Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U principu s 3m, mada često imam običaj da ustanem i da mu se polako približavam
    A biće na polici visine nekih 130cm

    Comment


    • Ukoliko gledas sa 3 metra moja preporuka da uzmes 42 inca, znaci ovi od 32 su premaleni za tu udaljenost. Tako da od ovih sto si postavio ovaj LG je najbolja kupovina ali pogledacu malo kasnije kad uhvatim vremena sta se jos nudi u Tehnomaniji pa cu ti napisati ako nadjem nesto u tom cenovnom rangu.
      sigpic

      Comment


      • Ja imam LCD Philips od 2012. model iz 2011. i perfektan je (), osim što ne čita sa usb-a č i ć Ali verujem da su ovi novi to već regulisali.
        Ekran je 40" iako gledam na razdaljini do max 3 m..ali je soba velika, tako da kada se krećem želim da imam uvid u sve, ako nešto pratim, tako da je ova veličina bomobna i ne preporučujem ti manji
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          osim što ne čita sa usb-a č i ć
          Uradi update preko USB, i očitavaće.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Uradi update preko USB, i očitavaće.
            Trebalo bi da moze negde u podesavanjima da se namesti encoding na utf-8.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Encoding nema. Na hrvatskom sajtu gde se bave recenzijama, kalibracijama slike i sl... čovek koji ga drži, radi tamo, šta već..negde februara 2012. je rekao da je to problem kod ovog modela i da to tako ostaje bez č i ć... svi updejti su bili ranije. Nisam ih još skinula doduše, ali naučili me da titl zalepim za video, pre nego što ga prebacim na usb tako da se sada ne sekiram ..a uradiću ima nekoliko updejta, ko zna, možda ovaj lik i ne zna da su to odradili na kraju.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Uzimam novi TV. Od desetak prodavnica koje sam pogledao, Tehnomanija ima ubedljivo najbolje ponude.

                Najbliži sam ovom Philipsu
                https://www.tehnomanija.rs/televizor...l3258h-12.html

                S tim što mi je i ponuda za ovaj LG skroz primamljiva
                https://www.tehnomanija.rs/televizor...-42lf652v.html

                Ali ne znam isplati li se dodati još 15k za taj? A i ogroman je, ne znam je li mu to može biti i mana za relativno mali prostor gde će se gledati?

                I oba su smart, a baš ovde se pre izvesnog vremena pričalo da smart TVi nisu dobro odrađeni?

                Od ovih što nisu smart, ovaj mi liči na best buy
                https://www.tehnomanija.rs/televizor...d-32yb650.html

                S tim što mi Vox nekako ne uliva poverenje.

                Svi predlozi su dobrodošli.
                Ova dva modela su od prošle godine. Proveri dobro da nisu neki vraćani primerci ili da kojim slučajem nisu bili u izlogu sve vreme.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  titl zalepim za video, pre nego što ga prebacim na usb tako da se sada ne sekiram .
                  Ovo i ja radim, preko mkvmerge-a. Moj TCL je tek posebna priča što se tiče prevoda....Ludeo sam sa njim, a sad samo mkv merge i ubacim prevod direktno u film.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ljudi,nzm gde da pitam,naime o cemu je rec: jel ima kabal neki sa kojim bih mogao da povezem tv u mojoj sobi sa tv-om u dnevnoj sobi i da prebacim sliku,znaci oni sto ja gledam da gleda i cale u dnevnoj? Hocu da uzmem paket sa 5 arena,ali mi se ne placaju 2 uredjaja,znaci lupam gledam arenu 1 Zvezdu i sada da prebacim i caletu na tv da gleda isto,slicno kao sa kompa na tv preko hdmi kabla,samo nzm dal postoji ista slicno i sa tv-a na drugi tv? Hvala puno u svakom slucaju

                    Comment


                    • Originally posted by Czbg9 View Post
                      Ljudi,nzm gde da pitam,naime o cemu je rec: jel ima kabal neki sa kojim bih mogao da povezem tv u mojoj sobi sa tv-om u dnevnoj sobi i da prebacim sliku,znaci oni sto ja gledam da gleda i cale u dnevnoj? Hocu da uzmem paket sa 5 arena,ali mi se ne placaju 2 uredjaja,znaci lupam gledam arenu 1 Zvezdu i sada da prebacim i caletu na tv da gleda isto,slicno kao sa kompa na tv preko hdmi kabla,samo nzm dal postoji ista slicno i sa tv-a na drugi tv? Hvala puno u svakom slucaju
                      Morao bi neko da ti napravi takav kabl: sa jedne strane scart -sa druge sve u duplikatu:2 video, 2 audio leva i 2 audio desna. Mada, obicno provajderi daju dva uredjaja po sitoj ceni, a treci dodatno naplacuju i to je nesto sitno.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Czbg9 View Post
                        Ljudi,nzm gde da pitam,naime o cemu je rec: jel ima kabal neki sa kojim bih mogao da povezem tv u mojoj sobi sa tv-om u dnevnoj sobi i da prebacim sliku,znaci oni sto ja gledam da gleda i cale u dnevnoj? Hocu da uzmem paket sa 5 arena,ali mi se ne placaju 2 uredjaja,znaci lupam gledam arenu 1 Zvezdu i sada da prebacim i caletu na tv da gleda isto,slicno kao sa kompa na tv preko hdmi kabla,samo nzm dal postoji ista slicno i sa tv-a na drugi tv? Hvala puno u svakom slucaju
                        Uzmi HDMI spliter.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Ne trebas da povezujes dva televizora direktno jedan sa drugim nego da oba televizora kacis na resiver od provajdera i dobices to sto trazis. Ako nemaju dva ulaza na resiveru onda uzmes hdmi spliter.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            Predlog je da odustanes od Philipsa a takodje i od Vox-a iako za ovaj drugi ne znam kakav je ali kao sto kazes ne uliva poverenje.

                            Prvo me zanima sa koje udaljenosti planiras gledati taj tv?
                            Zasto bi trebao odustati od Phillipsa? Trebao bi radije uštediti 100e i uzeti smart box dodatno a ne u sklopu tva. Svakako gledaj da je noviji model.
                            Last edited by Mrkela; 14-12-17, 09:32.

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Zasto bi trebao odustati od Phillipsa? Trebao bi radije uštediti 100e i uzeti smart box dodatno a ne u sklopu tva. Svakako gledaj da je noviji model.
                              Nemam dobra iskustva sa Phillipsom i mislim da nisu kvalitetni, takodje kontrast crne je nesto losiji na njihovim televizorima i po meni bolje su varijante LG ili Samsung ali opet sve zavisi od cenovnog ranga.

                              Tapatalk
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne znam, sve ovisi o cijeni i buđetu, nije u rangu Sonya, Samsunga i Lga, doduše nije ni cjenovno ali je odmah tu iza. Sasvim solidan tv, za mene ima jako dobru sliku, u spuju sa ambilightom. Gledaj i da uzimaš max full hd, jer ultra hd nećeš sigurno gledati na našim prostorima

                                Comment

                                Working...
                                X