Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samsung ponovo zgazio, ovo sto su uradili sa kamerom je nezapamceno nesto, a i do sad su imali najbolju kameru, ostaju apsolutni globalni lider. Epl ce ovu tehnologiju iskoristiti svakako za dvije godine i predstaviti kao revoluciju

    sigpic

    Comment


    • Zadnja strana mu je kao neki Alkatel iz 2011. a prednja potpuno ista kao S8.
      Nije ni cudo sto ostvaraju vise nego duplo manji profit, a imaju mnogo vise razlicitih proizvoda nego Apple, od klima uredjaja, frizidera, smartfonova, hard diskova...

      Kinez je Kinez. Ili dobro, ajde, Juznokoreanac.

      Comment


      • Meni je sve to nedovoljno za novi model koji ce imati paprenu cenu, posebno ako se porede manji modeli, odnosno s8 i s9. Da su bar poradili na jacoj bateriji, pa i da razumem. I bezobrazno je sto se na ovaj nacin forsira plus model sa dve kamere pozadi i 6gb rama, a mnogima vise odgovara manji model za upotrebu.

        Comment


        • Vaše odgovore i savete tek sada vidim

          Originally posted by z0La View Post
          Meni se povremeno pojača brightness sam od sebe. Ili se menu uključi sam.

          Verujem da je neki kvar u samim dugmićima/tipkama. Meni je star monitor, pa verujem da starost ima veze sa otkazivanjem ili poremećajem dugmića.

          Ako to postane sve češće, ja bih ga odneo kod majstora.
          I moj je star 7-8 god. A kod mene je počeo izmenada da smanjuje osvetlejnje, odnosno kada otvorim nešto na tamanoj pozadii, dok ne očita šta je na njoj, on potani skorz, posle par sek se vrati u normalu. Ma zreo je za nov, ali gen slika je i dalje dobra.


          Originally posted by kronostime View Post
          Vreme je za nov monitor ili da prikljucis comp na TV.
          Ne mogu na tv, iza leđa mi je 5 m udaljen i ovako imam problem sa hdmi kablom.. znam moram duži da nabavim, ali jedno je gledanje filmova, a drugo rad na računaru (ne može računar pored tv, nizvodljivo je)

          Originally posted by torpedo View Post
          Pokušaš na "seljački" način - taj monitor stavi na drugi računar da vidiš jel se isto dešava.
          Ako je i tamo isti slučaj pizdekni ga u kontejner
          Mrzi me da se akam sa tim, a ne dešava se često, možda 2x za nekoliko sati

          Originally posted by dekkard View Post
          Meni to liči na Božji znak
          Spoiler
          Da, da, to je to


          Hvala na savetima, pogotovu tipa "kupi novi" mislila sam da postoji neko lakše rešenje
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Princip View Post
            Meni je sve to nedovoljno za novi model koji ce imati paprenu cenu, posebno ako se porede manji modeli, odnosno s8 i s9. Da su bar poradili na jacoj bateriji, pa i da razumem. I bezobrazno je sto se na ovaj nacin forsira plus model sa dve kamere pozadi i 6gb rama, a mnogima vise odgovara manji model za upotrebu.
            Za tu cenu trebalo bi da ima DSLR kameru, jedno 16gb rama, procesor snapdragon 965 i 7000mAh bateriju.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nisam uspela da napravim ono sto sam htela

              meni su samo uokvireni titlovi, a treba mi ova crna linija, kao pozadina

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Nisam uspela da napravim ono sto sam htela

                meni su samo uokvireni titlovi, a treba mi ova crna linija, kao pozadina

                Stavi ih kao zute, bez pozadine - mnogo bolji efekat. Ako koristis domace titlove - kodna strana je 1252.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Ma problem je sto su titlovi vec hardcodovani, a ja sad moram mami da namestim nase titlove preko tih postojecih i onda mi je jedini nacin da stavim tu liniju, da ne vidi ove postojece.
                  Sve sam ja to lako namestila na kompu, ali ne mogu da namestim na TVu, tj. preko eksternog HDDa
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ma problem je sto su titlovi vec hardcodovani, a ja sad moram mami da namestim nase titlove preko tih postojecih i onda mi je jedini nacin da stavim tu liniju, da ne vidi ove postojece.
                    Sve sam ja to lako namestila na kompu, ali ne mogu da namestim na TVu, tj. preko eksternog HDDa
                    A šta je u pitanju, neka serija, film.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ma problem je sto su titlovi vec hardcodovani, a ja sad moram mami da namestim nase titlove preko tih postojecih i onda mi je jedini nacin da stavim tu liniju, da ne vidi ove postojece.
                      Sve sam ja to lako namestila na kompu, ali ne mogu da namestim na TVu, tj. preko eksternog HDDa
                      Problem sa svim tzv. Smart TV - mogu da citaju, ali nije to to + ne mozes da apdejtujes kodeke.
                      Zato sam prikacio PC na TV, bezicna tastatura i mis i sve fercera k`o Cineplex.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        A šta je u pitanju, neka serija, film.
                        Ma da, serija, Okkupert.
                        Vec danima pokusavam, ali ne mogu da nadjem program koji to radi i to za mkv fajlove, jer imam neki za avi
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Jel to ovo - ako ti treba pošaljem linkove, skini za sat vremena sve, ubaci titl...

                          Comment


                          • Jeste, ali imam 2 verzije, te sa titlovima i BluRay, a taj format TV ne cita
                            ako imas trecu verziju, salji
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Poslao, ako valja šaljem i ostale..

                              Comment


                              • Hvala, kad skinem i proverim, javljam ti
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X