoiler




                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              E jbg. A pre dve godine secam se da je lg g3 bio bas popularan. Nisam ja planirao sada da kupujem fon, mozda posle leta ili sledece godine ako izdrzim dotle da ne promenim fon . Pitao ovako informativno. S8 sigurno ne bih uzeo, ne daje mi se toliki novac za telefon. S7 e bih uzeo ako mu je pala cena na neku pristojniju cifru, ne znam koliko je trenutno
                              Izaći će tada i bolji telefoni noviji tako da kada budeš spremio pare onda će se videti šta je najbolje


                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                              Comment


                              • VIP dominira već neko vreme, baš strašne ponude imaju. Skoro sam uzeo neki paket, prvih 6 meseci 250din, a onda 370din, a zauzvrat dobiješ 1000din kredita za sve mreže + 1000 u VIPu, SMS je 1din, a minut 9din čini mi se. A na to sve dodaš da 6 meseci neograničenog vibera košta 130 dindži.

                                Comment

                                Working...
                                X