Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-8-...llenging-best/
    Kamera u rangu flagshipova

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Brutalno je sta radi Xiaomi i kojom brzinom raste.
      Da me pogresno ne shvatis, post mi je posluzio kao slagvort Ja sam se sa Xiomi/Meizu-jem "upoznao" pre cca3-4 god, i tada su za ponudjeno nudili najvise.Svi 'veci' trgovinski lanci teh robom u Rusiji ih imaju u ponudi, tako da nije bio problem kupiti ih . Meni je problem bio G4 modul, i zbog toga sam zamenio Meizu i, kupio sljamsung grand prime koji ima ubedljivo najbolji 3/4G .

      Uskoro,tj kada se zavrsi skolska godina, kupujem za ceru&moju malenkost Xiomi 2X (vratio sam se u civilizaciju za kratko )

      Comment


      • Dostupni su ti oni na globalnom nivou. Osim Kine i Indije, popularnost im uveliko raste i u Evropi. Naravno u Americi tesko da ce ikada postici takve brojke jer se zna sta se tamo "vozi". Ja sam od ove godine presao na sijaomi i prilicno sam zadovoljan!
        Last edited by krele90; 31-05-18, 20:25.

        Comment


        • Ako odem do Dubai-a tamo na jesen/zimu, eto meni Mi osmice

          Comment


          • Vazno je da si se vratio na pravu stranu

            Imaju previse modela, mogli bi da se smire malo.
            sigpic

            Comment


            • Furam ja A1 Vlajko moj, a hteo sam 8 SE, ali nema 800 mhz LTE (band20), pa ce onda Mi 8 uci u opticaj

              Comment


              • Dobro to je stock android, cekamo te na miui

                Inace ovo tako mocno izgleda da nemam rijeci, samo treba da prave providne telefone ubuduce, samo neka se vidi kuciste





                sigpic

                Comment


                • Zna li neko možda zašto na tviteru neće da mi pusti nijedan video duži od 5 sekundi?

                  Skoro mi je počeo taj problem. Sve ispod 5 sekundi odmah pusti, ali ove iznad 5 samo jednostavno ne reaguje. Pritisnem play, ono nema nikakvu funkciju...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Zna li neko možda zašto na tviteru neće da mi pusti nijedan video duži od 5 sekundi?

                    Skoro mi je počeo taj problem. Sve ispod 5 sekundi odmah pusti, ali ove iznad 5 samo jednostavno ne reaguje. Pritisnem play, ono nema nikakvu funkciju...
                    Desava se, ali meni prodje kad isklikcem jos nekoliko puta.

                    Comment


                    • Novo sediste najvece i najbogatije tech kompanije:

                      Comment


                      • Bila bi fora da Apple kupi Xiaomi. Mislim da bi to bila veća izdaja korisnika nego prelazak KD-a iz OKC u GSW
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Moze samo Saomi da kupi Epl kako je krenulo

                          Narucio sam Mi Tv Box
                          sigpic

                          Comment


                          • Haha, Ćomiju ce trebati decenije da pregura 100 milijardi, dok je Eplu trilion u šaci.

                            Comment


                            • Comment


                              • Vladane sta preporucujes http://www.mi-srbija.rs/shop/ ?

                                Sem 2S, ne daje mi se 80k

                                Comment

                                Working...
                                X